reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Czesc wszystk nie wychodzimy maly za bardzo z wagi spadl temperature ma podwyszona dostal kroplowkei dokarmili go mlekiem bo mam za malo.Kolezanka z sali ma to samo dwojke dzieci wykarmilam a teraz maluszek mi sie odwodnil troche:( I teraz wiem ze jak maluch caly czas ma cycu by siedzial to lepiej dokarmic ,przynieaiw mi butelke olaktator i bede dzialac.Buziaki dla maluszkow i szybkiego rozpakowania
 
reklama
No i znów przygody z tym moim szpitalem! Okazało się, że zmienili godziny robienia ktg i teraz odbywa się badanie od 14 do 15.30. Nie ma to jam robić idiotę z ciężarnej karząc jej jechać rano! Nerwa mam, no!
 
Cześć Wam.

Loma powodzenia - oby poszło szybko, sprawnie i mało boleśnie

tunia, Maruusia, Doris - kciuki za ktg i wizyty - czekamy na pozytywne relacje, także jeśli jeszcze ktoś ma dzisiaj coś ;-)

Amandla to miłego spacerku i fryzowania (oj, mam podobny plan - zrobić kłaczki po porodzie :-))

Bozienka tak samo jak wyżej: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, więc się nie łam - też mam nadzieję, że po nocy lepiej. Już niedługo wiosna zawita do nas w pełni - może Amor coś spsoci, a może i jeszcze nie, ale prędzej czy później na pewno pojawi się ktoś wart zaufania. Na dobre rzeczy warto czekać - nawet długo.

monika oby maluch szybko dojadł - kciuki i za Was, bo na pewno w następnych dniach sytuacja się poprawi, a tymczasem najważniejszy pełny brzuszek ;-)


A ja dziś wieczorem jestem umówiona z dziewczynami z regionalnego, a wcześniej jeszcze mam zamiar zajrzeć tu i tam w mieście, więc po południu juz wybywam, a do tego czasu mam nadzieję zrobić co nieco...

Miłego dnia kobietki i szczęśliwych rozwiązań, komu dziś pisane.
 
O! Maruusia - współczuję. Ja tak ostatnio też siedziałam (czekając na zdjęcie szwów z oka) - raz dzwonię po 10:00 z pytaniem czy mogę, to: nie - rano trzeba być, bo teraz to już tylko zabiegi, proszę być o 8:00.
No to jestem w wyznaczonym dniu o 8 - a tam nikogo (nie licząc tłumu pacjentów); mija 9 - nadal nikogo (nawet do zapytania), w końcu udało sie kogoś dorwać, żeby zapytać kiedy ktoś się w końcu łaskawie zjawi, a pani, że lekarz będzie od 10:00 (na zabiegi) i proszę cierpliwie czekać :wściekła/y::wściekła/y: No nie wytrzymałam - jak powiedziałam parę słów, to się okazało, że wielkie zdziwienie, że ktoś (cała nasza "banda") czeka do zdjęcia szwów (a wszyscy w tym celu zarejestrowani) - no i potem ruszyło coś w końcu, ale i tak 10:00 zaliczyliśmy.
Paranoja z tą naszą służbą zdrowia :tak:
 
Dzień dobry

Nie jestem w stanie nic nikomu odpisać bo zwyczajnie nic nie pamiętam
Nie wiem co mi się pod koniec zrobiła z głową, ale głupia teraz taka jestem że szok. Co czytam to zapomnę

Byłam dziś na ostatnich badaniach, mocz i te sprawy

Nie wyspana jestem mega więc idę jeszcze do wyrka

P.S ja chce już rodzić!!! Już mogę, termin już minął przecież
Ehh gdybym miała normalnego lekarza na pewno by mnie jakoś kontrolował bardziej i może już bym z synkiem była a tak d.pa
 
hej dziewczynki, mój szkrabek po cycu zasnął więc mam chwilkę dla siebie

Atomówka to bierz chłopa niech przyśpiesza :-)

pozostałym brzuchatkom życzę udanych wizyt i zapisów KTG :happy2:

lecę coś zjeść i może jeszcze zerknę na inne wątki
 
cześć:)
ja na sekundę wpadłam zobaczyć co słychać;)
pozdrawiamy niestety nadal ospowo!
 
ivi zdrowka dla synka :) bidulk wyglada jak muchomorek ;)

ehh dziewczyny zemna to ja juz sama niewczymuje ;) doslownie jakas porazka ;) ale co zrobic dzieki za mile pocieszajace slowa wiem ze kiedys bedzie dorze ze sie wszystko ulozy bedzie lepiej ale teraz to masakra poprostu zaczynam mec wsyztskiego dosc ten pajac alimentow nieplaci ja podjac pracy niemoge :( bo kto da prace samotnej matce z 2 dzieci i dotego z wczesniakiem z ktorym musi conajmniej 2-3 razy w miesiacu brac wolne bo trzeba chodzic po lekarzach na undusz alimentacyjny nemam co narazie liczyc bo musi przysc ozecenie od komornika ze on niema zczego pacic porazka dolownie :( eghh ale musze dc rade :)

a wy dziewczynki sie umawiacie z tymi porodami amiast codsiennie jedn to wy hurtem heheh ;) eghh dzisiaj sie zapowiada jakies dzieciatko fajnie by bylo :)
 
Jopal witaj, fajnie ze Edziu juz na swiecie, duzy chłopczyk, ogrnijscie sie i daj foteczki maluszka
Angel cos dzisiaj lepiej czy dołka złapałas? wizytowy i zamkn zaraz ogarne
Doris no to zycze skurczy na ktg i wszystkim dziewczynom co tam pedza
Atomowka no biednas Ty pierwsza przeterminowana, no i Maruusia tez zaczyna sie "przternimowywac" rozruszac maluchy,
ale tak mowia "ze pierwsze sie przechodzi a drogie przed terminem rodzi"
Ktos wiec jak tam Mata i Jeremi/Albert? ile wazył i czy wsio oki z małym i mama?
Ivi ospowo to chyba ze 2 tyg bedzie czy moze kocej..
vil Tys jedna taka opanowana.. spokojna i zlelaksowana :)
 
reklama
Monika - trzymam kciuki, żeby wszystko się unormowało i szybko puścili Was do domu.
Marusia - współczuję. U mnie na szczęście było wyznaczone ktg na konkretną godzinę i wszystko odbyło się zgodnie z planem.
Atomówka - jesteś już po terminie? A na ktg Ci nie każą przychodzić?

Na ktg wyszły mi skurcze macicy - od wczoraj mi się nasiliły, a dzisiaj od rana to łapią mnie co chwilę. Lekarka zbadała mnie delikatnie - żeby badaniem nie wywołać porodu, więc nie określiła dokładnie rozwarcia, ale trochę już jest i w każdej chwili może się zacząć poród. Ponieważ mam na poniedziałek cc, to mam brać trzy razy dziennie no-spę i się oszczędzać. Główka dziecka jest jeszcze wysoko, więc jest szansa, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Zapis tętna wyszedł ładnie.
 
Do góry