reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

i ja się melduję :wściekła/y:
Dziś taki piękny dzień - słoneczko, cieplutko, siódma w kolejce nie mogę już być bo się powpychało pełno dzieciaczków ;-) ale mam jeszcze szanse na urodzenie 7 lutego. Tylko musiałaby się niunia pośpieszyć, bo jeśli przyjdzie mi rodzić 24 godziny to nawet z daty nici!
Przeterminowałam się już dwa razy! :-(

Aga - próbowałaś indukcji seksualnej? Napadnij na swojego męża.:-D Nie może gadać, że nie chce, bo to dla dobra sprawy! ;-):-D
kraf - podpadłaś! Obiecałaś! :-p:-)
 
reklama
nastała sobota i co?? NIC!!! coś tą moja ginke poniosło w tych przepowiedniach:sorry2: mówiłam jej, że ma mi tego nie mówić bo się nastawie i potem będę wściekła..więc jutro dołączam do "przeterminowanych":wściekła/y:
a mi się dzisiaj śniła kraf..tak myślałam kto przyśni sie Tobie, że aż Ty mi się przysniłaś..oczywiście z malutkim pięknym Krzysiem:tak:
ale ja się wczoraj napracowałam..chałupe wysprzątałam, łóżeczko wystroiłam, ciasto zrobiłam, de volaye przygotowałam na dzisiejszy obiad..myślałam, że coś się przyspieszy..a tu cisza..zero jakichkolwiek objawów
ja się wściekam to nawet nie chcę sobie wyobrażać co czuję aga i ardzesh.
a u mnie pogoda od kilku dni nieciekawa..pochmurno i chyba zapowiada sie deszcz:wściekła/y:
a oto królestwo mojej księżniczki:tak:
 

Załączniki

  • S7001198.jpg
    S7001198.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 39
  • S7001199.jpg
    S7001199.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 31
Ewelinka, poczekaj jest dopiero 10:20, jak się postarasz to do północy urodzisz.
Łóżeczko godne prawdziwej księżniczki, superowe !!!
 
Super zaczął się dzień, śniadanie z mężulkiem, Maksio zasnął bez problemów i powoli szykujemy się na spacerek, tak pięknie słoneczko dziś świeci :-) aż żal by było dziś zacząć rodzić :-D
miłego dnia dziewczyny :-)

Ewelinka - ślicznie urządziłaś łóżeczko dla córeczki, gdyby je zobaczyła to od razu chciałaby się urodzić żeby jak najszybciej się w nim położyć
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry!:-)

U mnie z humorem tez juz dzisiaj lepiej i sloneczko swieci, tylko widac szron na dachach, wiec pewnie zimno, brrrrr.;-)

Jezyk, a ja mysle, ze z tym przeterminowaniem, to sama jestes sobie winna... Nie trzeba bylo tyle o tym torcie mowic, malenstwo uslyszalo i tez ma ochote:-D

Aga, glowa do gory, Intruzowi na pewno niedlugo znudzi sie srodowisko wodne, a moze On czeka az troche sie ta grypa uspokoi, zeby tatus mogl byc z Wami przy porodzie? Nie smutaj sie!:*

Ewelinka, lozeczko slodkie.:-)

A mi sie dzis snilo, ze stalam w kolejce przy ogromnym kalendarzu, w ktorym polozna przewracala kartki i mi wypadlo ma 14 lutego, a zeby sprawdzic, czy to dobry termin sluchala bulgotania w brzuszku:-D ale nie pamietam co powiedziala:baffled:
 
Aga, nie martw się, Intruz na pewno wie co robi:tak: Ja bym skorzystała z rady Ardzesh i zgwałciła męża, może jeszcze spacerek. Ja jak przeszłam z 15km to od razu odszedł mi czop, a dwa dni później urodziłam (też byłam przeterminowana).
Emkamek, przyjemne masz sny...mnie się śniło, że zamiast dziecka rodzę egzotyczne zwierzęta - słonia, tygrysa itp. jakaś masakra...
Kraf, mam taką prośbę...chciałabym się Tobie przyśnić za tydzień w weekend...plissssss
 
nastała sobota i co?? NIC!!! coś tą moja ginke poniosło w tych przepowiedniach:sorry2: mówiłam jej, że ma mi tego nie mówić bo się nastawie i potem będę wściekła..więc jutro dołączam do "przeterminowanych":wściekła/y:


jeszcze poczekaj do końca soboty to jeszcze więcej niż pół dnia:no::no:
a wogóle to powiedziała ci w którą sobotę?????:sorry2:
 
Emkamek, przyjemne masz sny...mnie się śniło, że zamiast dziecka rodzę egzotyczne zwierzęta - słonia, tygrysa itp. jakaś masakra...
Kraf, mam taką prośbę...chciałabym się Tobie przyśnić za tydzień w weekend...plissssss


ps1. To może zoo założysz :-)
ps2. No jak tak ładnie prosisz..... ale najpierw pora na Age Ardzesh i Jeżyka :-)
 
reklama
Pocieszenie dla Wrocławianek, w stolicy nie tylko zakaz odwiedzin, ale zamknęła nam się do odwołania poliklinika na Karowej do odwołania:szok: A pełnia za rogiem....
To dopiero się zrobi ścisk w innych szpitalach... Martwi mnie to niezmiernie, bo umówiłam się z położną i nawet już zapłaciliśmy na IP i nie mam pojęcia co w tej sytuacji:baffled: Wy prosicie dzieciątka, żeby już opuszczały bezpieczne gniazdka pod serduszkami, a ja proszę moją Zosię, żeby posiedziała do terminu (22 luty)...
Kolejna lutowa Zosia i mam nadzieję, że pójdzie w ślady Zosi Antarka i poczeka na Karową:-)
 
Do góry