reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Tylko jak wróciłam do domu to czułam się jakaś taka... niepotrzebna, zagubiona ale pomału mi przechodzi.
jezyku jestem pewna,ze twoj maz mial nie jedna ciezka chwile,ale byl silny dla ciebie i tak swietnie dal sobie ze wszystkim rade Jestes dla swojej rodziny najwazniejsza,najukochansza,najpotrzebniejsza!!!Kazda z nas jest taka dla swojej rodziny:tak::tak::tak:Trzymaj sie cieplutko:-)
 
Cze Mamuski!! U mnie kompletny brak czasu, powrot do pracy i takie tam bzdety...Bartus ma sie dobrze, dalej dwa zebole, siedzi i dopiero zaczyna kumac o co chodzi z raczkowaniem...nie nadrobie co napisalyscie...buuuu. Buziaki dla Was i dla Maluchow!!! Ide chociaz na foty popatrzec :))
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, wiem że mam wspaniałego męża:-):-)

antar Piotrek jeszcze dostał opiekę na mnie więc do środy jest w domu i cały czas mi pomaga. jak mały w nocy się przebudzi to on do niego wstaje
 
Hej dziewczynki :-)
Witam sie juz z |Irlandii...
Mam nadzieje ..ze niebawem bede juz z Wami na biezaco ...musze ogarnac sie po wakacjach i wtedy zaczne z wami klikac :-D
Sciskam mocno WAS I DZIECIACZKI !!!!!:happy:
 
Witam się i na tym wątku.

Jeżyk :szok: własnie czytam co Cię spotkało, biedactwo! Przytulam wirtulanie, wracaj szybko do zdrówka!

Nie zaglądałam do Was jakiś czas, bo po prostu nie miałam czasu. Mojego męza ciągle nie ma w domu, wyjeżdża na 10 dni, potem 4 jest w domu, ja musze się zajmowac wszystkim, domem, dziećmi, teraz jeszcze zaczynam kurs w collegu od wtroku. Nie wiem jak dam sobie radę ze wszystkim. Fioneczka rośnie jak na drożdżach, waży już 8300, ma 2 ząbki na dole, i niedługo myślę ruszy z raczkowaniem, bo jest już w pozycji wyjściowej, kiwa się tylko, zamiast przebierać kończynami, ale myślę, ze to kwestia czasu. Nadal jest bardzo grzeczną, spokojną i radosną dzieczynką, praktycznie nie ma z nią problemów. Jedne do czego mogłabym się przyczepić to to, że nadal budzi się często w nocy na cycka a druga rzecz to, ze nei chce jeść jedzonka z grudkami więc musze jej dawac papki na 4-6 miesięcy.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i obiecuję zaglądać częsciej. :tak:
 
Czesc dziewczyny ja juz na nowym mieszkaniu wynajelismy 2 pokoje z kuchnia ale jeden pokoj jest taki duzy ze Gabrys ma raj jest miejsce na wszytskie jego maty zabawki krotko mowiac Gab we wlasnym krolestwie :-) , narazie objawy alergii nie mijaja ale mysle ze to zdecydowanie za krotko zeby cos mowic lece posprawdzac na innych watkach co tam sie u Was dzieje :tak:
 
ana powodzenia na nowym mieszkaniu,zapamietaj pierwszy sen,bo ponoc sie sprawdza;-)

Za 2 tygodnie chrzcimy Gracjanka i zastanawiam sie czy konieczny jest bialy stroj dla malucha???Kupilam juz w nextcie eleganckie ceimne spodnie i wypatrzylam tez super koszule z czarnym krawatem,no mowie wam mlody wygladalby w tym zabojczo,tylko nie wiem czy wypada tak ubrac dziecko do chrztu?Jak myslicie dziewczyny
 
mysia ja nie jestem pewna, ale mnie się wydaje, że może być taki strój, tylko musisz przykryć dziecko tą białą szatką, wtedy powinno być ok....ale wiesz ja nie ksiądz, nie wiem :D
 
reklama
Do góry