reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

moni ja jestem wg ostatniej@ w 6 tyg i 6 dni, a wg usg 5 tydzień i 4 dzień i też nie widać zarodka, i nie jest to powód do zmartwień, bo to jest właśnie wczesna ciąża
 
reklama
Wiecie co dziewczyny ? ja chyba przeadzam :tak: grunt to dobre nastawienie a nie nakęcanie się bezessensowne za tydzień pójde do gin i wszystko będzie dobrze Dzieki za wsparcie jesteście świetne :-)
 
Ja rzuciłam papierosy w styczniu, zaczęłam ćwiczyc od stycznia co by wzmocnić mięsnie (wyczytałam, że to pomaga w porodzie) i łykałam kwas foliowy od 2 miesięcy a pomimo tego, że przygotowywałam się do roli mamy to wieść o ciaży była dla mnie ogromnym zaskoczeniem :)
Napoczątku byłam szcześliwa, a teraz jestem trochę przerażona jak zaczynam myśleć ile się zmieni w naszym życiu.

Ja też jestem coraz bardziej przerażona. My staraliśmy się w sumie od roku, już nawet miałam iść na laparoskopię, a tu taka niespodzianka :-). Pewnie to wina hormonów ale raz się cieszę, raz płaczę i tak w kółko. Na niczym nie mogę się skupić, tylko myślę jak bardzo zmieni się nasze życie..
 
Hooba doskonale wiem co czujesz. Tez mam wir mysli w głowie. To kolejny etap w moim zyciu. I nie bedzie juz miejsca na byie nieodpowiedzialnym. Bedzie duzo trudnych chwil ale mam nadzieje ze przewaza te piekne. Za dwa tygodnie ide do gina 1 jako przyszla mamusia. zobacze moja malenka kropeczke. Mysle ze z czasem przywykne do mysli ze bede mama. Narazie to jeszcze do konca do mnie nie dotarło.
 
ja też mam wała
pracuje w budżetówce od ponad 2 lat, w tej chwili jestem na umowie określonej na okres 2 lat, w chwili wygaśnięcia umowy będzie mi mijać 12 tygodni i z jednej strony jest to 3 miesiąc i powinni mi przedłużyć do dnia porodu (bo jak tylko sie dowiedzieli ze jestem w ciąży to odrazu decyzja ze nie ma mnie co trzymać), ale gdzies wyczytałąm że ten 3 miesiąc równa się 16 tygodniom. Trochę sie podłamałam, nie powiem.
 
Na początku witam nowe lutóweczki i życzę spokojnej ciąży i samych pozytywnych myśli:-):-):-):-):-).
Hooba, Mileeenkaaa od tygodnia w mojej głowie tysiąc myśli na minutę... Obawy przed tym, czy dzidzia będzie zdrowa, jak sobie poradzę w całkowicie nowej dla mnie roli, czy dam radę, jak przetrwam ciążę etc etc...są wielgachne, lecz wsparcie i niepohamowany optymizm mojej drugiej połówki na każdym kroku koi moje rozdygotane emocje:happy:
 
ja też mam wała
pracuje w budżetówce od ponad 2 lat, w tej chwili jestem na umowie określonej na okres 2 lat, w chwili wygaśnięcia umowy będzie mi mijać 12 tygodni i z jednej strony jest to 3 miesiąc i powinni mi przedłużyć do dnia porodu (bo jak tylko sie dowiedzieli ze jestem w ciąży to odrazu decyzja ze nie ma mnie co trzymać), ale gdzies wyczytałąm że ten 3 miesiąc równa się 16 tygodniom. Trochę sie podłamałam, nie powiem.

kurcze, nieciekawie :-:)-:)-:)-(
 
witam wszystkie nowe mamusie lutowe będzie nam raźniej im nas więcej.

marlenka a skąd dokładnie jesteś bo ja też pochodzę z lubuskiego i mieszkam koło Międzyrzecza.

Dziewczyny wszystkie mamy obawy ale wierzę że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do końca.
Ja tą ciążę przechodzę zupełnie inaczej niż dwie pierwsze od początku mam mdłości ale na wymioty nie zbiera mi się i co gorsze tracę apetyt nie mogę pztrzeć na jedzenie bo mi szystko śmierdzi nawet sałata:baffled::baffled:

A muszę się wam pochwalic że dosatłąm propozycję pracy którą oczywiście przyjęłam. jest to praca w świetlicy tutaj u mnie na wiosce i dosatnę umowę na cały etat. czyli od 15 lipca będę pracować.
 
reklama
elwis Ty nie ściemniaj tylko pisz co było na wizycie...


już widziałam to cudeńko gratuluję :)

jezyk super że Ci się udało dostać pracę :) proszę nie komentujmy zdjęć fasolek na tamtym wątku...
 
Ostatnia edycja:
Do góry