reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

no to
ciąg dalszy :-)
od porannej drzemki do teraz byliśmy na dworku, przyjemnie było.
Mini jak masz być spokojniejsza to idź do lekarza, ale pewnie tak jak piszesz to nowe jedzonko. Grześ wesoły po obydwojgu rodzicach :tak:
Madziorka i jak ta rehabilitacja? też taka zabawa?


a dziewczyny, dzisiaj zauważyłam że Grześ ma czerwony jeden sutek, dr google mówi niewiele, ale podobno częstą przyczyną jest nadmiar hormonów, np. od naszpikowanych nimi kurczaków. Ja kurczaka nie jadłam ostatnio, ale wczoraj byliśmy na macu. Myślicie, że to od tego? Macie jakiś pomysł? Smarować czymś? Poczekać? iść do lekarza?
 
reklama
Kasiulka nie podejrzewałabym jednorazowego zjedzenia kurczaka z McD . I pewnie bym poczekała ze dwa dni i zobaczyła jak się rozwinie sytuacja :tak:
Może przy leżeniu na brzuszku sobie podrażnił , albo jak go przytulałaś zahaczył o guziki na bluzce ....
 
Kasiulka mam prośbę , bo moja sis wyjechała i nie mam się jak skonsultować , jak byś była na rehabilitacji to zapytaj czy można pozwalać takiemu małemu dziecku stawać .
Duszka szaleje i trochę obawiam się o jej nóżki ....
Zrobiłam dziś eksperyment :sorry2:

Zobacz załącznik 487033
 
Ja tak na chwilke
Mini doslownie jestem w szoku:)wow niesamowity widok

My dzis bylysmy na mega spacerku z dziadkiem z 5h i poszlam zbadac kawiarnie dla mam z dziecmi fajnie bylo szkoda ze takich miejsc jest malo
 
Mini w szoku, ale to chyba niebezpieczne. A wzrok ma Duszka jak roczniak i w ogole śliczna laseczka z niej.
Ja chora jestem i Pola tez lekko harcze więc wyjazd do niczego.:(
 
Kasiulka dzięki !!! , kurcze no ,właśnie się zastanawiałam czy pozwalać jej ,bo ona co chwilę się podciąga żeby stać :dry: Strasznie sztywno trzyma te nóżki . Borys też w sumie bardzo wcześnie wstawał i to sam się podciągał za szczebelki :sorry2:
Muszę więc ukrócić jej zapędy :-D ... niech się za raczkowanie lepiej bierze :-D

FIU FIU , na pewno dumna jesteś z brata :tak:
To po nim Grześ ma imię ?? :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry