reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

-j- dzieki za kciuki

Kamylka to straszne

a ja dzisiaj chciałam iść na spacer Niko się obudził uszykowałam go i poszłam się ubrać , a małego położyłam na moim łóżku . Ubrałam się wchodzę do sypialni a on się nie rusza aż się wystraszyłam i szybko sprawdzałam czy oddycha aż mi się na plecach mokro zrobiło a on tak po prostu sobie ślicznie zasną ,że aż hej teraz śpi na tarasie we wózeczku i nawet nie piśnie

Dzieciaczki lubia sprawiac niespodzianki a moj niespodziewanie lezy w lozeczku z zabawkami ze 30 minut juz :szok: nigdy mu sie to nie zdarzylo odrazu sie darl a tu taka niespodzianka :-D popijam kawke :-D
 
reklama
jeszcze jedna historia-horror.......
Przed św.wielkanocnymi mojego kolegi dzieciaczki wracały ze szkoły, zawsze starsza śiostra[13] przeprowadzała brata [9] przez jezdnie i razem wracali do domu, tym razem również tak było.Dzieci przechodziły NA PASACH gdy z za rogu wyskoczył samochód, nawet nie było śladów chamowania,dziewczynka została potrącona i odskoczyło jej ciało, a chłopiec nieszczęśliwie zaczepił o samochód, był wleczony 30m.Tragrdia to mało powiedziane, dziewczynka w stanie krytycznym przewieziona helikopterem do dziś walczy o życie, natomiast chłopiec zginoł na miejscu.Nie ma słów na rozpacz rodziców, mieli tylko tych dwoje dzieci.Najgorsze jest to że ten facet po potrąceniu dzieci nie zatrzymał się, dopiero jak poczół że [coś]mu się przyczepiło do auta zatrzymał się. Ten facet już wcześniej potrącił dwie osoby, jedną również ze skutkiem śmiertelnym.Mama mówiła że w dniu pogrzebu tego chłopca całe 30 m tej ulicy było usłane kwiatami, tak porzegnali go koledzy z klasy i szkoły, zresztą nadal tam są kwiaty i znicze.masakra poprostu, facet to jakaś elita miastowa, ludzie nie darują mu tym razem i napewno pójdzie siedzieć[ za poprzednie potrącenie śmiertelne wywinoł się] szkoda słów..........
 
ale tu grobowa atmosfera :|

ja wolę o czyms takim ani nie mówić, ani nie słuchać, bo potem człowiek się przewrażliwiony robi. Co ma być to będzie.
 
mikimauro to straszne...:-(

a dziś był u nas pogrzeb tej dziewczynki... ale się spłakałam...:-:)-:)-(

nigdy więcej takich tragedii...:no::no::no:

mikimauro jakie piękne suwaczki a na nich śliczne dzieci.:tak::-):-):-)
 
dziewczyny meldujemy się już w domku!!!!!!!!!!!!!! będę miała więcej czasu to was poczytam. u nas już dobrze byliśmy nawet na spacerku.pozdrawiam
 
i odchowa się takie dzieci myśli człowiek że z najgorszego a tu taka tragedia:-(
mikimauro śliczne dzieciaczki i takie maleńkie:rofl2:
jezyk super że już wszystkoOK:happy:
 
reklama
Do góry