reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Dziewczyny, które już rodziły myślicie, że z tą różową wydzieliną (dość sporo jej ale nie jest żywo czerwona tylko różowa) to powinnam się spieszyć do szpitala czy mogę w domu czekać na regularniejsze skurcze??
 
reklama
jopal - moja położna mówiła z tego co pamiętam, że można spokojnie czekać.. i np w tym czasie stymulować mocniejsze skurcze (wahadełko, kręcenie ósemek bioderkami, stymulacja brodawek... ) . Ale zawsze możesz zadzwonić do siebie na IP, powiedzieć jaka jest sytuacja i czy zapytać czy masz już teraz przyjechać czy czekać na regularniejszą akcje :)
 
Jopal piniula TRZYMAM ZA WAS KCIUKI , oby sie rozkrecilo ;-) u mnie cisza totalna jedyny ból jaki mnie budzi w nocy to biodra ;( koj maly nie bardzo chce wyjść ;( do tego dziś jakiś ospaly nie chce sie ruszać ;((( poczekam trochę jak sie nie ocknie to dzwonię do szpitala i wio na ktg.

Co dzień rano wchodzę na forolum z nadziena na nowe malenstwo a tu cisza ;) coś dlugi przestuj mamy :D
 
Nooo dziewczyny może dziś poszaleją - trzymam kciuki :-):-):-):-) a ja wróciłam - jak chodzę, ból mija jak siedzę -leże nasila się i bądź tu mądra Kobito :sorry:
 
No dzien dobry:-)

Wczoraj wogole nie mialam weny zeby pisac wogole to wczorajszy dzien masakra jakas.....
Dzisiaj juz jest lepiej:-D

Kobitki jak tak patrez na te waze dzieciaki to nie moge poprostu tez chce juz swojeg:-(
Wyprzytulala bym go tak ze bym go chyba udusila:-D
U mnie cisza cos czuje ze to moje dziecie tez uprate i jakos nie chce mu sie wyjsc w sumie ma jeszcze czas:-)

pinula jopal trzymam kciuki zeby sie rozkrecilo na dobre:-)

Aadka wszystkiego naj naj:-D

Lina chryste na 8 pietro wlazlas:-D:-D:-D:-Dnie wytrzymam:-D
 
Piniula trzymam kciukasy ;-) czekamy na wieści ;)

A ja dalej w łóżku jaki to jest komfort jak nie trzeba wstawać rano, wstalam młodemu sniadanie zrobic , mój brat przyjechal zabrał go do szkoły - czadzik , a ja bumerangiem do wyra :D leze i gapie sie w tv - żyć nie umierać , zeby jeszcze poród chciał sie zacząć i nic wiecej fo szczęścia
 
reklama
Pinula -&&&&&&&&& żeby to już było.
Jopal i Lina - szybciutko rodzić bo czekam na swoją kolej :-)
Gratulacje dla nowej mamusi Kamilka wczoraj urodziła to dziewczyny sznurkiem teraz na porodówkę:-)
Tunia - ja już nawet nie mam ochoty oglądać tych maluszków ślicznych bo wydaje mi się ze mój wcale nie wyjdzie i jeszcze gorze mi się czeka.Co zaglądam to obiecuje że nie zajrzę ale nie mogę się powstrzymać ja też już chce swojego malucha ...
A mnie trochę jak na @ pobolał brzuch i cisza ,a czopek odchodzi dalej ale wy piszecie że z krwią u mnie galareta ciągnąca się jak glut jasny.Dla pocieszenia min 2tygodnie hehe mam
 
Do góry