reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Ewelinka nie mam pojecia jak mozna wykombinowac taka rzecz :baffled: a pieniazki to chyba tylko z kredytu - albo wygrac w Lotto :-p

Pomysl bardzo fajny... Sama pomyslalam o czyms takim ze zamiast isc do pracy to wziasc sobie jakies dziecko/dzieci w wieku Macka dodatkowo pod opieke. Zajmowalabym sie wtedy nimi pewnie do 3 lat :tak: Bylabym w domu z synkiem i mialabym szanse pociagnac studia w weekendy :-)
 
reklama
Jak się było bezrobotnym , to składało się taki a'la plan do urzędu pracy i dostawało się bezzwrotny kredyt w wysokości ok. 10 tys.( lub nieco wiecej) na założenie takiej działalności. Jeżeli inwestycja , którą założyłaś utrzymywała się przez rok i przynosiła ci dochody nie musiałaś zwracać kredytu. Ale nie wiem jak jest teraz. Może zapytaj w urzędzie gminy?
 
wiem, że jest takie dofinansowanie z urzędu pracy..tylko trzeba być zarejestrowanym..jak się przedstawi dobry biznesplan to można (z tego co wiem) nawet 40tys, wyciągnąć..a reszta to kredyt..myśleliśmy wczoraj o tym z mężem i spodobał mi się ten pomysł..będę działać..myślicie, że radca prawny coś mi doradzi?? podobno jeden z moich sąsiadów nim jest..znalazłam jego adres w internecie:-D
 
Ewelinka na pewno by sie sprzydal dobry ekonomista, albo pracownik administracyjny (tym ja jestem, niestety nic nie doradze bo u mnie praktyka w zawodzie od dawna uśpiona i niemal nic nie pamietam) :-p

Trzeba sie porzadnie przylozyc bo nasze panstwo jest skąpe wiec pewnie chca zostac zaskoczeni super pomyslem :-)
 
Ewelinka chyba można dotację z UE dostać, teraz dają na takie rzeczy, że szok np. moja babcia mieszka na wsi i należy do koła gospodyń wiejskich, 2 dni temu wróciła z wycieczki sponsorowanej właśnie przez UE w ramach integracji społecznej, dostały kasę też na piknik i takie głupotki:-)
więc poszperaj w necie, kiedyś reklamowli w TV stronę, na której było info o dofinansowywaniu 'babskich biznesów' właśnie z UE
w Wyborczej też coś czytałam o otwieraniu przedszkoli itp i o wsparciu państwa i UE
pomysł super:-)
 
golimek gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!11


w najbliższej przyszłości to ja zamierzam iść na magisterkę od paxdziernika ale ciągle się waham z kierunkiem
 
Golimku, wielkie gratulacje.
Ja magisterkę zaliczyłam w 2005 roku, ale do tej pory nie odebrałam dyplomu.
Pewnie już go myszy opierdzieliły w archiwum:-)
 
reklama
Do góry