reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Kasienka - Ja powiedziałam rodzicom, teściom i trzem kuzynkom. Dalej poszła poszła plotka w świat i już wszyscy wiedzą - a rodzinę mam sporą i to z różnych zakątków Polski. no a teraz w weekend mam wesele kuzynki :) wiec domyślam się, że będe macana po brzuchu hehe! a już też mi odrobinkę się powiększył :-)
Ale nie dziwię się że wolisz czekać do 12 - 13 tygodnia. Wtedy jest już bezpieczniej :) Ja już się nie mogę doczekać tych bezpieczniejszych dni. Ale wytrzymamy! A jak będziemy mieć juz wielkie brzuchy, nie będziemy mogły spać po nocach, nie będziemy się mieścić w żadne ciuchy i będzie nam bardzo ciężko to jeszcze zatęsknimy za wczesną ciążą :-)
 
reklama
Dorotka to dobrze że wszystk odobrze się skończyło, juz się przeraziłam! A wiesz już dlaczego to krwawienie! My na razie się nie ograniczamy, choć mój m nie ma dużego temperamentu jeśli chodzi o te sprawy. Słyszałam że krwawienie po stosunku w ciąży jest dość częste.
 
Ja dzisiaj też siedzę w pracy ale nie ma zbyt wielu klientów więc siedzę na necie lub czytałam gazete i natknełam się na horoskop.:tak:Najpierw przeczytałam swoj a potem zaciekawiłma się jaki znak:szok: będzie miał moj maluszek i patrze wodnik.Ale sie ucieszyłam :-)bo ja jestem bliźnięta,a bliźnięta i wodniki dobrze się dogadują.;-)
 
Wiesz Antar może i jest częste ale i tak się nieźle przestraszyłam...
Antar Ty mieniłaś suwaczek czy mi się wydaje?
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mam pojęcia jak to jest, my tez dużego temperamentu nie mamy, więc 2 razy w tygodniu to norma, ale jeszcze ani razu nie było nawet plamki krwi. Nie wiem, może to dlatego, że uważamy.
 
Kurcze! Dorotka - uwierz mi, że ja też poleciałabym do szpitala jak na skrzydłach!
Ja póki co - mam zakaz jakichkolwiek sportów - w tym seksu :) przynajmniej do drugiego trymestru. później gin albo da mi pozwolenie albo zakaz. Ale on dmucha na zimne, więc domyślam się, że raczej mi zabroni. Zobaczymy.
 
ale mnie nastraszyłyście...myślałam, że seks nie ma żadnego wpływu na ciąże...chociaż mnie zawsze "po" boli brzuch:( na szczęście mój M, nie ma zbyt dużych potrzeb :)
a ja właśnie pałaszuje michałki pychotka:)

 
Tak zmieniłam bo wolę ten z opisem,a też okazało się że mam starszą dzidzię niż powinna być w ogóle nie wiem jakim cudem tak urosła szybko, ale im większa tym lepiej.
Z tym seksem to można go upraiwać jak nie ma żadnych przeciwskazań od gina, ciąży zagrożonej, plamień czy krwawień.
 
reklama
Ja nie mam pojęcia jak to jest, my tez dużego temperamentu nie mamy, więc 2 razy w tygodniu to norma, ale jeszcze ani razu nie było nawet plamki krwi. Nie wiem, może to dlatego, że uważamy.


hmm myśmy w sumie nic w środku nie kombinowali, tylko tyle że miałam orgazm. wydawało mi się że to jest uważanie.

Poza tym każdy organizm jak i każda ciąża jest inny ja akurat tak zareagowałam i na szczęście nic się nie stało...
 
Do góry