reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Kangurzyca jakie słodkie leniwce :-D

MaMicurina a śpij :-) sen przed 24 jest najzdrowszy :tak:

Doris super że z Emi już lepiej ... Borysiątko też już dziś bez wyższej temperatury . uffff
 
reklama
cześć Dziewczyny
próbowałam trochę poczytać wasze posty ale nie dam rady wszystkiego
zaglądam na chwilę... niedługo małżon mnie nawiedzi w szpitalu
rano oddziałowa przyszła i powiedziała, że ma dla nas prezenty na poprawę humorku i dała kobietom w ciaży po reklamówce z ulotkami i próbkami, a nawet z butelka dla malucha
miłe to było
opłacało się przyjść do szpitala ;-):-D
 
Aadka ale się uśmiałam z Twojego posta ( pozytywnie :tak:) Musisz być bardzo poukładana :-D
Co o jedzenia to ja też tak mam . A picie .. no cóż ja tak miałam pod koniec ciąży i lekarka podejrzewała cukrzyce ... ale wyniki wyszły dobrze . Ja podejrzewam że miało to związek z siarą , bo wówczas już mi się sączyła ;-)


Mini,

Ja to już tak mam, niestety kilka lat w korporacji zostawia ślad, choć w budowie domu się przydaje :-)
 
Perelandra może na jakieś zajęcia ze szkoły rodzenia się załapiesz :tak:

Aadka
na pewno nie tylko w budowie domu ;-)

I znowu jestem głodna :wściekła/y: idę po kiszoną kapuchę :-D
 
pewnie - buteleczkę avent, próbki płynu do prania z lovelli, herbatek o oliwki hipp, emulsji do kąpieli emolium, 3 pieluszki huggis z wycięciem na pępuszek i płytkę na temat karmienia piersią (i nie tylko) :-) miłe to takie jak nie wiem...
nie kupiłam a już mam pierwsze drobiazgi dla dzidziusia :-)
 
Miska mam nadzieję, że uda się wywalczyc podwyżkę :tak:

Perelandra no to widze, że więcej masz plusów z pobytu w szpitalu ;-)

cieszę się że maluszki-choruski maja sie lepiej :tak:

a ja padam - mała wsciągnęła mnie na spacerek i kolejne kilometry dziś zrobiłam (ona cwana bo na rowerku a ja za nią leciałam :sorry:). Zmykam do łóżka, bo jutro znów zalatany dzien będzie...
 
reklama
Do góry