reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Życzę wszystkiego najlepszego dla młodej kobietki a przede wszystkim kochającego rodzeństwa:laugh2:
Ja dziewczyny jak się kładę koło 22 to o 24 wstaję na siku. Potem jak zasypiam to sen mam tak głęboki, że wybudzam się co noc 4.20 z tak obolałym pęcherzem z pełności że ledwo dochodzę do łazienki. Dziwne przed snem nie piję hektolitrów płynów, a moczu mam tyle jak bym cały dzień się nie załatwiała. Ogólnie to zauważyłam dużo większe zapotrzebowanie na płyny.
Co do jedzenia, to wszystko co ostatnio jem, czyli te obiady to dla mnie ósmy cud świata i musi być zdrowe, tylko potem to uczucie pełności i sytości, mam nadzieje że się przyzwyczaje i już mi tak zostanie.
 
Ja mam ostatnio awersje do coraz wiekszej liczy pokarmów. Tydzień temu zajadałam się rybami i ogórkami a teraz nie mogę na nie patrzeć, na samą myśl już mi się zaczyna ślinotok :)
W tym tygodniu zajadam się serkami topionymi....
mój luby śmieje się, że zanim dojdę do końca ciąży to nic mi już nie będzie smakować :)
 
Asus wszystkiego najlepszego, moc słodziutkich buziaczków dla Twojej małej kobietki!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Cześć dziewczyny witam Was bardzo serdecznie i oczywiście gratuluje wszystkim mamusią . Ja w poniedziałek zrobiłam teścik wyszły dwie piękne kreseczki a we wtorek już pognałam do lekarza. Potwierdził i ustalił termin na 10 lutego 2009.
 
Witamy moni980 gratulacje, w pierwszej ciąży ustalony termin porodu był na 10 lutego, a Lara przyszła na świat 20 lutego, hi,hi....
Co do jedzenia, to ja wiem że mam na coś ochotę, wybredna jestem okropnie a jak już dostanę to co chciałam to jem bez entuzjazmu, mało tego zwykle wszystko mi się cofa i odbija mi się każdym jedzeniem, wczoraj nawet zwróciłam...jedzenie nie sprawia mi coś przyjemności...........
ale piję bardzo dużo i też dziewczynki ganiam bez przerwy na siusiu
 
elwis , lajfik , antar , cath 25 dziękuję Wam bardzo za życzenia dla mojej córci :tak: oczywiście przekazałam jej już i ona też wam dziękuje :tak::tak::tak::-D
moni 980 witaj wśród nas :-) Ja też mam termin 10-11 luty :tak: spokojnej ciąży :tak::-D
Zapytam jeszcze raz mam z doświadczeniem :-) Czy któraś z Was miała problemy z cukrem w ciąży ???
 
Moni980 gratululacje!!! Witamy w Naszym gronie!
Jeśli chodzi o jedzonko, to jak narazie nie mam żadnych zachciewajek, nie odrzuca mnieod niczego (chyba zbyt wcześnie na takie objawy). Staram się jeść duuużo owoców i innych chwaścików :blink: Jedyne, co mi ostatnio doskwiera, to ciągła senność. Mogłabym spać i spać i spać...:confused:
 
reklama
Witaj Moni980 gratulacje :tak:następna fasolka :-)
mi lekarz powiedziała na 12 luty..ale 8lipca jadę do Polski..no i zobaczymy co mi powie moja pani ginekolog:-D...nie mogę się już już doczekać aż usłyszę bicie serduszka mojego słoneczka:blink:
A co do zachcianek, mam podobnie jak cath25 na razie u mnie za wcześnie...jem tak jak dotychczas..ale o wiele zdrowiej.. po prostu :-p... no i staram się nie jeść nic słodkiego:-D...

Asus Ja nie miałam nic wspólnego w tamtej ciąży z cukrem więc nie pomogę:no2:
Buziaki:wink:
 
Do góry