reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Maruusia kochana wszystko bedzie dobrze zobaczysz trzymam kciuki za Lenke....

Pogoda taka piekna a ja mam taki humor do d.....
 
reklama
Dzięki Tunia! Mam nadzieję, że szybko Królewna wyzdrowieje, bo nie mogę patrzeć jak cierpi... A niby miała tylko kaszel... Dziś to z godziny na godzinę gorzej. Jak do szpitala przyjechaliśmy to już nie miała siły rączek podnieść.
 
Maruusia trzymam kciuki za małą - u takich maluszków infekcja rozwija się dość szybko ale na pewno lekarze sobie z nią świetnie poradzą :tak:.

Monika za Was też kciuki &&&&

Angel
a narzekałaś na nudę :-D To teraz będziesz miała wesoło :-)

Lina u mnie odstawienie nabiału puki co nie przyniosło rezultatów . Dusia robi kupkę raz dziennie i to dość wodnistą ... Dziś jeszcze nie robiła ,a mam wrażenie że nie może - bo spina się a efektu żadnego :sorry:
 
heyka

moja dzieciarnia mnie wykończy
bylismy na spacerze i placu zabaw a jak wrocilismy
Remek jeśc Hancyś jeść!!
i jedno i drugie "japska" drze:)
to na poczatek potem było tylko gorzej...
mamoooooooooooooooooo a to a tamto a siamto...............

wystrzelcie mnie w kosmos!

Mrusia zdrowka dla Lenki
 
Marusia kciukasy za Lenkę trzymam bardzo mocno, będzie dobrze główka do góry

Monika to samo, kciuki są, oby to nic poważnego

Angel no to faktycznie szalejesz z tym czopem:-D Nie no daje słowo do tego wywołania to Ty nie doczekasz

A ja idę na spacer, słonko świeci, ja pochodzę a niech szyjka sobie pracuję w tym czasie
 
Marusia, Monika kciukaski za maluszki, oby szybko wyzdrowiały!

Angel no to szalejesz na całego z tym czopem :-D też mi sie wydaje, że wywoływania to nie doczekasz :tak:

Lina odwagi - ja Dobrusię kilka miniut w rożku trzymałam, od razu na ręce było mi lepiej i pewniej, Teraz trochę otulaliśmy Jeremisia, ale tylko we flanelkę, ale to tylko dlatego, że dopóki mnie wszystko bolało po cesarce czułam się pewniej, a teraz już ok.

U mnie dziś pierwszy spacerek w chuście - jeszcze do końca dobrze nie dociągnęłam, ale przy karku juz było ok i maluch usnął zanim dobrze go nie zamotałam. Dobra godzinkę spał w chuście, Dobrusia wyszalała się na placu zabaw, potem połozyłam do łóżeczka, pospał chwilkę a jak sie obudził to grzecznie leżał :tak: pomine juz fakt, że tradycyjnie przesikał pampersa i miałam cały brzuch mokry :sorry2: chyba przestawimy sie na huggiesy, bo 2 pampersa non stop przesikane i po kilka kompletów ubrań codziennie do prania...
 
Czesc dziewczynki jak szkoda mi niektorych z Was ze dzieciaczki tak choruja u mnie dzieki bogu wporzadku jak na razie . Wiecie w polsce wymyslaja jakies diety przy karmieniu piersia, tu w anglii mowia zeby jesc wszystko. Na poczatku sie balam ale jem wszystko i uwierzcie mi ze moj synek nie ma alergi i przytyl juz 1200g , a jutro konczy miesiac , jestem taka szczesliwa. Ma kolki nieduze ale to normalne. Pozdrawiam Was i gratuluje nowym mamusiom. Trzymajcie sie :tak:
 
Trzymam kciuki za chore maluszki oby szybko wyzdrowialy!!!

Ja bylam u lekarki i jutro mam wpasc na usg do szpitala bo to podobno cos dziwnego, moga mnie ciagnac supelki ktore sie dopiero po 6tyg rozpuszczaja ale nie powinny sie odezwac dopiero po takim czasie! A mi sie plakac chce bo nie moge nawet z maluchami na spacer isc taki bol ze szok!
 
reklama
Do góry