reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Witam i ja jutro ide na badania... będą krew pobierać i USG więc zobaczę Maleństwo... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze... troszkę obawiam się tego pobierania krwi bo mam cieniutkie i głęboko pochowane żyły... ale wierzę, że wszystko będzie dobrze... no i pozdrawiam Was wszystkie
 
reklama
Hej Dziewczynki ;-)

Po wczorajszej wizycie odetchnelam z ulga. Dzidzia zdrowa i śliczna :tak: serduszko pieknie bije, poplakalam sie na usg :-D Lekarz zabronil mi nerwów, bo przyszlam do niegeo z wysokim cisnieniem. Ale bardzo sie balam czy z moja kruszynka wszystko dobrze. Teraz mam zamiar podwojnie dbac o siebie i myslenie tylko pozytywne.
 
mileeenkaaa gratuluję dużej i zdrowej dzidzi:) trzymajcie kciuki za mnie i za maran-atha bo dzisiaj nas czeka wizyta u ginka..już nie mogę się doczekac 18stej:)





 
Ciesze się razem z wami z pozytywnych rezultatów! Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu w piątek, nie wiem czy nerwowo wytrzymam tak długo. A przed gabinetem znowu będę wydreptywać ścieżkę ze zdenerwowania...
 
Witajcie kobietki,
Wreszcie sie odwazylam i postanowilam cos napisac, bo jak na razie to tylko Was czytalam :zawstydzona/y:
Jestem w dziesiatym tygodniu ciazy i nie moge sie doczekac na piewrszy scan, ktory dopiero !! wyznaczyli mi 20 sierpnia..Dzisiaj odwiedzila mnie polozna, przeprowadzila wywiad ;-) i pobrala chyba z litr krwi :szok:, ze az mnie reka boli...
Bardzo sie ciesze, ze Wy juz ogladalyscie swoje malenstwa i wszystko jest w porzadku. Mam nadzieje, ze z moja dzidzia tez jest ok, choc troche sie martwie bo piewrsza ciaze poronilam...
Trzymajcie sie cieplutko - pozdrawiam :-)
 
mileeenkaaa bardzo się cieszę, że z Twoją Dzidzią wszystko w porządku. I ani nawet nie myśl teraz o nerwach. Odpoczywaj jak najwięcej.

Ewelinka:), maran-atha dajcie znać jak po wizycie.

Ja jutro na 15:00. Już się nie mogę doczekać.

patus fajnie, że napisałaś :) trzymaj się ciepło, dbaj o siebie i nie martw się, wszystko będzie ok :)

Ja zaczęłam dziś wakacje :) Wreszcie odpocznę i będę miała trochę więcej czasu dla siebie.
Buziaczki w ten mega upalny dzień :)
 
Ja się pakuję powoli i jutro jedziemy na urlop :) Wracamy dopiero 17 sierpnia, więc do tej pory mnie nie będzie na forum. Trzymam kciuki za Wasze dzidziusie, niech rosną zdrowe i nie dokuczają Wam za bardzo...do zobaczenia po 17 sierpnia :)
 
Witam serdecznie :) ja juz po badaniach... Dzidzia zdrowa 4cm... krew też pobrali bez komplikacji choć jakoś tak... dużo... Jestem taka szczęśliwa, że wszysko dobrze :) Dziękuje za wsparcie i pozdrawiam wszystkie mamusie z lutego
 
Gratuluje wam wszystkim bardzo gorąco!!! :-):-):-) Dobrych wieści od lekarza
Witam równiez wszystkie nowe mamuśki..:tak:
Ja ide do gina 6 sierpnia... również nie mogę sie doczekać

kończy mi sie urlop już :dry: i w sobote wracam do Irlandii, a tak bardzo mi sie nie chcę:no: aż mam łzy w oczach i łapie jakieś doły.... ale pogłaskam się po brzuszku to mi trochę lepiej:tak:
pozdrawiam WAS wszystkie cieplutko;-)
P.S. Milenka cieszę sie szczególnie ,że u Ciebie wszystko OK!
 
reklama
Ja też dziś miałam wizytę :-) Dzidzi na USG szalało ale dało się zmierzyć (4,4 cm do kości ogonowej) badania przezierności super, serduszko bije jak szalone :-) Taka wizyta baaaardzo uspokaja. A zobaczyć małego bąbelka który taki mały a ma tyle organów już, paluszki widoczne to cud :-)
Cieszę się że pozostałe dzisiejsze wizyty też udane dziewczyny! Witam nowa koleżankę :-)
 
Do góry