reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
dzień dobry:-)
Myślałam że tylko Wasze dzieci starsze[3mieś.] już przesypiają nocki, a przynajmniej niektórych, ale sprawdzałam i wiek bobasów jest różny, na domiar tego mój Max wczoraj wystraszył nas śmiertelnie, przespał od 22.00 do 8.00rano jednym duśkiem. Wystraszyliśmy się bo on jest troszke podziębiony i ma nadmiar flegmy w gardziołku, którą czasami się dusi jak nie odkrzachnie, strasznie nas wystraszył, spał jak aniołek.Dodam ze na wieczór nasmarowałam go wikiem i założyłam mu pajacyk.pewnie to go wygrzało i lepiej spał.Dzisiaj było identycznie, chyba mój Max juz tak będzie spał.Zresztą od skończenia tygodnia moje wszystkie dzieci [ i on też] przesypiały 6h w nocy.

Daj Boze taka noc choc raz:-):-D
 
Moj Maksymilianek po 2 dniach marudzenia i zlego humorku, dziś od samego rana usmiecha się od ucha do ucha! :D :D Taki wesoły i szczęsliwy nareszcie :D Grzeczniutki. Spal 2h na balkonie, potem bylismy 2h na spacerku w lesie. Caly dzień się bawiliśmy. I grzeczniusto zasnął o 19.15. Zaraz po kąpieli :D Oby więcej takich dni :D
 
tylko? :D chciałabym mieć rok macierzyńskiego ;)
Tak ale oczywiscie nie caly rok jest platny i z tego co wiem to w Polsce po macierzynskim mozna wziasc urlop wychowawczy ktory moze trwac do 3 lat,a ja nie mam takiej mozliwosci jesli po roku nie wroce do pracy to ja strace
0017795676.gif
 
dzisiaj Maxymilianek również cała nocke przespał, z tym ze dzisiaj była pobudka o 24.00h, bo wracałam od kolezanki z impreski, i tylko było siup z fotelika do łóżeczka [bez butli], duduś, buziol i dalej spał:-):-):-)
 
Dziewczyny a moja Ala dziś 9 godzin w nocy bez cyca wytrzymala a ja już o 3:00 sie budze bo ona zwykle o tej porze jakła i do niej zagladam a ona spi w najlepsze a poźniej o 4:00 i ona dalej śpi a CYCE pełen aż sie ulewa... o 5tej ona dalej śpi... ale ja już ją wzięlam bo myślałam, że mi cyce wybuchną... no i ból był już taki, że dość mialam a tak jakbym jej nie ruszala to myślę, że i do 6:00 by spała... taka dzis miala noc :) a ja to wstawałam juz patrzeć czy ona oddych bo nigdy tak nie spala jeszcze... super :) tak by mogło być :)
 
Maran-atha mi tez się kiedyś tak zdarzyło :-D

Kaja śpi ...ogolnie po 7-8 godzin .... ale juz nie śpi mi do pierwszej w południe ..miałam tylko dwa takie dni ...jednak nocki sa lepsze ... :-)bo w dzień zanim zaśnie to musi sie nakrzyczeć najpierw ..a potem śpi ...ale w granicach 30-50 minut .... Chciałabym aby chociaz raz miała dwie godzinki snu nieprzerwanego :-p....

Ale znalazłam na nia patent w usypianiu ... gdy mi juz naprawde sporo płacze za dnia ...ide z nia na górę .. kładę do łóżeczka i ........suszareczka idzie w ruch ..a Kajka odpływa i zasypia ......po jakimś czasie .... ale przed całą operacja .....płacze jak bóbr ....ojjjjj kiedy to bedzie lepiej ...juz nie mogę się doczekać :-p:sorry:

Czy wasze maluchy też tak ciężko zasypiaja w dzień ...NIE mówię o spacerze ....tylko o domku :nerd:....
 
lajfik moja przez tydzien czasu w domku spała w dzien max 15 min co 2-3 godz.jak juz zasneła.dobrze że było ciepło to wsadzałam do wózka i na dworze to nawet 2 godz spała
Teraz znalazłam na nią sposób.Jak widze że jest spiąca najpierw ide do sypialni i zaciągam rolety włączam lampke nocną ,pózniej ją biore i troche ponosze już w sypalni ,kłade do łożeczka i po 10-20 min mała spi.czasami godzinke czasami nawet 3 .narazie to dziala i mam nadzieje że długo bedzie
 
reklama
Lajfik moja Ala czasem ma takie dni jak Twoja Kaja, ale nie zawsze, w sumie to nie wiem od czego to zależy, czasem ją brzuszek boli ale nie zawsze...A mój mąż robi tak jak Ty z tą suszarką, zawsze jak mu ją zostawie a sama ide na dół cos ugotować lub cos tam innego porobić to on Ale suszarką uśpi i sam tez zasypia przy niej i tak to wygląda jego zajmowanie się Malenstwem...
 
Do góry