reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Moje drogie - niedługo kolejna część Zmierzchu wchodzi do kina, ale to pewnie wszystkie wiedzą. Ale może kogoś zaskoczę - dzisiaj wychodzi kolejna książka Meyer z serii :D Ja za chwilę pędzę kupić :D:p
serio? kolejna książka? :-):-):-) daj znać czy warto;-) ja wszystkie cztery Zmierzchy w tydzień przeczytałam, zaniedbałam dom, dziecko i męża;-):zawstydzona/y:
 
elunia a ja za sprawą zmiany choroby promotora musialam przełożyć obronę mgr na wrzesień, no i lepiej w sumie... Trzymam kciuki za twojego licencjata :-)

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - uszyję sobie bardzo podobną kieckę w Chinach :cool2: na ebay'u taka sama stoi za 100 funtów już przesyłką i opłatami. Pewnie te super salony ślubne tez tak robią. Koleżanka zamawiała, jest bardzo zadowolona. Nie ma co się łudzić, że 3/4 ciuchów tak powstaje...
 
serio? kolejna książka? :-):-):-) daj znać czy warto;-) ja wszystkie cztery Zmierzchy w tydzień przeczytałam, zaniedbałam dom, dziecko i męża;-):zawstydzona/y:
Nie czytałam żadnej z nich, o filmach słyszałam, ale jakoś tematyka wampirów kojarzyła mi się tylko z "Buffy postrach wampirów" :zawstydzona/y: Ale jak tak tu piszecie, że warto przeczytać to się zabiorę za to w lato :-) od czasu urodzenia Zuzi to poza książkami ze studiów i babyboom to już nic nie czytam :-p
 
Witajcie Mamuski :-)

Pamiętacie mnie jeszcze? Tyle czasu się nei pokazywałam, ze aż wstyd :zawstydzona/y: Ciekawa jestem co u Was. Jak tam dzieciaczki rosną?

Może w końcu bedę miała trochę więcej czasu, egzaminy zaliczone, teraz laba i szukanie pracy.

Pbg sliczna ta sukienka. Wychodzisz za mąż? Myslalam, ze jestes mezatka.
 
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!
wITAM WAS BARDZO BARDZO MOCNO.U mnie jeszcze tydzień i wakacja i nareszcie będę miała więcej czasu:) Z dobrych wiadomości to takie, że zaliczyłam pierwszy rok magisterki (jeszcze tylko rok!) i zostaję w pracy jeszcze na rok bo ta babka co ją zastępuję zaszła w ciążę;) dzieciaczki rosną zdrowe i są przekochane i przecudowne i w ogóle wszystko jest w jak najlepszym porządku. pozdraiwm buziakuję i tęsknię za Waszym pisaniem
 
reklama
Elunia trzymam kciukasy na 25-tego :)
Agniesia za Ciebie rowniez :))))

Ardzesh
Jak ksiązka czytalas juz????????. Opowiadaj baboooo!:)))
U mnie w kinie premiera filmu jest dopiero 9 lipca ...buuuuurakii:(
W Polsce szybciej buuu...

Nathalie co tam u Was jak Fionka ....Fajnie ,ze sie pokazalas ..BUZIAKI:)))))

Martus a jak u Ciebie? ...kiedy bedziesz wiedziec cos? :)
Maran-atha...Zapmarta jak tam ciezaroweczki u Was ?
Habcia zyjesz ??? jak zdrowko maxa?
pbg masa rzeczy jest robiona w Chinach i nawet te , ktorych by sie nikt nie spodziewal :)) Wiec spoko szyj i wybierz Mega suknie!!!:)
larkaa zapodaj jakies foteczki z urlopu:)))

Laseczki wpadlam sie pochwalic , ze mam juz zakupione bilety do Polski !!! 7 sierpnia wracam na stale!!!!!! Huraaaa w koncu do cywilizacji:))))

Buziaki!!!
 
Do góry