reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

ja muszę z powrotem wciągnąć się w normalny rytm bo ten szpiotal całkowicie wybił mnie ze wszystkiego.
Kacperkowi urodzinek dla dzieci nie robiliśmy poczekamy z tym gdzieś dwa tygodnie ale wczoraj przyjechali do niego dziadki i chrzestna wiec nazbierał trochę prezentów i pieniążków reszty my mu dołożyliśmy i kupił dziś sobie (razem z Piotrkiem) rolki kasko ochraniacze i całą wyprawkę i byliśmy dziś pierwszy raz na jeździe i naprawdę byłam w szoku że sobie tak dobrze radzi po godzinie umiał już jeździć a ja myślałam że mu to zajmie parę tygodni:zawstydzona/y::zawstydzona/y:.

Poza tym u nas dobrze. Cyoprianek już w ogóle nie kaszle. tylko jego ten szpital również rozbił i na nowo musimy sobie poukładać rytm dnia i nocy.

Przepraszam ale nie doczytam co robiłyście przez ten tydzień więc wciągam się w pisanie od dziś.

pozdrawiam życzę miłego wieczoru
 
reklama
Kacperku z okazji 4 urodzinek
Serdeczne życzonka
samego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
uśmiechu na twarzy
i wszystkiego o czym marzysz.

życzy e-ciotka Justyna :-)
 

Załączniki

  • zajcus.gif
    zajcus.gif
    4,3 KB · Wyświetleń: 57
Dzis popoludniu porzadnie sie wystraszylam bo byla u nas awaria pradu Tak berdzo mnie to zmartwilo bo przeciez co 3 godziny musze robic malutkiemu mleczko M. zadzwonil do dostawcy pradu i okazalo sie ze pradu nie ma ok 200 innych osob i ze musiy cierpliwie czekac Gracjanek robil sie juz glodny a ja nie moglam nic zrobic bo u nas w domu nie ma instalacji gazowej wszystko jest na prad:wściekła/y: Nie moglismy nawet sie ruszyc z domu bo zeby wjechac do naszych apartamentow trzeba przejechac przez brame ktora rowniez dziala na prad:no:Na szcescie po 2 godzinkach naprawili awarie Ach ta Anglia.......
0017795676.gif
 
reklama
Kacperek dziękuję za życzenia:):)

dziewczyny u was też tak strasznie wieje???? no niby ładna pogoda słonko świeci ale ten wiatr jest okropny
 
Do góry