reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Maruusia trzymaj się :-)

tunia ja się nie wychylam... a tym bardziej mój mały ;-) dostałam dziś wiadomość że znajoma urodziła trzy tygodnie wcześniej... a ten mały uparciuch siedzi... wczoraj położna stwierdziła że może w wielkanocną niedzielę chciałbym rodzić :szok:
 
reklama
hej
u nas malutka coraz bardzie się rozbrykuje :-)

Inamorate moim skromnym zdaniem nie masz za mało pokarmu tylko mała ma skok rozwojowy - akurat koło 6 tygodnia jest i wtedy zwiększa się zapotrzebowanie na pokarm i dziecko przez jakiś czas znowu wisi na cycku non stop aż laktacja się ureguluje - podając mleko tylko sobie zaszkodzisz :tak:
Wytrwałości życzę:tak:

Maruusia
a masz się gdzie kimnąć na tym oddziale ??

Angel co to znowu za smutki ??? Znowu mieszkanie nie wypaliło ??
 
atomowka, Angel, abed, trawa nawet mi sie prosze nie wychylac z zadnym rodzeniem idziemy wszystkie razem albo zadna nie rodzi!!!!!:-D:-D:-Dtak wlasnie zdecydowalam:-D:-D:-D:-Djak widzicie z tego oczekiwania dostaje powoli na glowe:-D
No to do pozniej laseczki prosze sie odzywac:-D

tunia - u mnie się nie zanosi... żadnych skurczy, tylko plecy bolą od dźwigania ciężaru:-D chodzę sobie z brzuchem i ludzie patrzą na mnie jak na ufoludka
nic idę za Twoim przykładem- na zakupy spacerkiem! Może jeszcze po schodach się przebiegnę bo u mojej koleżanki to podziałało. Liście malin i wiesiołek nic narazie nie wskurały, jeszcze męża trzeba pomęczyć (ale jak mi się nie chce :-D:-D:-D!!!)
a atomówka to miała dziś na ktg do innego szpitala i juz tam zostać...
Angel - ruszyło się coś u ciebie????????????
 
Angel- oby tam wybadali juz z 5- 7 cm rozwarcia! z calego serducha zycze i trzymam kciukasy! dawaj znac!

ina- mini moze miec racje :tak: moj w wieku Twojej Hanusi i tez cos mu sie porobilo, ze znowu moglby wisiec non stop, ja juz ostatnio pisalam, ze mnie sie wydaje, ze nic innego nie robie tylko karmie, karmie, kaaaarmie!
dzis tez np. od 6 rano z malymi przerwami na łyka herbaty, gryza kanapki, a ten szogun maly nie spi, juz jest chyba tak napojony jak bak i dalej lezy w kolysce i miauczy, a ja jak zaraz nie pojde pod prysznic to oszaleje:wściekła/y:
mnie tez te cycuchy bola juz cale, z bokow, nawet jak maly ciagnie to ja mam wrazenie, ze mi ciagnie az z pod samej pachy i z pod łopatki, tak mnie tam ciagnie, boli, eeee szkoda gadac, mialo byc coraz lepiej, a czuje jakby bylo coraz gorzej:-(

zaraz zwariuje, musze go jakos chyba ululac czy co, przeciez juz mu nie dam jesc do cholery, je od 6 rano :szok:
 
Angel- chyba ich powalilo! co 3 min i przez 3 h :szok: toz to mozna w domu urodzic! u nas jak sa co 3 min to juz musisz byc na porodowce.
ale nic, jak Cie odeslali to teraz nic innego nie pozostaje jak mocno cieply prysznic w domu i chodzenie po pokoju, kolysanie biodrami, przysiady, oddychanie i mruczenie, bo jesli odczuwasz je jako mega bolesne to juz raczej nie zasniesz, wiec chodz jak najwiecej.
ja przy Julii mialam skurcze co 5 minut od 1 w nocy, na IP bylam o 6 i tez mialam tylko na 1 cm rozwarcie, ale dali mi zastrzyk, kroplowe podpieli i kazali chodzic tak, zeby mnie mieli na oku, a nie odsylali do domu, co za paranoja :no:
ni9e zalamuj sie kochana tylko walcz! taka nasza rola matek!

Maruusia- wspolczucia kochana! trzymaj sie tam mocno! szpital z dzieckiem to jest masakra, ale co innego matkom pozostaje jak tylko dawac rade i trzymac sie dzielnie.

je je jeeeee w koncu zasnal ide pod prysznic szybko i biore sie za ogarnianie, zanim moje drugie dziecko nie przewroci calej chaty do gory nogami.
 
reklama
duzo zdrowka dla Lenki i Mateuszka a dla mamuś sił
u Vill tez cos szukaja u Rafałka szczegóły na smskowym

Ajako to moge przybic piateczke
maja tez ciagle wisi,
a jak nie daje to taki wrzaskun wtedy ze nie ustapi
ale widac ze taka kluska
chomiki sie wylewaja

Angel rodzisz KoBiEtO
a gdzie Cie wysyłaja? do domu?
oszaleli a mowiłas ze masz paciorka?
dali Ci kroplowke?
POSZALELI
 
Do góry