reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

anius ja nadal na dukanie hehehe... fajnie to brzmi... przez 7 tygodni 8 kg schudłam więc póki co trzymam sie diety, ale chce mi sie już chleba i owoców jak ch o l e r a ....

a nie przesyłała ci któraś z dziewczyn tej książki Dukana w wersji elektronicznej?? bo Ty chyba zamawiałaś normalną książkę.:-)

ja na jesieni ważyłam już tyle co przed ciążą, ale teraz znowu 5 kg więcej:dry: czyli w sumie wychodzi 10kg do tego ile bym chciała. w sobote wielkie zakupy i od poniedziałku chyba zaczynam:cool2:
 
reklama
a nie przesyłała ci któraś z dziewczyn tej książki Dukana w wersji elektronicznej?? bo Ty chyba zamawiałaś normalną książkę.:-)

ja na jesieni ważyłam już tyle co przed ciążą, ale teraz znowu 5 kg więcej:dry: czyli w sumie wychodzi 10kg do tego ile bym chciała. w sobote wielkie zakupy i od poniedziałku chyba zaczynam:cool2:

anius ja kupiłam w formie tradycyjnej, ale justa miała w formie elektronicznej na kompie wiec jak cos to ja popros:tak:
 
zapmarta gratulacje!!!
mamaflavii wyrabiamy jednak, dzięki za rady :)
pbg chyba faktycznie więcej tych słoików nakupię!
 
zapmarta aż mnie ciarki przeszły :-) takie miłe ciarki :-) suuuuuuuuuuuuuuper gratuluje ogromniaście i może się uda,że kolejne lutowe będziesz miała maleństwo :-) spokoju i super formy życzę

Matko kochana co to się dzieje dziewczyny, jak patrzę na to wszystko co pokazują to aż mi łzy do oczu nachodzą, masakra. Ci ludzie wszyscy którzy potracili wszystko, babcie płaczące, nie mogę na to patrzeć. Dzisiaj miałam strach w brzuchu bo zagrożone moje Legionowo gdzie rodzice mieszkają, ale na razie ok. Patrzę na Kraków i też mi strasznie źle jak to widzę. Naszych znajomych tam też zalewa i myślę o Was wszystkich z tamtych okolic, ale dobrze, że jest w miarę dobrze u Was.
Trzymajcie się dzielnie.
 
cześć dziewczyny,

chciałam wam przekazać miłą wiadomość: zrobiłam test i wyszły mi dwie piękne krechy !!!! mam taki szok, że ledwo w pracy mogę wyrobić teraz !!!!
Trzymam kciuki za mary, agniesię no i naszą marankę, która będzie niedługo testowała.

brawo!!!! Gratulacje!!!
 
reklama
Zapmarta WIELKIE GRATULACJE!!!!!! Super!!!!! Obawy zawsze będą, ale Karolek będzie miał 2 latka jak dzidzia się urodzi, więc będzie bardzo rozumnym dzieciaczkiem. Będzie ok, zobaczysz :-D
 
Do góry