reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Angel kochaną jestem i żyje jeszcze z dwupaku :-) nic się dzisiaj nie odzywałam bo jakoś weny nie miałam i cały dzień w sumie leżałam w łóżku i zamulałam nawet z tyłka z domu tyłka nie ruszyłam :/ a tak to oprócz sporadycznych skurczo mund nic się nie dzieje :/ brzuch boli czasami jak na okres i w sumie tyle, nudaaaa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Angel dobre podsumowanie ;-) ja miałam w sumie dość leniwy dzień ... Pogoda do bani , kicalam na piłce grając z M w scrabble. Nie mam ogólnie świetnego humoru jestem zmęczona odpowiadaniem na pytania typu " jeszcze nie urodzials?" albo " to ty jeszcze w ciąży ?" , " kiedy wkoncu urodzisz?" jakby to ode mnie zależało :mad: ppwinnam zamiescic status na facebook - ludzie - czekać cierpliwie i nie pytać , pogarszacie tylko sprawę , napewno dam znać jak coś sie zmieni...
 
Agusia mnie też wkurzaja życzliwi :/ a najbardziej to moja siostra już sama siebie przechodzi bo się pyta po 3 razy dziennie, rozumiem że jest w anglii, jest najstarsza i się martwi o najmłodsza no ale już mnie wkurza na maxa :-) za każdym razem jej mówię że pierwsza się dowie jak coś się zacznie dziać i dzisiaj już jej powiedziałam żeby przestała się pytać non stop czy już rodze :-)
 
A mi o dziwo odpuścili :-)
Myslalam, ze siositra i mama mi zyc nie dadza ta chwile przed - szczegolnie, ze mama rodzila o wiele przed terminem- ale nic!
I dobrze..chociaz dojdzie do okolicy terminu i sie zacznie pewnie :confused2:

Ale oni wiedza, ze nawet 3 nad ranem sie zacznie to beda telefony wiec po co maja pytac ;-)

A bym sobie w scrabble zagrala w brode sobie pluje zesmy sobie nie sprawili bedac ostatnio w PL :(
 
Lastpetunia u mnie doszło do tego ze ja nigdzie nie dzwonię bo jak zadzwoniłam ostatnio fo tesciow to już krzyk podnieśli ze aga rodzi ... Ehhh ileż można , my tez nie możemy sie doczekać ale nie ułatwia to sprawy...

Angel ja kupiłam scrabble uk w toys'r'us już dawno dawno, poprostu używamy e, a , z itd jako polskich liter ;-) fajnie sie gra ;) a ze Szwagierka gram w literaki przez neta na wp ;-)
 
Czesc kobietki:-)przed chwils odkrylam ze czop mi odszedl ciekawe za ile urodze max 2 tygodnie,w poprzednich ciazach nie pamietam tego wydarzenia wiec nie mam porownania.Maluch w nocy tance robil ze spac nie moglam.
Angel podsumowanie super
To ktora dzisiaj rodzi ja jestem za tylko ze nie wczesniej niz za 12 godzin :-) bo moj do pracy właśnie pojechał
 
Angel piekne statystyki tylko co ja poradzę, że mi się Edek przeterminował:-). Szczerze powiedziawszy to ja uznaje, że mój poród już trwa tylko meeeegaa długo. Zaczęło się w sobote o 5.30 jak wiecie, brzuch cały czas boli już jestem zmęczona nie jest to jakiś mega uporczywy ból ale męczy samo to, że jest bez przerwy no i kibelek goni prawie nic nie jem i nie śpie, dzisiaj też nocka zarwana. No ale jest też i dobra wiadomość bo są postępy zmienił mi się rodzaj bólu od wczoraj po 22 czuję typowe skurcze (chyba to to) najpierw były co 20 minut teraz co 10 (strasznie wolno się to rozkręca) no i najważniejsze pojawiło się sporo różowej rzadkiej wydzieliny a to oznacza, że szyjka pracuje uffffff. Ale jak to będzie szło z takim tempem jak do tej pory to urodzę za 3 dni haha:-D:rofl2::rofl2::rofl2:. Czekam na te mocne skurczybyki co by się wreszcie do szpitala ruszyć i wrócić z Edkiem.

Na liście brakuje też drugiej Kamilki677 miała termin na 3 jak ja i pisała na którymś wątku, że w szpitalu bo wody jej odchodzą. Teraz to już pewnie urodziła bo to było z 2-3 dni temu.
Edit: to Tunia pisała na wieściach sms
 
Ostatnia edycja:
witam z rana...

weekend bez dzidziusia nowego... może od poniedziałku sie posypią, może ja zaczne...

Wiem wiem robie kolejny alarm... który to już z kolei?? kto by to liczył....

Ale po pierwsze rano to ja jeszcze skurczy nie miałam, zawsze wieczorem co podejrzewam wiązało sie z przechodzeniem całego dnia, a poza tym dzisiaj nie dosc że jak narazie mam skurcze od 6 to sa jakies inne.... na całym brzuchu je czuje a do tego nie dosc że sie mi brzuch spina i mnie ciągnie to boli jak przy okresie...

ciekawe co sie rozwinie z tego...
 
reklama
Cześć dziewczyny, muszę sie podzielic przeżyciami bo szlak mnie trafi :angry: od 2 w nocy zaczeły mi się skurcze fakt nieregularne ale takie bolesne że pojechałam do szpitala to mój drugi poród więc pamiętam jak się zaczyna:-) wchodzę na IP i mówię że mam skórcze i szew okrężny czy mógłby przebadać mnie lekarz żeby nic się nie pozrywało:angry: lekarz przyszedł około 4 stwierdził że skurcze są nieregularne a szew ściaga się w 38 TC:szok: mam się zgłosić jak będę plamić wtedy ściągnie bo to oznacza zagrożenie. Tak więc siedzę w domu i czekam na ... no właśnioe na co:wściekła/y: na mocne skurcze, krwawienie a może mam w ręku szyjkę maciciy przynieść do szpitala oj nic na 14 ide do mojej lekarki moż on coś mi powie lub ściągnie ten cholerny szew:-D PIszcie jak macie jakiś pomysł:-)

Pozdrawiam
 
Do góry