reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Witaj kraf83 :) gatuluję!
Z bólem brzuszka to normalne - wszystkie to czujemy :) no i te okropne czarne myśli - nie powinno ich być! chociaż też wszystkie je mamy. Ale nie wolno nam! Teraz trzeba myśleć pozytywnie! napisz coś o sobie w dziale "o sobie" :)
 
reklama
ardzesh gratuluje ślubu, niesamowite!!!! aż zazdroszczę pomysłu :)

ja biorę ślub 02.08.2008 r. :)
 
Witaj Kraf83. Nie bój się nic, bo wszystkie bałyśmy się od początku tutat. Pomyśl że dotrwałaś do 9 tygodnia to wytrwasz i dłużej, ja tak sobie myślę jak sobie wmawiam różne głupoty.
Ja się dzisiaj fatalnie czuję, jelita nie daja mi żyć, bolą i kurczą się. Wczoraj mnie znowu przeczyściło, i tak co parę dni, albo nic albo ten okropny ból, ale chociaż widzę teraz mój brzuch bez zbędnego towaru, jest płaski ale leciutko wystaje. Jeszcze dzisiaj mnie mdli, to moje jedne z nielicznych mdłości w czasie ciązy, ale wesoło nie jest bo koleżanka wzięła urlop i cała robota na mojej głowie. Zaraz zjem pasztet, od wczoraj się nim zajadam i nie mam dość, dziwne bo wcześniej niezbyt lubiłam.
 
Kraf83 witam Cie cieplutko w naszym gronie!:-)
Mitsu, jestes pod dobra opieka, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz:tak: Pomodl sie... To przyniesie Ci spokoj

Oj, te sluby...;-) Zazdroszcze Wam troszeczke;-) My od 3 tyg. wybieramy sie przymierzyc jakies pierscionki, bo mam strasznie chude paluchy i ostatnim razem pani w sklepie jubilerskim przyniosla mi w koncu kilka dla dzieci:-D Ale slubu w najblizszym czasie nie planujemy. Najpierw urodze, a potem zobaczymy;-) Nie chce nic na wariata.;-)
 
Emka zazdroszczę Ci.Też nie chcemy brać ślubu na razie. Powód: głównie dużo stresu bieganiny itp. ze strony moich rodziców to spoko ale rodzice mojego chłopaka a raczej jego mam powiedziała że sobie wszystko lekceważymy, że dziecko urodzi sie w nie katolickiej rodzinie, co ludzie powiedzą itp. (kobieta ze wsi ) I jestem na nią wsciekła bo zepchnęła dziecko na drugi plan a najważniejsze wesele. ale sie nie dam i kościelnego napewno nie zrobię. tylko cywilny.
 
Kraf83, ja wlasnie z tych powodow nie chce teraz wesela. Nie wiem jeszcze co na to moja rodzinka, bo na razie nic nie wiedza, ale jestem po pierwsze dorosla, a po drugie uparta i wiem, co bedzie dla nas lepsze, a co sie odwlecze, to nie uciecze.;-) Ewentualnie przedyskutujemy jeszcze slub cywilny, ale wesele to sprawa juz ustalona;-) Nie przejmuj sie gadaniem, bo slub i wesele, to cos, co powinno byc dla Ciebie najpiekniejszym przezyciem, a nie czyms pelnym obaw, stresu, nerwow i mysli, czy jak napijesz sie szampana, czy kilku toastow, to wszystko z malenstwem bedzie ok, czy nocne szalenstwo mu nie zaszkodzi, bo wiadomo, panna mloda nie ma spokoju, tanczy cala noc, a czy dla kolejnego pijanego wujka bedzie mialo znaczenie, ze jestes w ciazy i po kolejnym obrocie zbiera Ci sie na wymioty? To ma byc Wasz dzien i macie prawo zaplanowac go wtedy kiedy chcecie i jak chcecie! trzymam za Ciebie kciuki, a jakby co to daj mi nr do tesciowej:-p
 
Emkaem nie dam się jej napewno. Może sie nawet przestać odzywać. nie zależy mi. u niej i tak nie będziemy mieszkać :)
 
reklama
Kraf 83 witaj :-)
Czy ktoś wie ile już nas jest w Lutówkach ? Proszę jak którejś się chce to niech policzy . Wszystkie będziemy wiedzieć .
Miłego dnia :-)
 
Do góry