reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Ooo dzieki! A tych cholera nie ma akurat:( No ale wlasnie chodzilo mi o taki głos :tak:
Ja wlasnie najlepiej sie czuje po jakims rozgrzewajacym czyms na te ramiona, plecki. Znalazlam jakis maly sloiczek tutaj, ale to cholera dziwne jest az parzy czasem. Lepszy rydz niz nic ale tak sobie pomyslalam sprawic stara dobra konska..
 
A ja po szkole ale mnie wszystko boli od tego siedzenia.Jutro mam na 10 i kombinuje jak tu iść pozwiedzać porodówkę ale chyba się wstrzymam i zobaczę za 2 tygodnie.Mojemu maluchowi na wykładach nie podoba bo kopie jak szalony a ja już nie wiem jak siedzieć.
Vill- moja choinka dalej stoi zapomniałam ze pudełka na bombki leżą sobie w garderobie na wysokości 2,5 m i nie będę ryzykować wspinaczki mój pracuje i muszę czekać do jutra.Możesz mi dziadka podesłać:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Lina- super że już w domku odpoczywaj sobie :-)
 
Kasiurek- tak, tak to ta klinika w Gliwicach;-):tak: to juz ponad 5 lat, ale cuda wianki sie jakies dzieja, wiec kontrole ciagle co pol roku....eeee temat rzeka, no nic moze bozia nie da umrzec za szybko mlodej matce...tego sie trzymam hehe, musze dzieciaki odchowac, dzis mialam zaszczyt spotkac sie z lekarzem, ktory mnie operowal w tym 2006 roku (moj bohater!!) i do mnie, patrzac na moj brzuchol; sloneczko to co matka polka widze?! a ja; nooo czy ja wiem, moze i matka polka, drugie dziecko w drodze, do tego do pary to juz rodzina w komplecie, ale zeby nie bylo- fabryke zamykamy:-D matce polce tyle szczescia wystarczy!

Lina- oooo juz w domku! super! ładnie tam lezakowac prosze!

ja mialam wlasnie skype konferencje z sis, ktora wczoraj mi przyslala pakiet z ciuchami dla malego, matko ile tego jest, zwariowalam i teraz to juz w ogole nie wiem gdzie ja to wszytko przechowam, a polowy pewnie maly wcale nie zalozy ani razu. moglabym miec blizniaki ;-):-D

ja pierdu bedziemy ryczec wlasnie grupowo na Zielonej mili:-(
 
Lina super, że jestes w domku :tak: mam nadzieję, że córcia poczeka jeszcze troszkę w brzuszku ;-)

Villandra
ale miałas dzis przygody! A swoją droga ja po takim maratonie, to bym łazic nie mogła... i u nas też choinka dopiero znikneła (miała w poniedziałek, ale ksiądz z kolęda był, potem gin, wyniki itp. więc dopiero dziś wolny wieczór - a sama nie dałabym rady, bo pod sufit drzewko...)
szkoda, że z tym szpitalem tak wszystko pieknie ładnie tylko w necie opisali... co do opłaty za poród rodzinny - chyba na stronie rodzic po ludzku znajdziesz pomoc :tak:
widzę, że dziś wieczór z "Zielona milą" był ;-) ja juz dawno oglądałam, ale z reguły nie oglądam/czytam dwa razy tego samego, więc ratowałam się innymi kanałami ;-) i dziergałam spodenki dla maluszka - jeszcze troszke i koniec - ale na dzis juz nie mam sił z drutami siedzieć...

co do ubranek - wychodze z założenia, że lepiej miec więcej za duzych niż za małych rozmiarów - ale spokojnie kobitki zobaczycie, że szybko załapiecie wzrokowe określenie rozmiarów bez patrzenia na metki ;-)

oczy mi się kleją, więc zmykam spać - spokojnej nocki!
 
Ejj..przejrzałam swoje posty i wcielo mi cuś bo pisałam napewno do Liny :crazy:
Wrrr..więc poprostu Lina ciesze się, ze wszystko ok , odpoczywaj ile wlezie!
A telefony do smsków beda potrzebne a jak, co ty myslisz, ze juz zawsze bedziesz nosic? :-D Juz niedlugo bedzie info, w swoim czasie oczywiscie, ze jedziesz by wrocic ze swoim malym szczesciem na rękach :-)

Ja po tym praniu jestem rozanielona. Gapie sie na te ciuszki wiszace.. Wyscie to mialy jakis czas temu hehe
Ja to bardziej symbolicznie i dla wlasnego spokoju zrobilam ;-)
 
reklama
ja też spać nie mogę, a o 9 wyjazd więc muszę wstać i się ogarnąć
też zrobiliśmy sobie wieczór z Zieloną milą ale dopiero na HD+1 więc skończyliśmy oglądać przed 1 w nocy... to i tak przecież 2,5 h temu
eee no chyba się położę
życzę miłego dnia :-)
 
Do góry