reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
Witaj Anika :)

Napisz cos wiecej o sobie :)

ewelina ubieram,ubieram :D ale zawsze mialam z tym problemy..

Ten snieg jest juz straszny.. ciagle pada, kolejne biale swieta... :)

Alex dalej mrudzi, juz mam dzisiaj serdecznie dosyc... ile mozna jak mu nic nie jest..
 
Witam Was!:-)
Ja też chętnie się podłączę do tego wątku. Fajnie wiedzieć, że jest nas tu więcej, a w kupie zawsze raźniej:-)

Ja i moje dzieciaki ostatnio przechodzimy trudny okres....jedno ząbkuje, a drugie marudzi i jest na etapie buntu 5 latka......czasem ręce już mi opadają i sił nie mam i w doły wpadam, że nie daje rady....a wygadać się trzeba....
A ta wspaniała:wściekła/y:pogoda wcale nie nastraja dobrze.

Miłego popołudnia drogie mamy.
 
Witam sie i ja :happy:
Widze, ze nowe kolezanki dolaczyly:-) Czesc i Wam

U mnie w domku tez troche szpital, ale "na szczescie" to tylko moj B mial wycinane polipy w nosie. Wlasciwie to czuje sie normalnie tylko krew mu ciagle sie saczy. Wiadomo jak to jest jak chlop "chory" hehe
My sie trzymamy, chorubska nas omijaja. Tfu tfu zeby nie zapeszyc.
Wam wszystkim zycze zdrowka :*

Berni trzymaj sie. Tesciowa, do tego Alex marudny. Masakra. Emka tez marudzi. Jeczy bez przerwy i nie wiedomo o co chodzi jej. Smiga w chodziku, oczywiscie za kim? Za mamusia bo tata nie musi sluchac leee :-) No coz, chcialo sie miec dzieci to sie ma:-D

Dziewczyny niewiem jak Wy, ale ja miele duzo rzeczy suchych w mlynku do kawy. Kupilam kiedys tani i teraz sie przydaje. Moment i gotowe. Polecam np do cukru zeby na puder zmielic. Duzo taniej;-)

Oczywiscie nie pamietam co tam jeszcze mialam pisac.
Acha jestem super zadowolona bo z sobote nakupowalam od ludzi z maarktplaats pelno ciuszko dla Emki za grosze. Najbardziej sie ciesze z kurteczki takiej wiosenno-zimowej. Babka sprzedala mi ja za 2,50 bo miala ubrudzony lekko rekaw od farby. Stwierdzila, ze nie dala rady tego zmyc i jak chce to mi ja tanio sprzeda. No i mam. Kupilam zmywacz do paznokci i odrazu zeszlo:confused: Niewiem czy ona probowala chociaz. Lepiej dla mnie :-)
 
ayni ha ha usmialam sie, jak ty na to wpadlas:-D:-D
anika witaj, masz racje w kupie razniej:-)
madi witaj i ty, mnie jeszcze zabkowanie omja, ale az sie boje:tak:
berni to kuruj sie, a i mam to samo z Lenka, tylko ze ona chora

a moja mala poszla spac o 12.30 i spi do tej pory, chyba odsypia nocke.A jeszcze nadrobilam sprawe z garami, nawet w szafkach kuchennych posprzatalam:-), obiad ugotowany a i ja narazie zadowolona:-)
 
U mnie juz po sniegu,wszystko stopnialo.
Anika witaj i gratulacje! Ktory tydzien?
Berni znam ten bol,moje tez czesto marudza bez powodu.Nie ma co popadac w depeche,co nas nie zabije to nas wzmocni! Trzymaj sie!
madinld w koncu do nas dotarlas:-Dwitaj!U Ciebie jedno zabkuje u mnie dwie!
Poki co najgorsze ze wszystkich do tej pory zeby,dolne czworki:growl:Niewiem kiedy w koncu wyjda,to juz trwa chyba ze 2 m-ce,co dzien mysle ze to juz a tu na drugi dzien dziasla jeszcze bardziej spuchnete a zab dalej sie nie przebil:no:
Te agentki juz wiedza ,ze jak biore tubke z kremem ,nakladam na palec i smaruje dziasla.To teraz one jak tylko dorwa jakakolwiek tubke,to 'na niby'nakladaja sobie na palce i do buzi.A do tego wydaja przy tym takie aaachhhhh:-DNo boki zrywac z nich :-D:-D:-D
 
u lala ale druk

madinld masz corke w tym samym wieku co ja :)

Milka oj tak tak ,chłop chory to gorzej jak dziecko hehehe dobrze że juz po operacji :)
 
Daja nam te nasze dzieciaki popalic jak marudza ale wystarczy ,ze cos smiesznego wywina to cala zlosc na nie odrazu mija :tak:Moje to teraz wszystko,doslownie wszystko malpuja.Teraz wieszalam pranie na suszarke i kazde ubranie 'strzepuje'/ze sie tak wyraze :-D/ wiecie o co chodzi a te odrazu taki sam ruch rekami zaczely robic:-D:-D:-D a co na kaloryfer powiesilam to juz posciagaly i powlucza tymi ciuchami po podlodze :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry