reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Zapmarta, współczuję takiej nocki:-(
Dziewczyny a ja się boję jeść. Cholera jestem ciągle głodna, ale normalnie mam jakąś psychozę że małej czymś zaszkodzę. Ciagle jem mięsko gotowane, marchewkę, kompot z jabłek, chleb z masłem i szyneczką z kurczaka, ewentualnie jajko na miękko i jogurt naturalny. oczyście przy tym opycham się petikami i biszkoptami, które na moją wagę dobrze nie wpływają ;/
 
reklama
Zapmarta a moze to od ogorka kiszonego???? a ja dzisiaj zjadlam zupe ogorkowa :baffled: oby to nie bylo to

Golimek ja mam tak samo. w kolko to samo zjadam i juz mi sie przez to w ogole nic nie chce jesc ale cos trzeba bo zaczynam popadac w paranoje ze nie potrafie nakarmic mojej Maji bo ona jeszcze po cycu potrafi wypic 90ml mleka :dry:

Habciu milego wypadu ;-) chociaz ja sama nie moglabym wyjsc i zostawic dzidziusia. chyba bym umarla z tesknoty:-p
 
Zapmarta, współczuję takiej nocki:-(
Dziewczyny a ja się boję jeść. Cholera jestem ciągle głodna, ale normalnie mam jakąś psychozę że małej czymś zaszkodzę. Ciagle jem mięsko gotowane, marchewkę, kompot z jabłek, chleb z masłem i szyneczką z kurczaka, ewentualnie jajko na miękko i jogurt naturalny. oczyście przy tym opycham się petikami i biszkoptami, które na moją wagę dobrze nie wpływają ;/

Ja wprowadzam sporo rzeczy ...i jest oki ...ogórki kiszone jem od jakiegoś tyg....buraki ...mieszanki sałat ( zresztą wszystkie rodzaje można jeść ) ...naleśniki ze szpinakiem ...placki z jabłkami , łososia z grila ..pieczoną wołowinę, mielone, i myśle ..że to wszystko bardzo dobrze wpływa na jakość pokarmu i na mnie ..nic mi nie będzie brakować ...nie ma co się głodzić ..a unikac czegoś na zapas nie mam zamiaru ...jak będzie cos nie tak to to odstawię ..;-):-)... mleko piję z płatkami rano ... płatki jem ze cztery rodzaje ...codziennie inne ...kasze ...różne rodzaje do obiadu ....chyba łatwiej mi wymienić czego nie jem :-p:-p:-p:-)
na pewno unikam ...wzdymających , pikantnych, tłustych no i słodyczy ...czasami jem ciasto marchewkowe mniam , mniam :-D:-D:-D
 
Dziewczyny odnośnie szczepień. My zdecydowaliśmy sie na szczepionke 5 w 1 i prawdopodobnie zaszczepimy na rotawirusy malego. W ZIKO jest najtaniej. Szczeipnka 5 w 1 kosztuje 109 zł, a rotarix 299 :)
ZiKO APTEKI - TANIE LEKI I PRAWDZIWE CENY HURTOWE

Ja tez jem ogórki kiszone, buraki, miesa rozne, sosy, wczoraj zjdałam loda wanioliowgo z polewa czekoladowa i posypane orzechami mniam :D sera zółtego duuzo, białego tez, dzemy rozne. I wszystko ok :)
 
Zapmarta, współczuję takiej nocki:-(
Dziewczyny a ja się boję jeść. Cholera jestem ciągle głodna, ale normalnie mam jakąś psychozę że małej czymś zaszkodzę. Ciagle jem mięsko gotowane, marchewkę, kompot z jabłek, chleb z masłem i szyneczką z kurczaka, ewentualnie jajko na miękko i jogurt naturalny. oczyście przy tym opycham się petikami i biszkoptami, które na moją wagę dobrze nie wpływają ;/

Witajcie:)
U mnie identyczna dieta:-D plus banany i jabłka...dosłownie jakbym czytała o sobie..
Póki co odpukać mały śpi spokojnie...piję do tego dużo herbatki z kopru, melisy i dla mam karmiących;-) śmieją się ze mnie, że to ja chodzę i bączki puszczam zamiast synka...hihih

Zuzia mam do Ciebie ważne pytanko dotyczące polskiego ginekologa w Twoim mieście??? znasz kogoś, ewentualnie gabinet w którym można zrobić usg?? moja przyjaciółka jest w ciąży i pilnie szuka kogoś tam na miejscu i bez większego rezultatu...:-( napisałam nawet do Ciebie wiadomość ale nie wiem czy doszła bo nie mam doświadczenia;-)
 
ewciapoli13 - ja też zamiast małej chodzę i bąki puszczam :zawstydzona/y:A jem podobnie jak Wy. Niby same lekkostrawne rzeczy, nie wzdęciowe :dry:

A to fotka z dzisiejszego spacerku z niunią :) Znalazłyśmy WIOSNĘ :-D
 

Załączniki

  • wiosna.jpg
    wiosna.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 23
a ja dziś "wyrosłam" ze wszystkich swoich spódnic, za duży apetyt mi dopisuje :baffled::baffled:
a pomyśleć, że po ciąży we wszystkie swoje ciuchy wchodziłam :baffled:
 
a ja jestem w szoku, bo wcisnelam sie w takie czarne rurki sprzed ciazy. Jestem Mega szczesliwa :D N
Pojde na babski wieczor w normalnych spodniach :D jupiiiiiiiiiiiiiii
do tej pory tylko ciazowe sie spisywaly :D
 
a ja jestem w szoku, bo wcisnelam sie w takie czarne rurki sprzed ciazy. Jestem Mega szczesliwa :D N
Pojde na babski wieczor w normalnych spodniach :D jupiiiiiiiiiiiiiii
do tej pory tylko ciazowe sie spisywaly :D
:szok::szok: zazdroszczę, bo ja chyba kupię wszystkie nowe :-(
życzę udanej zabawy :tak: a krzywda się Maksiwi na pewno nie stanie, w końcu z tatusiem synuś zostaje :rofl2: gratulacje dla odważnego męża ;-)
ja mogę pomarzyć o tym, że mój zostaje z małą na dłużej niż dwie godziny, bo on z nadgorliwości (chyba?) nosi ją cały czas przez co nic poza tym noszeniem zrobić sam nie może, bo co ją położy to ona w ryk :-D przyzwyczaił i Zuzka chyba z tym bujaniem tak ojca kojarzy, że inna pozycja niż wtulona na rączkach nie wchodzi w grę :-D ten pyta jak ja sobie z nią radzę sama? odp prosta - nie nosze non stop bo by mi chyba ręce odpadły :rofl2:
 
reklama
Witajcie:)

Zuzia mam do Ciebie ważne pytanko dotyczące polskiego ginekologa w Twoim mieście??? znasz kogoś, ewentualnie gabinet w którym można zrobić usg?? moja przyjaciółka jest w ciąży i pilnie szuka kogoś tam na miejscu i bez większego rezultatu...:-( napisałam nawet do Ciebie wiadomość ale nie wiem czy doszła bo nie mam doświadczenia;-)
nie wiem dokladnie ale szczerze mowiac teraz duzo moich kolezanek tutaj tez jest albo byly w ciazy i nic nawet nie wspominaly o polskim ginekologu. kazda chodzila do tutejszych poloznych. wiec jakby byl to napewno wiesc by sie rozniosla:sorry2:
 
Do góry