reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Tez juz wchodze w ciuchy przedciazowe :-D wczoraj mielismy wieczor ze znajomymi w knajpie ;-) w koncu moglam zalozyc cos "normalnego" i choc ubrania ciazowe mi jeszcze zostaly (tez nadaja sie do noszenia po ciazy) to ja z checia teraz je odstawie w kąt i pociesze sie pozostalymi ubrankami :tak:

Znajomi jak mnie ozbaczyli to powiedzili ze bez brzuszka wygladam jakbym nie byla soba :-p brakuje im widoku Maćka w brzuszku

pbg :tak: jak wychodze to zostawiam malego z moja mama, bo wiem ze ona odpowiednio sie zajmie.... no a nie wiem jak tata by soebie z synem poradzil jakby byl z nim sam , karmic z butelki juz go umie, ale nie potrafi rozroznic kiedy maly jest glodny a kiedy ma mokro :-p dlatego mam podobnie, ze jak syn placze to tata go nosi i kolysze - i zatanawia sie dlaczego syn placze... no i dopiero jak zasugeruje zmiane pieluchy to tam spojrzy :rofl2:
Ale podejrzewam ze gdyby mezczyzni zostawali z dziecmi czesto to tez by sie nauczyli co i kiedy robic ;-) w koncu my tez zaczynalysmy nauke od zera
 
reklama
Ja od dziś rzucam ciasteczka i biorę się za siebie (a jadłam ich tony dziennie) :D zero podjadania między posiłkami, kilka dni i znowu się wcisnę w spódniczki :D
 
Te ciasteczka to przekleństwo, też ciągle podjadam ;/ ale o dziwo chudnę, moze nie tak szybko jak poprzednio, ale zawsze:-)
 
Ewelinka, ja wsuwam biszkopty, francuskie z jabłkiem, drożdżówki i petitki. Tych ostatnich najwięcej. Na razie nic nie szkodzi. Normalnie tyle jem słodyczy, a teraz ciągle mam ochotę.
 
nie wiem dokladnie ale szczerze mowiac teraz duzo moich kolezanek tutaj tez jest albo byly w ciazy i nic nawet nie wspominaly o polskim ginekologu. kazda chodzila do tutejszych poloznych. wiec jakby byl to napewno wiesc by sie rozniosla:sorry2:
Dziękuję bardzo za odpowiedź;-)

U nas nocka spokojna ale przy cycusiu mamy w naszym łóżeczku:-( wtedy szybko zasypia a ja czuję się jakbym całą noc przespała...no tylko szybko do tego przywyknie.
Pozdrawiam i życzę miłej, rodzinnej soboty!
 
Ja tez jem petitki i bszkopty ale w rozsądnych ilościach (się staram) bo wchodze w swoje ubrania sprzed ciąży a chciałabym jeszcze trochę zrzucić.
Z jedzeniem nie eksperymentuje mam taką wewnętzną blokadę jak golimek i na razie smażonego zero ogórków kiszonych zero pomidorów zero wszystko gotowane.

Zmykam bo dzis mój mąż jest w domu więc jest się do kogo odezwać, bo jutro i w poniedziałek znowu sama:-(
 
co do jedzenia to ja też mam jakąś blokadę..nie jem nic co mogłoby zaszkodzić:sorry2: a Małą i tak chyba brzusio boli:-( sama już nie wiem...
 
reklama
ja też jem ostrożnie i od porodu do mojej diety dołączyłam tylko kalafior, brokuły i słabą kawę póki co ;) nadal wszystko gotowane, albo z piekarnika (np dziś znowu jem rybę z folii).
aaa i wiem, że nie powinnam, ale jak gotuje zupę to ostatnio zaczęłam dorzucać jedną kostkę rosołową dla smaku :|

a tych ciastek to jadłam jedną taką dużą paczkę dziennie :|
 
Do góry