reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Hej Babki!

Mój chłop miał do wczoraj urlop, nie byliśmy w tym roku nigdzie z kilku powodów ale i tak było fajnie :-) Ja zajęłam się pewnym nowym zajęciem które mnie wciąga ostatnio konkretnie :-D A dziś u nas leje więc zajrzę nie raz na forum... i może zrobię porządek (z co niektórymi)? ;-) :-D
...i znowu lanie będzie.....:-:)-:)-:)-D:-D:-D:-D

[*]
[*]
[*]



No to wróciłam , jakby ktoś nie wiedział.:-D

:-D:-):-):-)J - Twojego pościka wyniuchałam już z daleka:-D hihihi.... witamy po urlopiku :tak::tak::tak:
dobrze dobrze bo właściwie to po co mi tyle kasy ;-):-p:-p
Joluś jak by co to kopsnij pare setek [ najlepiej w euro zebym po kantorach nie ganiała tylko odrazu na shopping , hihihi...:-D:-D:-Djak ja kocham wydawać :-D:-D:-D:-D
 
J-witaj:) Dobrze ze wypoczelaś:)
Megusek my bylysmy naprawde grzeczniutkie:)))
Jolek-niech Ci maly regularnie cyferki w totka podpowiada:)

Dziewczyny co ja przezylam....malo mi dziecko sie nie udusilo:(((( Bawil sie w kojcu takim pluszowym serduszkiem, ja rozmawialam z przyjaciolką przez tel, M wrocil wczesniej z pracy (przeznaczenie) i siedzial przy kompie. Naraz slyszę krzyk że maly sie dusi!!! M krzyczy na mnie ze mam konczyc rozmawiac i zobaczyc Mateuszka-a on caly zafajdany bo zwrócil mleczko, granatowy oczy czerwone-masakra. Od razu dziecko na przewijak i patrze co i jak . Nosek mu oproznilam fridą, ale nie bylo żadnej poprawy. Zajrzalam mu do buzi i w ostatnim momencie zobaczylam kawalek foli schodzący mu do gardla!!!! Oczywiscie od razu mu to wyciągnelam-to byl taki 5 cm kawał!!! Okazalo sie ze na tym serduszku pluszowym byl napis. I ten napis byl z tej folii!!!! I maly go zjadl....Jeszcze pare minut a nie mialabym dziecka:((((( Kolana mi sie do dzis trzęsą...... Cód ze M usłyszal charczenie, bo ja nic nie slyszalam zajęta rozmowa:(((((( Masakra:(((((
 
Megi witaj :-D... Wpadasz normalnie jak przeciag ;-);-);-)
Monia ...boze na pewno przezylas koszmar :szok:.. z takimi gadzetami na prawde trzeba uwazac ...to jest chwila jak maluch pcha cos do buzi ... Najwazniejsze ze nic mu sie nie stalo :tak:
j super ze wakacje Ci sie udaly :-):-):-)
 
Monia masakra.... dobrze że mąż czujny kurcze my to uszy i oczy otwarte musimy mieć non stop a co za badziewne te serducho że mały był w stanie je odgryźć i do buzi zapakować
 
brzmi groznie :szok:;-)

auu już się boję:-p:-p

my grzeczne byłyśmy...;)

..i znowu lanie będzie.....:-:)-:)-:)-D:-D:-D:-D

Megusek my bylysmy naprawde grzeczniutkie:)))

Megi witaj :-D... Wpadasz normalnie jak przeciag ;-);-);-)

A jednak macie coś na sumieniu, że się tak boicie ;-) a ja sprzątałam na listopadówkach 2006 :-p:-p:-p:-D:-D

Monika kurde ale mieliście...
 
reklama
Do góry