reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Witam gorąco nowe lutowe mamusie :-)
antar to teraz jest nas 30 ?
lajfik 100 lat dla synusia i udanej imprezy !
Mitsu co u Ciebie słychać ?
DOBRANOC
 
reklama
lajfik - a które wyszło Ci dodatnie? Bo są 4 możliwe wyniki na toxo, w tym dwa na dodatnie, z różnymi interpretacjami.
 
Hej dziewczyny, ale Wy płodne na tym wątku:)
Mitsu odezwij się, bo wszystkie się martwimy!
Ja tez miewam wzdęcia i czasem mnie mdli, jej chciałabym więcej tych objawów bo zaczne się martwić, choc podobno niektóre kobiety super znoszą ciąże, i chyba jestem jedną z nich, co prawda męczą mnie te moje jelita, ale tak jak przed ciążą, czyli w większości wypadków czyści mnie.Co do brzuszka to mi już lekko macica wystaje, oczywiście tego nie widac jako ciążowy brzuch itd, ale ja i osoby wtajemniczone widzą że coś tam rośnie. Macica w tym okresie jest podobno wielkości małej piłki.
elwis współczuję zatok, to koszmarny ból, i jeszcze bez przeciwbólowych...:(
 
O Elvis dziękuje bardzo, masz rację, kiedyś brałam i faktycznie pomagało.

A apetyt nadal mam wielki, ciągle jestem głodna, ale na coraz mniej rzeczy mam ochotę, wszystko jest fu. Na serki topione tez już patrzeć nie mogę, kawy już w ogóle nie piję - nawet czasem.
Zauważyłam, że nie mogę za dużo jeść za jednym razem, bo potem 4 godziny leżę i mam wysadzony brzuch w kosmos, szok :D
 
ardzesh ja mam zwolnienie tylko na tydzień od lekarza rodzinnego:)mam nadzieję, że po tygodniu już wrócę do pracy:)u mnie w pracy też jeszcze nie wiedzą:)tzn. z moimi najlepszymi znajomymi podzieliłam się tą nowiną, ale mam pewnośc, że nikt nie wypapla;)

ciekawe co z mitsu trochę się martwię :-( już dzisiaj środa

a co do mojego samopoczucia to fatalnie...mam takie humory, że dziwię się, że mój M. jeszcze się nie wyprowadził. piersi tak mnie bolą, że wytrzymac się nie da, czasami aż mnie tak pieką..tragiczne uczucie:( ciągle jestem głodna, ale...od wszystkiego mnie odrzuca :( a o wzdęciach juz nie wspomne, czasem mój M. żartuję, że na porodówke już powinnam się przygotowac:laugh2:
miłego dnia życzę ;-)

ps. a tak wogóle to dzisiaj mamy półrocznice ślubu hehe:)

 
U mnie z humorkiem dzis tragedia :-( Naczytalam sie w necie o roznych ciązowych nieszczesciach i teraz ciagle mysle, ze cos pojdzie zle :-( Juz sie poklocilam z M i z mama. Do usg jeszcze 2 tygodnie, nie wiem jak ja zniose ta niepewnosc. Mam takiego dola, jak nigdy :-:)-:)-(
 
Cześć dziewczyny!!!!!
Ja dziś już w pracy. :-( Jednak samopoczucie też mam nie najlepsze. Jedyne, po czym czuję się całkiem ok, to herbata malinowa. Po reszcie mnie mdli. Moja dzisiejsza efektywność raczej nie będzie najwyższa.:baffled:
Fajnego dnia!
 
A ja teraz mam gorsze humorki niż przed ciążą:szok:.Czasami myśle jak moj m to wytrzyma.A jeżeli chodzi o inne obiawy to tylko brzuszek mi już troszeczke urosł ale to minimalnie i troszeczke piersi.;-)
A czy już mówiłiście rodzinie u mnie wiedzą tylko nasi rodzice i moja babcia.A reszcie powiemy jak będe w 12-13 tyg ciąży.
 
reklama
Witam Babeczki
Pamiętacie mnie jeszcze? w niedzielę o 0.55 trafiłam do szpitala :-( Za dużo kombinowaliśmy z mężem :zawstydzona/y: i zaczęłam krwawić, bardzo się wystraszyłam więc pojechaliśmy. Na szczęście dzidzi nie zrobiliśmy krzywdy, teraz wiem jedno zero seksu aż do porodu... Przedwczoraj miałam jeszcze usg kontrolne i dzidzia ślicznie się porusza i ma już 1,9cm :-)

Tyle naskrobałyście że nie dam rady nadrobić
Buziaki
 
Do góry