reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Angel miło Cię widzieć ... oby końcówka ciąży wynagrodziła Ci wszelkie cierpienia :tak:

Kasiurek a co chcesz zrobić ?? Bo nie bardzo rozumiem :-) Jak nie masz infekcji to chyba dobrze ... a śluz to zwykła rzecz :tak:

Borys jednak na lekach bo niby w uszach nie ma stanu zapalnego ale jednak taki długi katar może przynieść takie niefajne konsekwencje ... Oby szybko pomogły .
W weekend wybieram się do ikei :-) Kupię parę drobiazgów do domu i dla małej Mi :tak:
 
reklama
Aaaaa Kangurzyca nie jesteś jedyna - ja właśnie zjadłam 4 kromki ciemnego chleba - 2 z sałatką śledziową i 2 z łososiem po czym "zagryzłam" to całą czekoladą truskawkową wedla i dopiero teraz czuję się spełniona :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Pierwszy raz tak mam :-)

Mini dobrze,że z Borysem wszystko ok :-) lepiej zapobiegać niż leczyć :-)

a nie wiecie co z Kindzią się dzieje??
 
Ostatnia edycja:
A ja molestuje pomarancze:-D
Zalozylam posciel ktora dostalismy od mojej mamy na mikolaja satynowa ecru z cekinami zlotymi i zakladkami na wierzchu satyna z podspodu bawelna ciekawa jestem czy bedziemy jezdzic w nocy:-D
 
Witaj Angel:) dobrze, że już jesteś w domu, teraz tylko trzeba odpoczywać i uskuteczniać pozytywne myślenie:)!
Ja wrąbałam kawał czekolady Lindta i zagryzłam klopsem z jajkiem, na popitkę wyciskany sok z buraka i jabłek.... i tez jestem bliska spełnienia:D
 
Angel milo cie widziec na forum, dobrze ze juz w domku jestes z rodzina i ze cala sytuacja zostala unormowana zdrowia duzo zycze.
Tunia cos mialam do ciebie napisac ale totalnie amnezje mam hmm
Mini to kiedy opijamy ta 100 ke? bo ja zasiadlam na kanapie

U mnie dzis pracowity dzien byl odkrylam w szafie grzyba-zaczelam wszystko sprawdzac i poprisilasm M by przesunol szafe a tam czarno no mysalam ze mnie cos trafi.Zaczelo sie wynoszenie wszystkiego z pokoju ,suszenie sciany mycie pranie itp dopiero klaplam na dupce, zostal jeszcze salon do ogarniecia ale to juz jutro.Szukam teraz na internecie nowego lokum dla nas mam nadzieje ze cos znajde.Teraz wyslalam mojego po lody bo taka mam ochote od kilu dni
 
a fakt - i kindzia i nusia się coś ostatnio nie meldują...

Ewstra grzyba nie zazdroszczę, lodów owszem - troszkę, choć moje gardło raczej nie zareagowało by zbyt pozytywnie na takie smakołyki. Spełnienia kulinarnego jestem dzisiaj daleka - brakuje mi słodkiego, a nie chcę się zasłodzić przed jutrzejszą glukozką - no to sobie jutro nadrobię :-D:eek:
 
Uffff Angel super,że już jesteś i że wszystko ok
Mam nadzieję,że już się nie powtórzy
Trochę się wystraszyłam bo ja mam takie bóle jak opisujesz, ale zdecydowanie słabsze

Kasiurek o co chodzi z tym śluzem? Jakiś dziwny on jest, inny?
Pytam bo ja mam bardzo dziwny śluz tzn bardzo gęsty, biały o konsystencji hymm nie wiem kremu jakiegoś albo serka białego
 
he he a Wy znowu o jedzeniu :-)
A ja zaraz będę wcinać pizze :-D

Ewstra kurcze walka z grzybem jest chyba dość trudna , oby wam się udało z tym uporać raz na zawsze

Lina
Kindzia chyba tylko wpada na inne wątki - ale mam nadzieję że się odezwie .
 
reklama
Mini już nic nie mów bo zaraz zamiast ciasteczek pizzę zacznę piec :-) myślicie, że coś wyjdzie nie tak jeśli zamiast białego dam czerwone winko????? :-) białego mi szkoda otwierać :-) bo nikt oprócz mnie nie pije a czerwone mamie oddam ;-)
 
Do góry