reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Jezyk,pociesz cie,ze jak ogladalam pogode na tvn24 to na 11 maja zapowiadaja nawet 30 stopni,takze chlodz sie teraz:-):tak:
 
byle wytrzymac do weekendu bo teraz to sie nie ma gdzie ruszyc z domu :-p jeszcze zanosi sie na deszcz
 
jolek- może lepiej zapisz psa na szkolenie, bo przy małym dziecku może być niebezcny.
był par razy ale pani powiedziała ,że no jest chowany wśród dzieci i jest łagodny ale ja i tak uważam i nie ufam mu NIGDY nie zostawiam psa samego przy Nikusiu

no u nas pogoda też fatalna Niko przyzwyczajony do spania na dworze teraz męczył się w łóżeczku z pół godz ale i tak śpiiiii
 
Babeczki wy tu narzekacie na pogode a co ja mam powiedzieć... juz od kilku dobrych dni taki wiatr, że w zimie takich tu nie było... aż strach na dwór z Alą wychodzić bo to nie wiadomo jak zawieje i przeziębienie gotowe... :(
 
a my dzisiaj pierwszy raz wyszliśmy z domku z małą i gdzieś pojechaliśmy :)
byliśmy w takim dużym centrum handlowym z rana, jak mało ludzi było pokupować dla niuńki naczynka do jedzenia i picia i jakieś ciuszki. Na początku była wystraszona, ale po 5 minutach jej przeszło i poszła spać. A jak jej dałam cyca to nie mogła się skupić, bo tyle ciekawego w koło się działo, więc pocmokała 5 minut i odrazu do domu ją zabraliśmy co by w nim sie najadła do syta :)
 
larkaa dopiero teraz pojechaliscie z nia gdzies dalej?
Moj MAks to podroznik hehe. Juz bylismy z nim w rzeszowie u rodzinki, a w centrum handlowym bylismy jak mial 7 tyg. Od tamtej pory jezdzimy z nim wszedzie gdzie tylko nam sie podoba :D On uwielbia takie wyprawy.
 
reklama
habcia no własnie teraz też już będziemy jeździć.Ja taka bolidupa jestem, ale koleżanka, która ma 4 miesięczne dziecko mnie ostatnio naprostowała, żebym nie przesadzała z tą alienacją :D

Ja jak ostatnio sie wysypiałam,bo młoda przesypiała całe nocki, to dziś musiałam do niej 2 razy wstać, nie przyzwyczajona jestem i wyglądam teraz jak zombie :D
 
Do góry