reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Miki, fajnie, że domeczek znaleziony, no i gratki za kotka (fotki proszę, bo nie wytrzymam). Myślałam, że z mamą lepiej, a tu piszesz, że kiepsko. Życzę jej zdrowia i wytrwałości w leczeniu.

a ja tylko patrzę jak tydzień za tygodniem ucieka... niedługo będę czuła te cudowne kopniaki.
 
reklama
Trzymaj sie Agi, zycze Ci duzo spokoju i szczescia!

Mikimauro - skarbie, Ty tez sie trzymaj mocno, dlaczego znow sie przeprowadzaliscie? Mysle o Tobie czesto jak zagladam tu na forum, juz nawet mialam do Ciebie pisac na facebooku. Trzymam kciuki za Twoja mame! A co do Julianka naszego, to ma sie dobrze, tez sie bardziej rozgadal, intensywnie rosna mu zabki, trojki wyszly wszystkie, i teraz chyba ida ostatnie piatki. A nawiasem mowiac to rosnie mi maly rudzielec, haha. W sprawie nowotworu to ostatnie USG pokazalo sytuacje bez zmian (ani nie rosnie, ani nie maleje, ukrwienie w jednej czesci pozostaje bez zmian). Teraz mamy 7 blok chemii doustnej. W sumie powinien byc jeszcze jeden blok, a potem odstawienie lekow, ale jak bedzie to jeszcze zobaczymy, wczesniej zrobia mu jeszcze raz tomografie, by sprawdzic to nieszczesne ukrwienie.
A ja jutro jade z Flavia do Polski, potem po zakonczeniu bloku dobije do nas Julianek z tatusiem. Ciesze sie strasznie, bo mam nadzieje troche odpoczac.
 
Ostatnia edycja:
mamoflavii no Wam to niewątpliwie należy sie odpoczynek i to długiiiiii... :) dużo zdrówka dla wszystkich, siły i wytrwałości życzę :*
 
mamoflavii, stan zębów u mojego Karola jest taki sam, czekamy już tylko na piątki, choć boję się jak nie wiem.

Cieszę się, że Julianek ma się dobrze, oby tylko zniknęło to ukrwienie... Trzymajcie się cieplutko i odpoczywaj w PL.
 
Miki oj faktycznie długo Cię nie było...buziole i zdrówka dla mamusi!!!

Mamoflavii odpoczynek sie Wam należy jak nic, a małego rudzielca :)) szczególnie pozdrawiamy!! Super się chłopak rozwija.
 
hej mamuski:-)
yawla tu ci odpisze:-)
no właśnie agniesia coś ostatnio nie pisze:baffled: mam nadzieje że tylko z braku czasu

u mnie ok tylko mam mdłości które mi dokuczają bardziej niż w pierwszej ciąży
i dlatego nic mi sie nie chce:baffled: jak mam wolną chwile to staram się leżeć
w czwartek mam pierwsza wizytę:-) trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok:tak::sorry:
 
W zasadzie powinnam nie mieć neta (pssssst ;-) ) ale skoro mam to pozdrawiam. Brzuchatki trzymajcie się - ja też drugą ciążę przechodziałam gorzej. Mamoflavii odpocznijcie koniecznie :-) Miki oby było lepiej, tego Wam życzę.

U nas teraz taki czas w poczekalni - za miesiąc z hakiem wyprowadzamy się stąd, nie wiemy czy już na nowe śmiecie czy nie do moich rodziców na jakąś chwilkę. Dzieci zdrowe - my jeszcze się turlamy...

No to na razie.
 
reklama
a ja tylko patrzę jak tydzień za tygodniem ucieka... niedługo będę czuła te cudowne kopniaki.


Oj to prawda czas bardzo szybko ucieka :tak: nawet nie bedac w ciazy to czuje.... Zaraz skoncza sie wakacje i znow bedzie zima :baffled: a dopiero co Maciek sie urodzil... calkiem niedawno temu :-p


mama flavi dobrze ze odpoczniecie w Polsce. Moze uda wam sie oderwac i pozbyc zlych mysli ;-)

mary na wizycie u lekarza na pewno wszystko bedzie ok :tak: Mdlosci oby minely jak najszybciej :tak:
 
Do góry