reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

No nareszcie cos napisaly tal tu pusto ze hej pozniej popisze bo moja zasnela ide na kolacje :-)

Amanda moja troche mlodsza i 2 tyg temu bylo 6,95kg wiec mysle ze juz ponad 7 w koncu ma ale dl niewiem ale nogi dlugie bo ciuszki 80 nosi :-)
 
reklama
uuuu cześć dziewczynki! czemu tak późno??
rozgośćcie się na dobre :))))
beata kliknij na którejś z nas suwaczek i tam przejdziesz do edycji swojego
vill grzesiulek wstawał już daawno, na początku 7mego mca idreptał przy meblach, tylko za rączki nie chciał chodzić. na szczęście już mu się odmieniło
last siły dla Ciebie u nas ząbkowanie to też masakra. A Roksia dużo umie, z tym pokazywanie to genialne!
 
beata zgrzytanie :baffled: brrrr! Wiem doskonale o czym piszesz :no: U nas 6 zęboli i zgrzytanie na porządku dziennym - podsuwam mu więc coś, co mu pozwoli zrobić z nich lepszy użytek.

last u nas szły zęby w komplecie po 3 sztuki - mam nadzieję, że u was szybko wyjdą i Roksi poczuje się lepiej. Widzę, że ruchowo i rozwojowo też pędzi do przodu.
Mój załapał jak stukać klockiem o klocek, po tym jak mu mama pokazała ;-)
A ruchowo prostuję - mam w domu rako-skoczka. No bo o raczkowaniu trudno mówić, ale to już nie jest pełzanie - podnosi się dupkę, odpycha się rękami i jest taki skok w tył - komicznie to wygląda :-D No i poturlałem się dzisiaj po podłodze w sypialni ;-)
Udanego i spokojnego wyjazdu/lotu.

uuuu zaglądam a tu pusto ojoj :biggrin2:

A czyja to wina ? :-p:-D Jak się wszytskie ewakuowały, to co.....

beata kliknij najlepiej w czyjś suwaczek - przekieruje Cię na stronę suwaczków; tam sobie stworzysz takie cudo - na końcu bedziesz miała 2 czy 3 linki
Wtedy wchodzisz na swój profil - ustawienia i dajesz edytuj sygnaturę - tam wklejasz link, który masz na końcu tworzenia suwaczka; dajesz zapisz sygnaturę i powinno już być ;-)

karolina coś kojarzę ;-), ale przyznam, że słabo - bo więcej było takich dziewczyn na krótko. No ale co prawda, to prawda - czasem też cięzko znaleźć czas


Mój bąbel juz śpi, choć dzisiaj przysnęliśmy po południu dłużej niż zwykle (bo razem) i poszedł spać trochę później. Bez delikatnych protestów też się nie obyło.
A teraz patrzę jednym okiem na tv, emek męczy smartfona również patrząc jednym okiem na tv, ja zaś drugim okiem buszuję po necie.
 
vill u nas też tak jest ,że razem zawsze pośpimy dużej :) Mój bąbel to taki mały mamisynuś :) kawał chłopa z niego ,ale bardzo strachliwy . Waży...UWAGA UWAGA 11 kg . A co cię dzieje z Angelowa bo z tego co pamiętam to jej mały też był dość duży ,ale nie wiem czy dobrze kojarzę . Jak coś pomyliłam to przepraszam :)
 
My jesteśmy ze świętokrzyskiego. Jakub urodził się 3.03 więc skończyliśmy już 9 miesięcy. Kuba to przeciwieństwo Grzesia Kasiulki - leń straszny:-Dprzemieszcza się jeżdżąc pupą po podłodze i odpychając się nogami. Raczkowanie zupełnie mu nie wychodzi, bo nawet jak próbuje to za chwilę przyjmuje pozycje rozjechanej żaby :-D U nas zębole na razie 3 ale chyba kolejna górna jedynka sie szykuje, bo dziś jedzenie zupełnie nam nie szło, oczywiście poza cycem :tak: ślinotok straszny i marudzenie
Kubusia ostatnio ważyłam 23.10 i miał uwaga - 10300 więc teraz pewnie ma koło 11 kg
Poza tym to Kuba jest strasznym śmieszkiem, uwielbia się bawić w chowanego oczywiście z pomocą dorosłych, pieknie pokazuje papa, kosi kosi, jak mu powiem przytul mamę albo misia to tak słodko sie wtula buzią :-)
Jak się zadomowię to postaram sie pisac na bierząco, oczywiście w miare mozliwości, bo kończę własnie podyplomówke i mnóstwo prac i innych rzeczy do zrobienia
Wszystkim zakichanym i ząbkującym życze dużo zdrówka i cierpliwości :-)
 
Witam sie dziewczynki, Kurcze wrocilam po 24 do domu z pracy i juz na nogach bo na 7 do znowu do roboty:/ wygladam jak zombi.

vill- i jak tam bez pradu sie zyje.

Amandla- MAnia bardzo odbrze wyglada, o ile dobrze pamietam to ty jestes wysoka i szczupla, wiec ma to po mamie:-)

KAsiulka- gratuluje slusznej wagi:-)super ze Grzesiu już ladnie kroczy:-)Franek jeszcze nie, LAe zauwazylam po innych umiejetnosciach, ze Franek zawsze tydzien po Grzesiu wszytko robi heheheh wiec czekam:-)

kajiinka, beaka- witajcie

laspetunia- do podrozy przygotowana?DPbrze ze u was to wszytko przez zebole. U nas FRanek tez juz potrafi pokazac gdzie jest hipcio i lew( ma nad łozeczkiem) a wczoraj maz uczyl go odroznaic kolko od trojkacika i tez juz ladnie pokazywal:-) wiec tylko sie cieszyc i czdekac na nastepne osoagniecia naszych malenstw


leceeeee
 
A ja się pytam gdzie ma siostra Manta !!!!!!!
hop hop babo poka no się :-D

Moja mała pospała od 18: 30 do 7 haha no to się wyspałam. Marudy ni ma a z zębami narazie cisza uff:-D

Za to zasypane jesteśmy że ho ho i cały czas myślę nad sankami ale jakoś przekonana nie jestem czy mi z nich nie ucieknie :-D
 
Witajcie cioteczki!
u nas kolejny dzień z cyklu: bolesne ząbkowanie! Widać dodatkowo że idzie równo, jedynka górna i obie dwójki ;/ śmiejemy się z mężem że do świąt Jontek będzie miał cały garnitur ząbków i... rodziców w psychiatryku :p (ale to taki śmiech przez łzy)! Ja mam dziś jogę, ale nie wiadomo czy Jontek da radę zostać z tatą! Ostatnio baaaardzo się buntuje na jakiekolwiek moje wyjścia, choćby do toalety ;/ Eh... wszystko na raz...
Ale jakoś musimy to przetrwać!
Czytam Was namiętnie i tu i na fb, ale czasu mi brak odpisywać! Jak młody śpi to ja regeneruję siły na kanapie z książką! Tylko tak mogę się trochę odprężyć...
Trzymajcie się!

Aaaa... i witajcie zupełnie nowe koleżanki! :) Fajnie że się uaktywniłyście! Może tak forum nie umrze śmiercią zapomnienia ;P

papa
 
hej ho
witam nowe mamy
No wlasnie ktos tu pytal o monte a co sie stalo z mini?
ina zazdroszcze ci tego sniegu:) tak jak kiedys bylo za dzieciaka no ale ii tutaj troszke bialo wiec milej szkoda ze mloda nie siedzaca bo uwaga w piwnicy sa moje sanki...
nusia oj to nie wyspana kobito jestes postep Franka w pokazywaniu brawo brawo
aina usmialam sie z twojego posta (odnosnie zebow)

Moje dziecko dzis powiedzialo tata:)akurat na przylot tatusia bo dzis juz przylatuje hura hura.My dzis odpoczywamy bo znowu jedziemy na fitnes czytaj rehabilitacje mam nadzieje ze bedzie wesolo bo ostatnio marudzila.No i musze kupic kombinezon mam na 74 taki wiekszy sie wydaje i jak ma juz na sobie to ok ale ubrac ja to chwilami wydaje mi sie ze reke moge jej zlamac, moze w smyku cos maja...
No i oostatnio moje dziecie wstaje o 5 ...Mam pytanie jedza wasze dzieci w nocy?
 
reklama
beata ustawienia są na samej górze po prawej, (obok wyloguj) potem wchodzisz w edytuj sygnaturę (po lewej stronie) tam wklejasz i zapisujesz sygnaturę :-)
Ewstra mój na piersi i nocki bez cyca by nie przeżył. Są nocy gdy obudzi sie 2-3 razy a czasem to co godzina albo cześciej i smoczka nie chce tylko cyca, zazwyczaj poje i usypia ale czasem tylko sie przytuli potraktuje cyca jako smoczek i spi dalej.
Marzą mi się przespane nocki :-(
Mój szkrab ucina sobie drzemkę a ja z obiadem przed kompem :-)
 
Do góry