reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
a ja idąc za ciosem i przykładem golimka już się zdecydowałam i nawet zadzwoniłam upewnić się czy jest ten kierunek co chcę no i od października jak nic się nie zmieni będę studiować edukacje wczesnoszkolną i przedszkolną bo licencjat mam z filologii polskiej więc za dużego wyboru z magisterką nie miałam
 
Golimku wielkie gratulacje!!!
Jezyku ja od września też chcę podyplomowo zrobić edukację przedszkolną, bo co z tego że jestem pedagogiem jak mnie to do niczego nie uprawnia:angry:
 
oj, ja właśnie od 3 dni o niczym innym nie myślę. Chciałam iśc na studia, ale przy 2 dzieci to niemozliwe - nie chodzi już nawet o czas, ale tu się płaci za studia gruba kasę, + do tego przedszkole dla dziewczynek, zwyczajnie mnie nie stać. Pójdę więc może do collegu, żeby sobie zrobic jakiś zawód, a potem już pracując rozwijać się w danym kierunku. Ja bym sobie dała na luz dopóki jestem na macierzyńskim, czyli jeszcze 6 miesięcy, ale Tomek naciska, ciągle mi pokazuje jakies oferty pracy, co mnie wkurza nieziemsko. Zamiast się wyluzowac i miec trochę czasu dla dziecka to musze sobie tym głowę zaprzątać. :dry:
 
Nathalie a w UK nie jest tak,ze jak mama sie uczy to panstwo finansuje zlobek??Ja z 1200 euro za Marcela placilam tylko okolo 120 miesiecznie .Tutaj nawet jak wieczorowo chcesz sie uczyc to sa zlobki od 18-ej do 22-ej otwarte.
Ja od wrzesnia ide i nic mnie nie powstrzyma.Nie moglam skonczyc swoich studiow w Polsce to tutaj przynajmniej sobie odbije.Mialam isc teraz od marca ale to niewykonalne.Musze wykorzystac to ,ze jestem w Nl i mam taka szanse.Nie wiem tylko jaki kierunek wybrac:rofl2:
 
-j- jezyk niemowlat jest na babyboom w niemowlakach i mam go juz od dawna:tak:,ale to jest akurat cos zupelnie innego ,to jest specjalna skala ktora okresla czy nasze dziecko" lubi" halas czy nie czy jest nadpobudliwe czy spokojne.Tego nie mozna samemu okreslic tylko lekarz moze to zrobic.Nie sugeruj sie tytulem linku tylko zobacz:tak::tak::tak:;-)
 
reklama
Aha,jeszzce jedno.Widzialyscie moze dzisiejsze wydanie Dzien DobryTVN?Byla mowa o jezyku niemowlat ,szukalam u nas jakiegos info o tej metodzie odczytywania charakteru niemowlat ale nic nie ma.

Wklejam link z programu Niemowlęta posługują się swoim językiem - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN
obejrzałam to i stwierdziłam że jako mama z doświadczeniem sama doszłam do tego jaki charakter ma moje dziecko. Chociaż może chciałabym się upewnić ale w naszej dziurze to nikogo bym nie znalazła co by mi to utwierdził
 
Do góry