reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

maran-atha-nasze dzieci sa z tego samego dnia, może poprostu juz czas na przesypianie nocy, dzisiaj juz widze ze mój Maxik tez juz poszedł na noc spać. Co prawda ja Maxa karmie butla, a ty cycuchem, ale to chyba żadna róznica.
 
reklama
lajfik moja przez tydzien czasu w domku spała w dzien max 15 min co 2-3 godz.jak juz zasneła.dobrze że było ciepło to wsadzałam do wózka i na dworze to nawet 2 godz spała
Teraz znalazłam na nią sposób.Jak widze że jest spiąca najpierw ide do sypialni i zaciągam rolety włączam lampke nocną ,pózniej ją biore i troche ponosze już w sypalni ,kłade do łożeczka i po 10-20 min mała spi.czasami godzinke czasami nawet 3 .narazie to dziala i mam nadzieje że długo bedzie

Tylko ,że jak ja wystawię do ogródka ....to ona nie będzie mi spała bo wózek sie nie rusza :baffled:..a tak to bym chociaz obiad ugotowała :-p.. ta mała franca budzi sie po 10-15 minutach i RYKKKK:sorry:...a zmęczona jest jak bąk ...nie kumam tego :eek::eek:
Kurcze ja rolet całkiem nie zasłaniam ....bo boje się że mała jeszcze pomyli mi dzień z nocą a wtedy to by była rzeźnia :eek:....
a do tego ona nie ma stałych pór drzemek ...bo raz śpi 10 minut a raz 40 min. ....zawsze jest inaczej ....:sorry:
Maran-atha ....mój M ostatnio zrobił IDENTYCZNIE :-D:-D:-D:-D
Ja tam byłam happy ....bo miałam chwile dla siebie ...

My mamy lipe :(
Dziewczyny z Polski to chociaż czasami rodzine odwiedza ...a my saaaaame...w tych domach buuuuuuuu :(

A przy okazji to mam już bilety do Polski 7.VII-12.IX
HURAAAAAA ...!!!!!!!!!!!!!
Lecę z dziećmi a M doleci we wrześniu na chrzciny i wracamy razem w czwórkę
 
Ostatnia edycja:
mikimauro no chcialabym by tak było, by juz nocki przesypiała a jak nie kazda to choć ze 3 w tygodniu hehehe... a rzeczywiście :) dopiero niedawno zauważylam, że Twój Maxio z tego samego dnia co moja Ala... Bo pamiam, że jak jeszcze przed porodem rozmawiałyśmy to Ty miałas wyznaczony termin na indukcje na 4 marca a ja na 3.03. a tu patrze na Twoje superaśne "suwaczki" a Max z tego samego dnia się okazuje co moja Ala, więc wygląda na to, że chyba jednak u Ciebie nie bylo indukcji?
 
Lajfik masz racja... my tu same :( i smutno czasem jak cholera... ale i ja mam juz bilet :) i lecimy 6 czerwca później mój mąż wraca sam i po nas przyleci pod koniec lipca bo Ala będzie miała szczepionke i trzeba będzie wracać ;( bo gdyby nie to, to bym jeszcze do końca wakacji posiedziła u rodziców z Alicją a tak trzeba będzie wracać...
 
Tylko ,że jak ja wystawię do ogródka ....to ona nie będzie mi spała bo wózek sie nie rusza :baffled:..a tak to bym chociaz obiad ugotowała :-p.. ta mała franca budzi sie po 10-15 minutach i RYKKKK:sorry:...a zmęczona jest jak bąk ...nie kumam tego :eek::eek:
Kurcze ja rolet całkiem nie zasłaniam ....bo boje się że mała jeszcze pomyli mi dzień z nocą a wtedy to by była rzeźnia :eek:....
a do tego ona nie ma stałych pór drzemek ...bo raz śpi 10 minut a raz 40 min. ....zawsze jest inaczej ....:sorry:
Maran-atha ....mój M też ostatnoi tak zrobił IDENTYCZNIE :-D:-D:-D:-D

no własnie u mnie z wózkiem to samo jak sie nie rusza to koniec spania Jade z nią na spacer aż porządnie zasnie a potem na szczescie mieszkam z rodzicami i babcią.więc babcia siada na dworze i co pare minut robi runde po podwórku:-)
Z tymi roletami też miałam na początku takie obawy ale narazie jest ok.I przed nocką zawsze jest kąpiel karmienie i przewaznie tatus usypia potem a ja już mam czas dla siebie
 
mary ...wieczorkiem jest super bo po karmieniu kładę ja do łóżeczka ....gaszę wszystko ...włączam nianię i spadam na dół ... a Kaja zasypia SAMA nawet po 15 minutach lub od razu ....i nie ma RYKU :eek:...a w dzień jest na odwrót :-)

No właśnie jakaś babcia by sie przydała heheheh
 
mój Niko dostaje cyca je ok 20-30 min i zasypia . Czasami jak się obudzi (co 3 godz w dzień) to go przetrzymuje bo spał by non stop i jak się pobawi i jest zły to daję mu cyca i znowu śpiiiii
 
MOj Maks MA jedną drzemkę od 11 do 12.30. W domu albo na balkonie jak porządnie usnie. A potem idę z nim na spacer koło 15 do 17. To jest jego spacerowa drzemka :) I o 19 kapiel i spanko :D

Przed zaśnieciem tez zawsze placze, tak marudząco. Sam niewie czego chce aż w końcu uśnie czy to w dzien czy wieczorem przed snem :)
 
Moja Iga zasypia ok 9 i drzemie do 11. potem ją karmię przewijam i idziemy na spacer to na spacerze potrafi pospać 2,5 godz. potem już jest aktywna i przed 16 znowu na 1 godz. spaceru śpi. o 19 kąpanie ok 21 zasypia i śpi tak do 4.00. mniej więcej tak wygląda u ns dzionek.
 
reklama
A moje dziecko zasypia jedynie na rekach i w ciagu dnia tylko na rekach spi, Jak go tylko odkładam to oczy jak 5 groszy i koniec spania. Na spacerach w wózku ryk potworny, takze az mi sie odechciewa spacerow w ogóle :(( nic nie jestem w stanie zrobic jak jestem z nim sama.
 
Do góry