reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Dziekuje za rady,mysle ze zaryzykuje z strojem mlodego:-p;-):-)

Slyszalyscie juz,ze zmarl Patrick Swayze:-:)-:)-(dla mnie byl wspanialym aktorem,Ducha i Dirty dancing widzialam po kilkanascie razy i z pewnoscia jeszcze nie raz obejrze te filmy...

Mysia co do stroju to jest bez różnicy w co go ubierzesz .Jak my chrzciliśmy to była para elegancko ubrana ,a dziecko takie chyba ze 3-4 mc było w zielonych śpioszkach i zielonej kamyzelce i miało zwykły kaftanik

oj tak lubiłam tego aktora
 
reklama
Slyszalyscie juz,ze zmarl Patrick Swayze:-:)-(...

[*]
[*]
[*]


szczerze napisawszy gdyby nie wy też bym nie wiedziała.:no:

jezyku zdrówka :tak:

Radia posłucham w wolnej chwili, przy prasowaniu sterty ubrań. :tak:;-):-D

No to wróciłam , jakby ktoś nie wiedział.:-D

Jak było?
No fajnie było:tak:.... tylko , że za krótko.:-(

Mielismy wiele atrakcji jak i nieplanowanej 35 km. trasy ( poprzez skaliste szczyty) , której nie zapomne do końca swoich dni. :no: A wszystko przez mądrośc szwagierki ,która w zeszłym roku była i podobno nieźle zna góry.:wściekła/y: Zlazłam sie jak głupia , do tego ziąb:szok: , ciemno i do domu daleko.:dry:Nie wspomnę o dzieciach , bo na samą myśl kur* mnie bierze i dreszczy dostaję.

Tak oto minął pierwszy dzień.:-p
W kolejne dni nigdzie się nie wypuszczalismy w góry, bo zmęczeni dniem poprzednim nie mieliśmy sił, checi itp:dry:.
Także tylko płaskie tereny- Krupówki, skocznia, Słowacja, szlak godzinny po płaskim.

Amelia przeszła trzydniówkę.:dry: Myślałam , że zaczyna sie cos groźniejszego ale nie miała żadnych objawów przeziębienia oprócz tej niewysokiej temp. utrzymujacej sie trzy dni a czwartego wysypka na brzuszku i karku.:tak:
Źrebaki ( czyt. starsze dzieci) były w swoim żywiole.:tak::-D:-D:-D Nigdy niezmęczone.:no:

Wrócilismy wczoraj ( przedłuzyliśmy sobie pobyt):tak:

Nadrabiania w obowiązkach domowych i szkolnych tyle, że nie wiem czy do zimy zdąrzę.:-p

W wolnej chwili ( co nie wiem kiedy nastapi) wkleje fotki na zamkniętym.:tak:
 
-j- widzę ,że mega wypoczęta jesteś:-D:-D
ja mam takiego sąsiada to kolega mojego Kamila. Teraz kiedyś przyszedł i mówi ,,ciociu wszystkie rybki w stawie do góry brzuchami pływają,, tak dla żartu ,a na drugi dzień wszystkie zdechły .Wczoraj przyszedł i mówi ,że Nikodem jutro nie będzie chciał spać no i cooo mały siedzi teraz ze mną bo oczywiście nie chce zasnąć . Dzisiaj to go miotłą pogonię:-D:-D:-D
 
justa mieliscie fajna wyprawe :-D ale ja bym sie na spacer po gorach nie wybrala bo nie lubie takich atrakcji... wole gory ogladac z daleka ;-)

jolek a wiec masz za sasiada małego wróżbite ;-) niech nastepnym razem przepowie ci jakas wygrana pienieżna :-D bardziej korzystna opcja:tak:
 
Hej Babki!

Mój chłop miał do wczoraj urlop, nie byliśmy w tym roku nigdzie z kilku powodów ale i tak było fajnie :-) Ja zajęłam się pewnym nowym zajęciem które mnie wciąga ostatnio konkretnie :-D A dziś u nas leje więc zajrzę nie raz na forum... i może zrobię porządek (z co niektórymi)? ;-) :-D
 
reklama
Hej Babki!

Mój chłop miał do wczoraj urlop, nie byliśmy w tym roku nigdzie z kilku powodów ale i tak było fajnie :-) Ja zajęłam się pewnym nowym zajęciem które mnie wciąga ostatnio konkretnie :-D A dziś u nas leje więc zajrzę nie raz na forum... i może zrobię porządek (z co niektórymi)? ;-) :-D
auu już się boję:-p:-p
 
Do góry