reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

No to zorzy raczej se nie pooglądam, bo u mnie też chmury....

Słodkich bułek juz nie było, to się zajadam płateczkami z banankiem - a co.

Poza tym zimnica jak diabli - brrrrrrr...
 
reklama
dzienkobiet.jpeg
 
1 marca:
ajako :tak:
atan :tak:
bozenka :tak:
nefi :tak:
trokatka :tak:
patka :tak:

2 marca:
Loma


3 marca:

jopal
inamorate
:tak:

4 marca:

pinula :tak:
atomowka
miotlica :tak:
Kasiulka :tak:

5 marca

Lina :tak:
Manta :tak:
Mata :tak:

6 marca

Nusia :tak:
Amandla
:tak:

7 marca
ivi :tak:
anula :tak:
kangurzyca :tak:
miska :tak:
akka

8 marca

Maruusia

kindzia :tak:
alicja :tak:
M.A.G.D.A
:tak:

9 marca
agusiakemisia :tak:

12 marca
Perelandra :tak:

13 marca
Kasiurek :tak:
tricia
monika
:tak:

14 marca

kamilaedi

15 marca

kadza

16 marca

kathinka
:tak:
K&M
lastpetunia

18 marca

gagucha

19 marca

Angel
Doris

20 marca

Mini
:tak:
Adka
:tak:

21 marca

Villandra

22 marca

Tunia

23 marca

Trawa

25 marca

Olavip

26 marca

Ancia
:tak:

27 marca

Renia
:tak:
Ewstra

30 macra

Almasta
MaMi

31 marca

Martafrog
abed


I Alex z nami :)
Dzis i u Nas po kilku dniach słonecznie..

Kamilka witajcie w domku!!

Ola gratulacje odejscia czopika!!
Kurcze ja spogladam w te majty co rusz..a nawet jakas wybitna susza u mnie, po calej nocy majtki suchutkie.. nie kumam..

Vill no prosze jak sie twój Pan zrehabilitowac potrafi takim telefonem ;-)

Akka zobaczysz lada dzien pojdzie ;-)

Doris do kwietnia polecasz?? :szok: Za zadne skarby swiata tyle przenosic aaaaaa

Mariusia trzymam kciuki by ruszylo, moze faktycznie prezencik urodzinowy bedzie ;-)
 
Ruszy, ruszy, już bardzo nisko siedzi. Czuję się jakby mi ktoś arbuza w tyłek wetknął.:baffled: Wszystkie kości bolą i chrupią przy chodzeniu. Tylko czekam ze sprzątaniem (czyt. naturalnym wywoływaniem) do wieczora, bo mi się dzisiejsza data nie podoba i wolałabym urodzić jutro. ;-)
 
Hehehe no nie :-)
Ja najblizsza to bym widziala jeszcze 13 lub 14 marca.. ;)
Ale ja to sobie moge- poczekac do wywolania co najwyzej ;)


ehh teraz pol dnia zamulania i czekania na wyprawe do szpitala .. Nie lubie autobusami sama podrozowac juz z takim balonem :no: Mąż sie i tak zamienił , bo mial miec popoludniowa zmiane, a wzial rano i bedzie jechal prosto do szpitala , powinien zdarzyc akurat na wizyte ;-) Ale taka mi wizyta..
 
heyka
Hanulka pobudke zrobiła o 5.30
do 7.30 włączyło jej sie czuwanie i trzeba było gadac spiewac i głupoty wymyśłac
"szła Hanula czarnula przez łake bukiet kwatkow niosła.."
a potem Remek pobudka, śniadanko, ubieranie i myk do pikola
potem zakupy śniadaniowo-obiadowe, rynek i piekarnia
a i majtasy "profilujace wysokie" sobie kupiłam, te co pokazałam
od razy lepsze samopoczucie.. nie ma porównania....
i "tulipanka" dostała i rajtki w gratisie...
w domku z Hanula cycolimy come back
kominek rozpalic, pranie nastawic, rozwiesic.. i ta godzina..
teraz sie weranduje
a ja "odpoczywam" przy bawareczce...
..............




Angel wiesz
dobrze ze jestes w dWUpaku bo wszystko ładnie ogarniasz
"człek" tak włazi z doskoku w amoku
i ja sie czyta Twoje postu to wszystko jasne
ktora urodziła
a ktora ma bole, skurcze
takze zorganizowana babka jestes i dobrze ze "nas" tu ogarnisz
ktos musi...
to tak dla pocieszenia
bo wiem ze "nieciErpliwie" czekasz na Dorianka...
dobrych wiesci na wizycie!! oby kazali Ci sie pokowac i na porodówkę ruszać!!!


Olavip,Akka czekamy na Ciebie, oby sie rozkreciło
Kamilka come back w domku:)
Kamilaiedi tobie tez dobrych wiesci po wizycie
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Kindzia :zawstydzona/y: Ale się aż miło zrobiło.. :zawstydzona/y:
W takich sprawach oj lubie porządek, poukładane i rozpisane od a do z ;-) Zeby nie bylo to tym samym niesamowicie spontaniczna jestem ( no w ciązy juz nie tak bardzo ;)) ) i lubie nie zaplanowane spontany.
A z takimi rzeczami jak mam misje to na całego hehe
I spokojnie jako człowiek misji nawet po bede wpadac pozamiatac w tematach co trzeba :-D

Oj chcialabym chciala.. ale nikt mnie na porodowke nie wysle po pomacaniu brzucha :-(
Aczkolwiek od paru dni mam bole glowy, nawet jak wstaje, troszke bardziej jakby napuchniete cialo i troche swedzace. Nie sugeruje, ze to jakies zatrucie..ale powiem o tym poloznej i ciekawa jestem czy chociaz na jedno ktg mnie wysle :sorry2: Ot tak przy okazji jak juz na wizyte musze sie bujac do niej do szpitala..
Fajnie by bylo chociaz cos ;-)

A ty tam ukochaj od nas małą Hanulę :-) Widac, ze zarabiscie ogarniasz sprawe- jak sie czyta w necie jak mamuski ze szlafroka pierwszy miesiac nie wychodza, a ty full activity przy dwoch dzieciaczkach, zakupki, porzadki itp..
Fajnie fajnie.. jest z kogo brac przykład ;-)

A te nasze Mini & Mini wymęczą w tym szpitalu :/ Ale to nic zlego z tym cukrem powinna byc odrazu poprawa :tak: Tylko zakichanego paciorka wyniki i do domku pędem opowiadac nam o małej i pokazac fotki :-)
 
Z sympatycznych wiesci dnia dzisiejszego....boli mnie gardlo!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
No szlag mnie trafi!!!

A tak wogole to teraz tak mi sie porobilo ze musze sie polozyc spac na jakies dwie godzinki bo normalnie nie funkcjonuje wogole, wlasnie wstalam:-)
A kiedys wogole w dzien nie moglam zasnac no i badz tu madry:-)

kamilka witajcie:-)

villandra ales mi ochoty na banany narobila :-)swoja droga dawno juz jadlam:-)
 
Tunia to mnie pocieszyłaś- ja od tygodnia codziennie spałam za dnia od 2 do 3 godzin :/ Myślałam już, że mi na łeb padło ale moze na koniec juz organizm wykonczony i to norma ;)
Teraz tez mnie po 2 godzinach od pobudki muli :/ ale juz poczekam do tej wizyty..
 
reklama
Angel ja sama mialam Was pytac czy to normalne tak spac:-)tylko ze po tych dwoch godzinach dalej bym mogla spac gdyby nie glod ktory mnie z lozka wyciagnal:-)

Pmietam ze w tych poczatkowych tygodniach ciazy tak mialam ze spalam w dzien jak zabita pozniej mi przeszlo a teraz znowu mam to samo:-)
 
Do góry