reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

zapytaj się czy dziś jeździ tak samo jak wtedy kiedy pierwszy raz wsiadł za kierownicę. MOje zdanie co do beznadziejnych kierowców, jak się nie jeździ to się sprawności prowadzenia fury nigdy nie nabierze, trzeba trenować. Ja jak sobie przypomnę początki to głowa mała.


jak poznalam obecnego meza to on mial juz prawo jazdy wiec ciezko mi soebie pomyslec jak on mogl jezdzic na poczatku... jednak niedawno robil sobie kategorie C i E i przez caly ten czas nie szlo mu najlepiej a mimo to go wspieralam....


nimfii jakby mój mi tak powiedział to mógłby zapomnieć o wożeniu jego tyłka. A Ci egzaminatorzy to zamiast jakoś miło do ciężarnej podejść to stresują, pięknie.


... wiec tak jak napisalam ;-) wspieralam meza gdy mu nauka jazdy Ci E nie wychodzily i wierzylam ze w koncu mu sie uda :tak:dlatego od niego licze na to samo wsparcie... po tym gdy uznal mnie za zlego kierowce zrobilam mu awanture i tez powiedzialam ze nie bede robic prawa jazdy tylko po to aby go wozic :cool::confused2:

golimku STO LAT!!!



:-D:tak::tak:

masz dzis urodzinki?

moj mąz tez ma dzis urodzinki - 23 lat juz :tak: w domu czeka na niego ciasto toffie i prezenty :sorry2::blink: tylko czy on sobie zasluzyl :-p no nie wiem nie wiem... ale ja i tak lubie rozpieszczac najblizszych gdy jest ich świeto :tak::-D
 
reklama
i Ja i Ja się dołączam
Sto lat w szczęściu i radości, nigdy w życiu otyłości. Butów wygodnych i zim łagodnych.
Pogody ducha, uśmiechu od ucha do ucha. Kwitnących kwiatów, śpiewających ptaków, wesołej minki, słodkiej cytrynki, chęci do życia, radości z BYCIA i wszystkiego najlepsiejszego. Urodzinowe wszystko od Oliwci oczywiście też :-)
 
Golimku- no to co dziś pijemy??:-D:-D:-D

WSZYSTKIEGO CUDOWNEGO CI ŻYCZYMY
WRAZ Z HANISZONEM!!!
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
I ja i Ameliusz też
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

ja to se moge... zieloną wypić co najwyżej...:-p

postrzałka a ty jeszcze raz wkleisz jakiś przepis na coś słodkiego:wściekła/y::confused2:... to normalnie przyjadę i na gołą pupę...:-p

Czy groźby są karalne banem?:confused: Ja tak tylko żaaartuuję.:sorry2:

No laski, ja trzeci dzień na tej diecie i głodu jako tako nie odczuwam:no:. Sił narazie też mi starcza, więc trwam...:tak::-) Juz widzę efekty co jeszcze bardziej mnie motywuje.:tak::-)

Zuzia widziałam cie na wątku diety kopenhadzkiej.Napisz mi proszę czy dużo schudłaś , czy wytrzymałaś i jak ją przechodziłaś.:sorry2:
 
wszystkiego naj:)aga221122 do mnie pisałaś bym wrzuciła fotki z ciąży?ale dziś Miłosz jest marudny aż mnie głowa boli wczoraj poszłam spać szybciej niż on i to w ubraniu bo mnie tak głowa bolała
 
reklama
Do góry