reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Witam, 16 listopada 2008 urodziłam chłopczyka Bartoszka. W szpitalu dostałam Niebieskie pudełeczko Skarb malucha oraz te drugie, którego nazwy nie pamiętam :(

Mam pytanie do mam. W pudełeczku znajdowała się ulotka Instytutu Pampers. Taka zielona książeczka, w której był jeden pampers i kilka chusteczek. Mam prośbę do mam, które posiadają taką książeczkę, czy by mogły zobaczyć czy nie mają w niej wierszyków dotyczących kąpieli, na dobranoc. Wiem, że w niej były, ale ja swoją ulotkę zapodziałam i nie mogę sobie przypomnieć treści tych wierszyków. Byłabym bardzo wdzięczna za napisanie treści tych rymowanek. Proszę, poszukajcie!

GG: 2862607
 
reklama
Ja po tym porodzie SN od razu chodziłam. Krocze bolało z 2 dni, ale dało się wytrzymać. W domu już normalnie siadałam, nie mam ani jednego hemoroida. Za to pierwszym porodzie było koszmarnie, krocze z tydzień bolało, rana się babrała a ja nic siły nie miałam.
Aga, dobrze że lepiej:-)
Nathalie, Fionka pięknie śpi:-)
 
Witajcie mamusie:-):-):-)Ale mi się gembulka cieszy:-):-):-)chyba tak mi pozostało po gazie hihi... jestem taka szczęśliwa Maksymek jest taki śliczny i taki słodki i tak pięknie pachnie i ..... moge pisać i pisać :-) dzisiaj w nocy był tylko cycunio-ale smoczek ciągnie pięknie, tylko towaru nie ma, hihi.. damy rade, mam trzy szwy -troche ciągną , ale dam rade!!! poród był zupełnie inny niż się spodziewałam , troche opowiadania , ale to innym razem .. trzymajcie się mamusie, będę częściej podczytywać niż pisać bo jestem jeszcze słaba i mężczyzna co chwila woła hihi.. pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
Czesc mamuski. Nas znowu chwile nie było, ale troche sie nie wyrabiałam. Wszystkim świeżo rozdwojonym serdecznie gratuluje a oczekujacym zycze szybkich porodów :)). Ja dzis złozyłam w koncu indeks, czyli semestr zamknięty :-) Co prawda juz sie musze na biezaco uczyc na kolokwia ale to to juz pikus ;-). Dni strasznie szybko nam mijaja. Dzis B skonczyl 6 tygodni :sorry:. Rosnie pieknie i juz robi sie z niego klocek :-D. Ogolnie jest nawet grzeczny, ale czasami zdarzaja sie gorsze dni. Coraz lepiej sie poznajemy i czasami nawet udaje mi sie odgadnac o co mu chodzi ;-). Ja tez juz raczej doszlam do siebie, jednak po porodzie zostal mi hemoroid co powoduje dyskomfort okrutny :no:. Ale fizycznie jest bardzo dobrze :). Jak sie uda to moze jeszcze sie na deske w tym roku załapię :-D o ile snieg do przyszlego tygodnia nie zniknie :). Dzieki temu ze chodze na uczelnie to zachowuje jakas rownowage bo mimo ze jest ciezko, to mam jakas namiastke zycia przed Bartusiem i nie siedze ciagle w domu, a dwa dni w tygodni z wnuczkiem opiekuje sie babcia :)
 
hooba GRATULACJE ZDANIA SESJI!!! :D

Mi został jeden egzamin i tez bede juz po :)

Ja po CC czułam sie rewelacyjnie. Po 10 h kazali mi wstać, trochę bolało, ale tylko 2 dni. Kolejne dziecko bede rodzic przez CC tylko przy znieczuleniu ogólnym :)
 
a ja też mam pytanie: adres jakiej strony jest na banderolce zamykającej niebieskie pudełko? Za szybko się go pozbylam...a co do ulotki to niestety też nic o tym nie wiem...
 
Dzięki dziewczyny za rady:tak: Czekam do poniedziałku, w poniedziałek przyjdzie położna i zapytam czy to normalne, a w razie co pójdę do ginki bo akurat w poniedziałek po południu przyjmuje.
 
reklama
ja też sprawdzałam.:tak:I tak jak pisze pbg na pudełku jest podana tylko ta sronka:tak:. Na banderolce jest podany kod paczki ( zestawu) i data kiedy wręczyć ( do kiedy) , tj. data terminu ważności.
Wierszyków w książeczce pampersa nie ma.:no:
 
Do góry