reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

mimu25 jak miło ze kolejna cieżarówka na forum, w ogole fajnie ze nowe osóbki przybywają....
ja mialam termin tez na koniec lipca a urodzilam na poczatku sierpnia wiec kto wie ... moze urodzisz jak ja hehhe
 
reklama
Agss u mnie tez tak było. Ciagle karmienie.

Witaj mimu! Trochę sie bałam, ze limit ciężarówek w nl sie wyczerpał a tu proszę, co chwile któraś sie ujawnia :)
To normalne, ze sie obawiasz. Napewno wszystko bedzie dobrze. Wszystkie będziemy trzymać kciuki za nasze nowe dwupaki :D więc niema innej opcji:)
 
Agss super ,ze malutka tak przybiera ciałka:tak:dobrze ze na cycu wisi :tak:za niedługo się ureguluje i bedzie jeśc co ok 3 godz:tak:ja jeszcze karmie piersia ,myśle powoli mała odzwyczajać ale czy się uda ? wygoda itp:sorry:
Madziu ciesze sie ze Martynce już lepiej:tak:a ty odpoczniesz w domu:tak:
Milka no tak ,jak facet chory to tak jakby już umierał:eek:Ładnie Emi już na kolankach ..:tak:
Witam nowe mamuski i cieżarówki :tak:
Mamo ZM ty to masz radosci w domu:tak: ubaw razy dwa:tak:A jak warga malutkiej?
Ayni no u mnie nic ciekawego ,a jak mam mało czasu to wole wam poodpisywać:tak::sorry:No wiec mój mąż dziś był u ha bo go koło serca boli i pod pachą .Dostał skierowanie na badanie krwi w kierunku jakiś zapaleni i zawału:szok: treraz siedzi i nic mu nie ma. Mam nadzieje że to od noszenia cieżkich płyt ... :eek:Wiec od dzis się mu weekend zaczyna ,bedzie dychał.
Milenka robi postepy alej eszcze nie raczkuje ,siedzi sama i ciągle gada:tak:a jak widzi Michałka to piszczy:tak: bo tak ja nauczył:happy:A ja , no co szkoła -dom ,spacery itp typowa huisvrouw:-D:-D

musze zrzucić pare kg ale nie mam weny:no: ćwiczyć mi się nie chce:zawstydzona/y: a słodycze ,szczególnie czekoladka kusi:no: a tu lato sie zbliża :szok: chyba przyjdzie kiedyś nie?
 
Dziekuje za cieple powitanie! Ale Wy tu drukujecie dziewczyny ho ho ho :-)
Ciezarowek jest troszke jeszcze! Osobiscie znam 2 przyszle Mamy-tez Polki :cool: Czytam o epiduralu, hotelach rodzenia, szpitalach, rozwarciach i ogarnia mnie panika!!! Duzo informacji i duzo niewiadomych. Ide sie zaglebiac! Zycze wszystkim spokojnej nocy. Zajrze jutro ;-)
 
o jaaa.ale nadrukowalyscie...:)

Witam rowniez nowe przyszle mamy :)

Karola oby to nic zlego..i wszystko bylo dobrze...
Milkawspolczuje chorego faceta...bo baby kobiety jak chore to i tak musza wszystko robic i miec na wszystko sile czy goraczka czy nie a afect...o jenyyy...intensywan terapia po goraczka haha-przynajmniej moj tak ma :)
MamoZiM masz uciechy z tych dziewzynek...:) u mnie tak samo czasem zla jak cholera a jak patrze co wyprawiaja czasem to cala zlosc znika i tylko cieszyc sie z tych malych lobuzow

A moj K dalej swoje humory...gorzej niz kobieta w ciazy co jzu wczesniej pisalam...i chyba od jutra najlepiej bedzie jak on przyjedzie z pracy a ja wyjde bo mam wrazenie ze kolejnego dnia w takim humorze on moze nie przyzyc-bo moge mu krzywde zrobic....nic sie nie odzywa a jak juz cos palnie to nic tylko szczelic w leb haha :/
Nic ide leniuchowac do loza ...
 
Mimu25 witam i gratuluje! Wyczytalam,ze bedzie syneczek,jakie imie wybraliscie??? Za duzo tez nie czytaj,bo mozna zeswirowac jak sie za duzo zlych rzeczy naczyta.Najwazniejsze pozytywne nastawienie!
Karola mala o wardze po 5 min juz nie pamietala:-D
One tak maja,ze laza nie patrza pod nogi i co chwila gdzies wyrzna.Zawsze jak upadaly to ja sie usmiechalam i mowilam baaach albo OOO ! wole nie robic smutnej miny czy ojojoj ,bo to tylko pogarsza sprawe.Teraz one same jak upadna to wolaja Baaachhh albo oooOOO i sie smieja.No ale bywaja takie upadki,ze nie obejda sie bez placzu.
Agss po raz kolejny powiem:a nie mowilam ;-)Odrazu widzialam po zdjeciach,ze ladnie przybrala.Super! Gratulacje i tak trzymac! Powodzenia w cyckowaniu.

Taka ciekawosta,SNS Medela kurcze normalnie zaluje,ze nie widzialam tego jak sama probowalam karmic moze wtedy moje glodomory nauczyly sie cyckac.Dziecko jest na cycu a bokiem rureczka doplywa mu mleko,idealne dla glodomora i pewnie szybciej karmienie idzie.
Borstvoeding Hulp Set (SNS) | HULPMIDDELEN Borstvoeding | MoedermelkNetwerk BorstKolfWinkel

No i znowi ja nadrukowalam najwiecej.
Aaa zeby nie bylo tak pieknie ,popoludniu wybralam sie z nimi do sklepu i juz prawie bylam na miejscu jak sie rozdarly na pol miasta i biegiem wracalam do domu a ludzie patrzyli jak na wariata :-D
Dobranoc!
 
Ale tutaj ruch...!!!!!!!!!!!!!!!!

Mimu25 dasz rade przy porodzie, my dałyśmy rade i Ty też dasz! Ja swój poród przechodziłam 7 miesięcy temu i z opieki jestem zadowolona, w porównaniu do pl slużby zdrowia i pl położnych te holenderskie są super! I nie czytaj za dużo, bo najgorzej jest dobierac sobie do głowy. Wszystko będzie ok:-)

Milka choremu facetowi choćby był to tylko katar trzeba załatwić lekarza pierwszego kontaktu, albo najlepiej lekarkę:-) Ja się zastanawiam jak taki umierający od kataru facet poradziłby sobie przy porodzie:-) Już to widzę:-D

Moja mała jest wszędzie.....Do pełzania nie wystarcza jej juz salon. Śmiga po pokojach i zagląda wszędzie gdzie się da. Takie to ciekawskie stworzenie. A najbardziej to uwielbia wygrzebywac ziemie z kwiatków i targać za uszy mojego biednego psa (on ma cierpliwość, że to znosi...):-)

Ale mam dzień do d...y........:-(Jakieś choróbsko mnie dopada i psychicznie też cos wysiadam....czasem przychodzą takie chwile kiedy myslę, że jestem do niczego.... Wy też tak czasem macie?

Miłego dnia! Potem może wpadne napic się z Wami kawy.
 
reklama
dzien dobry...chyba nam sie pogoda robi od rana sslonko swiecie :) oby tylko zostalo z nami na dluzej...az milo sie wstalo z lozka...

Ja nie wiem co robic bo Kacper wstal z katarkiem i nie wiem czy posylac go psz czy nie...niby dzis tylko 2 godz nie chce zbytnio mu robic dlugich przerw bo jeszcze nie zdazyl sie na tyle przyzwyczaic i potem znowu beda cyrki...hmm..nie wiem sama...

Napije sie kawy i pomysle heh...
 
Do góry