reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

renia super wiesci :) mlody ladnie idzie do przodu :) eghh a moja znowu dzisiaj katar kaszel zaraz bede szla znia do lekarza jeden dzien spokoju byl ;( pewnie teraz bez zaszczykow sie nieobedzie a w piatek mamy isc na rechabilitacje :( w poniedzialek do poradni patologi noworodka a w czwartek (jutro) na morfologie nie wiecie przypadkiem czy ma jakis wplyw jej przeziebienie na wyniki ?? dzisiaj sie mala namnie obrazila rozposcilam wlosy a ta w ryk chyba sie jej niepodobam w rozpuszczonych ;)
 
reklama
witam słonecznie przy sniadaniu :-)

renia fajnie, że u Was coraz lepiej

Bozienka no bo sie maluchy do nas przyzwyczajaja i takie zmiany jak inna fryzura czy nawet makijaz (jesli na codzien sie mama nie maluje) moga powodowac, xe nas nie rozpoznaja

A u nas dobrze - wyglada na to, ze szczepienie przejdzie u nas bez najmniejszego echa - oby.
 
renia super wiesci :) mlody ladnie idzie do przodu :) eghh a moja znowu dzisiaj katar kaszel zaraz bede szla znia do lekarza jeden dzien spokoju byl ;( pewnie teraz bez zaszczykow sie nieobedzie a w piatek mamy isc na rechabilitacje :( w poniedzialek do poradni patologi noworodka a w czwartek (jutro) na morfologie nie wiecie przypadkiem czy ma jakis wplyw jej przeziebienie na wyniki ?? dzisiaj sie mala namnie obrazila rozposcilam wlosy a ta w ryk chyba sie jej niepodobam w rozpuszczonych ;)

Bożenka jeżeli mała jest przeziębiona lub chora to wyniki morfologi będą inne niż jakby była zdrowa, pewnie będą normy podwyższone bynajmniej u nas tak było że jak mała miała zapalenie płuc robili jej morfologie w szpitalu to miała podwyższone normy niż te w dzień w którym wychodziłyśmy do domu.


Dziewczyny które szczepiły maluchy, powiedzcie mi jakie rodzaje sa tych szczepionek jak sie samemu kupuje, ile jest wkuć i dawek bo my dopiero na pierwsze szczepienie pod koniec maja bedziemy szły ze względu na ten szpital co byłyśmy.
 
Renia cieszymy się z tak udanej wizyty
Bozienka zdrówka i żadnych zastrzyków
Vill dzielny Rafałek, dobrze że szczepionka nie zdenerwowała małego ciałka

u nas wciąż bardzo dobrze, mam wrażenie że problemy brzuszkowe bardzo pomału ustępują. Wyciągnęliśmy Grzesiowi mate edukacyjną, ale piszczy z radości :-).
Dziewczynki czy usuwacie jakoś woskowinę z uszu? Wiem, że patyczkami nie można, ale tak troszkę palcem?
 
witam
jeden dzien pogody mialam i znowu pohmurno-mala spi , ja musze szybko rozprasowac ta gore co tu uzbieralam.No i zdecydowac musze jakie zdjecia chce z sesji z maluszkiem a to ciezki orzech.
Jeszcze na dzis w planie spacer jest byle by nie padalo.
Mini ile wazy juz Dusia?
Kasiulka ja mam takie patyczki zakonczone kulka i delikatnie tak to co wyplywa zbieram
 
Renia cieszymy się z tak udanej wizyty
Bozienka zdrówka i żadnych zastrzyków
Vill dzielny Rafałek, dobrze że szczepionka nie zdenerwowała małego ciałka

u nas wciąż bardzo dobrze, mam wrażenie że problemy brzuszkowe bardzo pomału ustępują. Wyciągnęliśmy Grzesiowi mate edukacyjną, ale piszczy z radości :-).
Dziewczynki czy usuwacie jakoś woskowinę z uszu? Wiem, że patyczkami nie można, ale tak troszkę palcem?

Kasiu a dlaczego patyczkiem nie można?? Ja mojej małej już patyczkiem z raz grzebałam w uszku tzn czysciłam :) i nic sie nie stało i też mam takie same patyczki jak Ewstra.
 
last ja Ci chyba nie pomogę, bo domyślam się, że chodzi ći o te skojarzone - powinnaś mieć rozpiskę o ilości wkłuć w książeczce zdrowia (więcej tam reklam niż treści)
Ale generalnie my idziemy NFZ-tem, więc mieliśmy 3 wkłucia i tak samo będzie na następnych szczepieniach.
przy 5w1 byłyby teraz dwa wkłucia, a potem po jednym.
przy 6w1 terazbyłoby jedno wkłucie, potem też, a w 7. m-cu nawet pominięcie wkłucia.
tak skrótem...

Co do uszek, to ja właśnie uważam, żeby wodą ich nie zalać, a czyszczę delikatni grubym patyczkiem tylko na samym wylocie, praktycznie baz wkładania do środka - nawet mi do głowy nie przyszło, że mogłoby to być niewłaściwe?; bo że do środka nic wkładać nie wolno, to akyrat wiem

A my byliśmy na krótkim spacerze - plan był taki, że mały zaśnie, a mama ogarnie to i owo, ale oczywiście syn się obudził tuż przed domem
baffled5wh.gif
, więc póki co, pa pa wolne ręce - jemy...
 
lastpetunia tu masz rozpiskę szczepieniową z ilością wkłuć

kalendarz.jpg
my kupujemy te szczepionki 5 w 1 właśnie za pół godzinki wybieramy się na szczepienie:)

my myjemy uszy w czasie kąpieli, a jak coś na zewnątrz sobie wyjdzie to patyczkiem wyjmuję, do środka nie można pakować patyczka, ale małżowinkę wyczyścić jak najbardziej:)
 
reklama




heyka
pogoda nam się popsuła
ale jak były upały to spaliśmy przy otwartym oknie
i tak nam juz zostało
no i nie wiem czy Hanuli w nocy nie za zimno
a Wy jak spicie?



............................................


 
Do góry