reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Tylko ze szatke zaklada sie pod koniec Mszy Sw ;-) gdy chrzcilam Macka dzieci byly ubrane na bialo, albo kremowo :tak: Mysia jednak najlepiej zapytac ksiedza w parafi czy moze byc ciemny stroj :tak: Podejrzewam ze bez wzgledu na to jak ubierzesz dziecko to nie bedzie wiekszego problemu z ochrzczeniem
 
Mysia mnie się wydaję, że powinno by dobrze. u nas nic ksiądz nie mówił na temat ubioru maluchów, właściwie to móził tylko, że ma być elegancki:tak: ważna jest właściwie ta biała szatka.
 
Dziekuje za rady,mysle ze zaryzykuje z strojem mlodego:-p;-):-)

Slyszalyscie juz,ze zmarl Patrick Swayze:-:)-:)-(dla mnie byl wspanialym aktorem,Ducha i Dirty dancing widzialam po kilkanascie razy i z pewnoscia jeszcze nie raz obejrze te filmy...
 
Dziekuje za rady,mysle ze zaryzykuje z strojem mlodego:-p;-):-)

Slyszalyscie juz,ze zmarl Patrick Swayze:-:)-:)-(dla mnie byl wspanialym aktorem,Ducha i Dirty dancing widzialam po kilkanascie razy i z pewnoscia jeszcze nie raz obejrze te filmy...
Mysia- wiem o jakiej koszulce mówisz, jest świetna i napewno mały będzie w niej wyglądał świetnie, wydaje mi się ze nie ma jakiś wytycznych co do stroju dziecka do chrztu, nigdy o nich nie słyszałam.

Patrick Swayze
[*]
[*]
[*]- fantastyczny aktor, jego walka z rakiem była przepełniona do końca wielkim bólem, podobno rak trzustki cholernie boli, a on się nie poddawał i walczył do końca, szkoda ze tę walke przegrał....:-:)-:)-(
 
bosz. dobrze, że mam Was, bo ja oczywiście przegapiłam takie wieści!
[*]

mnie też gdzieś w dzisiejszej bieganinie umknęło, nawet wiadomości dziś nie obejrzałam. Bardzo go lubiłam, choć już dawno temu wycofał się przez chorobę z gry. A na Uwierz w Ducha byłam ostatnio w kinie, na festiwalu filmów romantycznych - największe tłumy zebrał, a były i inne szlagiery.
 
reklama
Do góry