reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
GRATULUJE :tak::tak::tak:Jestem pelna podziwu
0017795676.gif
 
Dziewczyny jakie macie plany na najblizsza przyszlosc?

Po urlopie macierzynskim bierzecie jeszcze wychowawczy? Wracacie do pracy? :-)

U mnie wszytsko w punkcie zawieszenia i nie wiem co bedzie dalej jesli chodzi o moja prace i studia. Zawsze marzylam zeby zajmowac sie dzieckiem do czasu az pojdzie ono do przeczkola :tak:
 
reklama
chciałabym załozyć u mnie w mieście coś a'la żłobek..tylko żłobkiem nie można tego nazwać, bo kryteria jakie trzeba spełnić żeby założyć żłobek są nie do spełnienia..chciałabym założć, np.KĄCIK MALUCHA, AKADEMIĘ MALUCHA lub coś w tym stylu. wiecie może gdzie uderzyć z takim pomysłem?? skąd wyciągnąć na to jakąs kase?? u mnie w mieście nie ma czegoś takiego i napewno by się przydało..dla takich dzieci od 5, 6 miesięcy do 2, 3 lat;-)
 
Do góry