reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

megusek skoro tak radzisz to ja jestem za:) mogę byc tą trzecią jak nie macie nic przeciwko:)



08_07_2008_25_12_2007_48.png



 
reklama
No ja jestem za Ewelinka :-)
Więc jeżeli nikt nie zgłosi sprzeciwu to myślę, że możecie słać do Jeżyk, Ewelinka:) i mnie wiadomość z nr tel w temacie. Potem napiszemy Wam nasze tajne nr tel i jako posłanki BB będziemy się z Wami kontaktować jak będziecie zależnie bądź niezależnie od Was unikać pisania na forum ;-)
 
Witam i pozdrawiam wszystkie babeczki i Maleństwa :)

ehh.. ja to wciąż w nocy chodzę do toalety i później jak wroce do łóżka to nie mogę zasnąć i tak leżę czasem nawet godzinami... ;(

dużo zdrówka Wam zyczę i trzymajcie się ciplutko :)
 
ja równiez jestem ZA podaniem numerów telefoników :tak:
witam nowe mamusie :-) zdrowej ciąży życzę do samego końca ;-)

muszę Wam sie pochwalić bo wczoraj byłam na 4d - CUDOWNE UCZUCIE widzieć tak dokladnie maluszka, nawet machał mi łapką i z Panią doktor liczyłyśmy czy ma wszystkie paluszki u rączek :-):-):-)
polecam wszystkim to badanko

buziaki i miłego dzionka !!
 
Hej dziewczyny;-)
Ja mogę wam powiedzieć, że w poprzedniej ciąży stosowałam krem Vichy na rozstępy dla kobiet w ciąży...dostępny w aptekach.. jest drogi.. ale na brzuchu wyskoczyło mi tylko kilka rozstępów i to dopiero w 9 m-cu.....a...! no i zaznaczam że przytyłam wtedy 18kg. więc sporo:-p
Byłam bardzo zadowolona... nie wiem czy on jeszcze jest? bo było to 8 lat temu :tak:
Godny polecenia:-) szczególnie jeśli koniecznie chcecie uniknąć tego paskudztwa:)
Całusy dla Was wszystkich:-D
 
Hej Maran-antha
Czy ty byłaś juz na pierwszym usg w szpitalu?
Z tego co widzę to jesteś z Dulina? Tak?
Daj znać:-)
 
hello dziewczyny,
Witam serdecznie nowe lutoweczki :-):-).
ja dzisiaj mam dzien wolny i jak zwylkle spedzilam go na gotowaniu , sprzataniu i porzadkowaniu ogrodka :crazy: - super zajecia:-D - ale znalazlam tez czas na relaks czyli poczytanie ksiazki !! i odwiedziny u lekarza GP - poszlam tam chyba tylko po to, zeby sie zdenerwowac. Nie cierpie tej angielskiej sluzy zdrowia! W zeszlym tygodniu mialam wizyte poloznej w domu, ktora oswiadczyla, ze w szpitalu , w ktorym bede rodzic nie oferuja usg (badania prenatalne) i zebym poprosuila Gp to mnie przekieruje do innego szpitala. A ta baba mi dzisiaj mowi, zebym jeszcze raz pogadala z polozna bo moze mi sie to badanie nie nalezy i trzeba bedzie zrobic prywatnie!!Kosztuje ok £200!!Moje mlodsze kolezanki dostaly to badanie w ramach NHS a mnie sie nie nalezy....swietnie!!:szok:
A tak z innej beczki to polecam na rozstepy BIo Oil (nie jestem pewna ale raczej jest dostepny w Polsce) - bardzo dobry - zapobiega rozstepom (wczoraj spotkalam kolezanke, ktora przytyla w ciazy 30kg i caly czas od poczatku uzywala bio oil i nie ma ani jednego) :-) Mam nadzieje, ze na mnie tez zadziala, chociaz i tak juz mam rozstepy z czasow mlodosci heheheeh;-) - ale i tak go uzywam :-)
Acha i na przejedzenie polecam herbate mietowa - mnie pomaga :-)

Pozdrawiam Was wszystkie goraco i spokojnej nocki.
 
Witam dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!
Co do telefonów, to ja również jestem ZA:-):-):-)
Piszecie o kosmetykach na rozstępy... Ja wchodząc do apteki mam duszę na ramieniu, czy aby na pewno nie zaszkądzę Maluchowi. :baffled::baffled: Wielkim łukiem omijam teraz wszelkie kosmetyczne stoiska i zaopatruję się jedynie w aptece.
Sama doświadczenia jeszcze nie mam i nie wiem, czy "kuracje" polecane przez koleżanki pomagają, jednak jak narazie używam oliwki dla dzieci. Zobaczymy jak to będzie z moją skórką...
Spokojnego wieczoru!!!!
 
reklama
Do góry