reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

A ja dziś w gorszym humorze. Po pierwsze mąż znów w delegację pojechał niespodziewanie, na szczęście jutro wieczorem wróci, ale w przyszłym tygodniu też będzie jechał na 2 dni :-( Po drugie byliśmy dziś na USG w klinice w Gdańsku. Wiecie, Wercia ma nagrany filmik, to czemu Lilianka miałaby nie mieć. Kupę forsy to kosztuje, bo z nagraniem aż 280 zł, ale cóż. Poza tym jakoś tak wewnętrznie czułam, że muszę zrobić tam to USG prenatalne. No i wychodzi na to, że bardzo dobrze. To znaczy z małą wszystko ok, bardzo dobrze rośnie, wszystkie narządy rozwijają się książkowo. Oczywiście dokładnie tak samo jak Wercia nie lubi usg i tuliła się do łożyska, zakrywała pępowiną, przez co buźkę mało nam pokazała. Ale i tak mamy więcej niż przy pierworodnej :-D No ale wyszło, że łożysko mam boczno - przodujące :-( Kurcze a dopiero co 2 dni temu miałam usg u swojego gina i nic nie powiedział na ten temat, więc tego nie widział. Oczywiście jeszcze może ono się przesunąć i odsłonić wejście macicy, ale nie musi. Kolejną wizytę u swojego lekarza mam 23 listopada, ciekawe co mi powie w tym temacie. Teraz trzeba się oszczędzać, zero seksu (a tak mi się podobało ostatnio :-D ), zero dźwigania - wytłumaczcie to Werci :-(
 
reklama
Hej babki,

dwie soboty temu się przeprowadziliśmy, dzieci się pochorowały (już lepiej) i urządzanie idzie średnio. Pewnie z fb wiecie, ale tak piszę tu jeszcze.

Pozdrawiam wszystkie!!!
 
Agniesia, no czasem dobrze potwierdzić u innego gina...
Ja tak miałam niedawno, że jedna babeczka podała mi, że dziecko starsze o 2 tygodnie niż wg tygodnia ciąży. Na szczęście jej opis był marny i nie przyjęła mi go moja ginka. Powtórzyłam już u sprawdzonego lekarza i nic bardziej mylnego. Dzieciątko na granicy normy. Paniki nie ma, ale ze względu na hipotrofię Karola mam częściej sprawdzać wymiary. Może tak jest, że rodzę małe dzieciaczki.

Antar, obyś przeszła te pierwsze miesiące jakoś...

a ja mam 10,5 kg na plusie, może byłoby więcej gdyby nie grypa żołądkowa, którą zaserwował mi Karol.

pozdrawiam was mocno.
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dziewczyny! Udalo sie, bedzie dzidzius!:rofl2::rofl2::rofl2: Mam najlepszy prezent urodzinowy, jaki moglabym sobie wymarzyc!:-D
 
emkamek wielkie gratulacje :-)
zapmarta zaciskam kciuki, by z maleństwem wszystko ok było.
Ja dziś już trochę lepiej się czuję, to znaczy psychicznie, bo fizycznie to jakieś przeziębienie mnie łapie. Ale poczytałam o tym łożysku i nie jest tak źle. Jest jeszcze bardzo duża szansa, że wraz ze wzrostem macicy łożysko się podniesie :-) Muszę tylko dużo wypoczywać, no i to co pisałam, zero seksu i dźwigania
 
emkamaek wielkie gratulacje!!!
zapmarta wierze,ze z twoim malenstwem bedzie wszystko wporzadku,trzymam mocno kciuki
agniesia odpoczywaj jak najwieciej,coby lozysko ladnie sie podnioslo:)

Kurcze brzuchatki zazdroszcze wam troche,bo tez marzy mi sie kolejne malenstwo,niestety teraz to nie mozliwe,moze za rok albo dwa...:unsure:
 
emkamek gratuluje :)
agniesia może jeszcze wszystko sie ładnie podniesie u mnie na połówkowym też facet mówil, że nicko i takie tam... a jak poszłam po 3 tyg to już ponad 2cm osz szyjki było wiec może akurat i u Ciebie tak bedzie :)
zapmarta będź dobrej myśli... ściskam Cie mocno :)
 
reklama
Do góry