reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

larkaa....super:-D:-D:-D .. ja jak wroce do Irysowa wsiadam w autko i M ...zaczyna ze mna trening ..;-)...Testy mam zdane:)
Postrzalka ...zabawna jestes;-);-);-)
Habcia ..ale ty masz dobrze..zazdroszcze Ci wypadow z domu i imprezek ...ja jak Kajke odlacze od cycolenia ..to mysle ze i u nas cos sie ruszy :-)..ale to jeszcze troszke :-p
Elwis ...no zabieraj sie ...zabieraj :-);-)
 
reklama
to tak jak ja yyyy a nie to mi się śniło ;-) niestety
w Krakowie jestem sama więc dzidzi nie ma z kim zostawić, a z mężem też nie bardzo mogę zostawić tak żebym wyszła sama bo przecież jak się usra to odparzeń dosanie bo jej nie przewinie z kupy ojciec albo będzie miała traume po obrz....niu przez tatę. Poza tym to przecież jak płacze to chce jeść a on cycka nie da(to twierdzenie mojego M) tak oto moje wyjście będzie możliwe za hmmm x lat. A nieeeeeeeee przepraszam byłam ostatnio sama wczoraj rano w sklepie po bułki wróciłam to musiałam kupę przewinąć bo M nie słyszał nic poza tym śniadanie przecież sobie robił i jadł. No to sooooorry kochanie nie pomyślałam, przepraszam już się dzieckiem zajmuję i Cię odciążam. wrrr

Jak to jest że dla Nas dziecko jest na pierwszym miejscu i same możemy nie zjeść a facet najpierw koło siebie zrobi a potem pomyśli że się chyba samo dziecko np. nie podniesie jak sie wywaliła i w kołdrę zaplątała

skąd ja to znam.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
to tak jak ja yyyy a nie to mi się śniło ;-) niestety
w Krakowie jestem sama więc dzidzi nie ma z kim zostawić, a z mężem też nie bardzo mogę zostawić tak żebym wyszła sama bo przecież jak się usra to odparzeń dosanie bo jej nie przewinie z kupy ojciec albo będzie miała traume po obrz....niu przez tatę. Poza tym to przecież jak płacze to chce jeść a on cycka nie da(to twierdzenie mojego M) tak oto moje wyjście będzie możliwe za hmmm x lat. A nieeeeeeeee przepraszam byłam ostatnio sama wczoraj rano w sklepie po bułki wróciłam to musiałam kupę przewinąć bo M nie słyszał nic poza tym śniadanie przecież sobie robił i jadł. No to sooooorry kochanie nie pomyślałam, przepraszam już się dzieckiem zajmuję i Cię odciążam. wrrr

Jak to jest że dla Nas dziecko jest na pierwszym miejscu i same możemy nie zjeść a facet najpierw koło siebie zrobi a potem pomyśli że się chyba samo dziecko np. nie podniesie jak sie wywaliła i w kołdrę zaplątała
Cos mi sie zdaje ze powinnysmy sie spotkac !!! skoro tak blisko siebie mieszkamy??
Mam wrazenie ze znamy sie od lat!!!!!
 
Tez odkladalam zrobienie prawka na pozniej bo bylo mi wygodnie jak M mnie wozil....ale zrobilam zzeszłum roku we wrzesniu:) egzamin mialam jak bylam w ciazy w 16 tyg:) do tamtej pory jezdzilam malo bo do konca listopada bo pozniej to kopniaki malego mnie rozpraszaly i nie moglam sie skupic na prowadzeniu!!!! a od porodu to dopiero w maju zaczelam prowadzic bo maly wczesniej to zawsze wisial przy cycu podczas jazdy!!!wszystko przedemna i duzo km do wyjezdzenia.....!!!
 
o widzisz Brukselka Ty masz km do wyrobienia a ja się chętnie spotkam :-) swoją drogą to mogłabyś śmiesznie wyglądać prowadząc samochód z dzidzią przy cycku ;-)
 
reklama
Brukselka a ty w Zakopcu mieszkasz? Bo my wybieramy się na spóźnione wakacje 10 września w góry. Masz gdzieś jakieś tanie namiary na domki? A może spotkałybyśmy się?:-)
 
Do góry