reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Propo zlobkow.... Wlasnie dlatego zdecydowanie mowie "nie" oddaniu Macka do zlobka.... Boje sie tego stresu i chorob a jak dodatkowo dochodzi swiadomosc ze nie potrafia tam zajac sie dzieckiem indywidualie, to mnie ciarki przechodza :( Mysle ze nasze dzieciaczki sa za male na tego typu przelom - choc wiadomo ze kazde dziecko jest inne.

habcia wspoklczuje waszych przejsc. Opiekunka rzeczywiscie nie jest tania i tez nie kazda ma dobre podejscie do dziecka. Ale 3mam kciuki za was :)


A teraz do bierzacych informacji...
z Krakowa :(

To co sie tu dzieje to jest masakra jakas.... Az sie w glowie nie miesci! Ja mam daleko do "wielkiej wody" ale moj kolega mieszka na terenie gdzie puscily te waly przeciwpowodziowe... wczoraj woda byla juz o 150metrow od jego domu a co dzis? Nie wiem bo nawet nie chce sie go dopytywac... i tak ma urwanie glowy stojac na czatach z workami z piaskiem :( Kolezanka natomiast mieszka przy samym Wawelu i juz 2 dzien jest bez pradu... niewyobrazalne ze to wszystko dzieje sie w wielkim miescie.

Na dodatek zalane duze ulice na Plaszowie gdzie znajduje sie firma w ktorej pracuje maz. Wczoraj mial wolne bo nie dalo sie tam dojechac. dzis juz kazali mu przyjsc do pracy zeby ... sprzatac... Firma zalana wiec tzreba postrzatac wszytsko a pozniej od nowa znosic produkty (on pracuje w hurtowni jako kierowca). Dzis pewnie bedzie w pracy do nocy :( Pewnie znow wroci jak cień czlowieka, tak jak przedwczoraj gdy te wszystkie produkty pakowali na tira. Dawno nie widzilam go tak zmeczonego...

Mam juz dosc deszczu! W ogole nie mozna cieszyc sie z nadchodzacych wakacji...
 
reklama
Jeszcze wlasnie sie dowiedzialam ze osiedle Nowohuckie na ktorym mieszka moja ciocia z wujkiem i mala kuzynka zostalo calkiem zalane :( Wczoraj jeszcze odmuwili ewakulacji, ale mam nadzieje ze dzis juz sie przeniesli do dziadkow gdzie maja bezpiecznie.
 
Cześć dziewczyny,

chciałam wam przekazać miłą wiadomość: zrobiłam test i wyszły mi dwie piękne krechy !!!! Mam taki SZOK, że ledwo w pracy mogę wyrobić teraz !!!!
trzymam kciuki za mary, Agniesię no i naszą Marankę, która będzie niedługo testowała.
 
Cześć dziewczyny,

chciałam wam przekazać miłą wiadomość: zrobiłam test i wyszły mi dwie piękne krechy !!!! Mam taki SZOK, że ledwo w pracy mogę wyrobić teraz !!!!
trzymam kciuki za mary, Agniesię no i naszą Marankę, która będzie niedługo testowała.

AAaaaa super !! Wielkie gratulacje !! My też czekamy i kibicujemy Agniesi, Mary i Marance :-):-)
 
Cześć dziewczyny,

chciałam wam przekazać miłą wiadomość: zrobiłam test i wyszły mi dwie piękne krechy !!!! Mam taki SZOK, że ledwo w pracy mogę wyrobić teraz !!!!
trzymam kciuki za mary, Agniesię no i naszą Marankę, która będzie niedługo testowała.

Martunia wielkie gratulacje:) SUPER:) Więc my z Blaneczką życzymy wspaniałych dziewięciu miesięcy:) Buziaki:)
 
Cześć dziewczyny,

chciałam wam przekazać miłą wiadomość: zrobiłam test i wyszły mi dwie piękne krechy !!!! Mam taki SZOK, że ledwo w pracy mogę wyrobić teraz !!!!
trzymam kciuki za mary, Agniesię no i naszą Marankę, która będzie niedługo testowała.


ale fajnie:-):-):-) GRATULUJĘ:-D:-D:-D
tak się cieszę jak bym sama w ciąży była:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-);-)
to teraz czekamy na wieści o kolejnych maluszkach:-)


maran-atha czy Ty nadal na Dukanie??? jak idzie? mam ochotę zacząć, bo ostatnio mi się tyje za dużo:dry: któraś miała chyba tą książkę, czy ja mogę prosić o nią?:-)
 
reklama
Do góry