reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Elwisku, aż się wierzyć nie chce, że to już za tydzień. Kurujcie się intensywnie.
Na Wasze porody cieszę się bardziej niz na swój ... W Poznaniu nie przyjmują na porodówki i po tym cholernym obniżeniu brzucha zaczęłam panikować ;/
Ja piję litrami wodę, jak po ostrej imprezie dosłownie:-) ale z tego co pamiętam z Frankiem tez tak miałam.
 
Elwisku - :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
ja cie pierniczę!!!! to faktycznie za chwilkę... nabieraj sił, i chlopaków swoich obu przygotuj dzielnie na Malutką!!!


ja też tak żłopię wodę i wszelkie herbaty:rofl2:
 
elwis to sie tylko cieplutko trzymaj żeby cię już żadne choróbsko nie dopadło i wylecz resztę ;-) swoją drogą to już zanasz dokładną datę urodziń córci :-)
a my wszystkie nadal czekamy na "niespodzianki" :-)

też pije więcej niż zwykle, tylko, że chyba z nerwów 2 kilogramy mi ubyły w tym tygodniu...
 
Ostatnia edycja:
wiem że sama muszę zdecydować ale zależy mi na waszej opinii bo jutro u gina muszę być już ostatecznie zdecydowana więc gdzie mi radzicie rodzić ?
1. Kraków - za - podobno lepsza opieka nad dzieckiem , lepsi fachowcy i sprzęt
przeciw - nikogo tam nie znam , boję się znieczulenia w kręgosłup , wstaje się wcześniej i szybko wychodzi , no i jeszcze nie wiem czy zgodzą się na CC
2. u nas w miasteczku - za - CC zrobi mi mój gin i już urodziłam tu 2 dzieci w tym jedno CC i wiem jak wygląda tu opieka poporodowa i mi to odpowiada
przeciw - opieka nad noworodkiem taka jak w każdym małomiasteczkowym szpitalu , nie wiem czy zła czy dobra (pewnie dla pewności trzeba dać coś komuś , ale tu przynajmniej wiem komu )
Czekam na każdą opinię , tylko nie piszcie że to mój wybór bo sama to wiem - co Wy wybrałybyście na moim miejscu ???
 
Asus, cięzko z takich kwestaich doradzać. Ja bym bardziej skłaniała się rodzić u siebie. A jest jakieś podwyższone ryzyko, że z Maciusiem będzie coś się złego działo po porodzie???
 
reklama
Lajfik ja mam tu badanie ginekologiczne własciwie co każdą wizyte u GP bo moją GP jest Polka ginekolog... Mają tu w Dublinie z tą przychodnią Medicus podpisana umowę taką jak z Irlandzkimi GP, że płaci się za pierwszą wizyte a później do porodu są już bezpłatne wizyty, tylko jak chce USG to musze zaplacić no i za jakieś tam dodatkowe badania. No i dzis mi własnie takie badania na krew zleciła w związku z tym podwyższonym ciśnieniem żeby sprawdzić czy nie mam gastozy, ale to nie było dużo podwyższone bo 140/85 i myślę, że przez to, że dziś spac nie mogłąm bo sie stresowałam tym moim odnawiającym sie przeziebieniem no i strasznie gorąco było w przychodni a na mnie to działa... no ale zobaczymy bo jak beda wyniki z krwi to ma do mnie zadzwonić i dać znać co i jak.
No a moja współlokatorka... no czasem Zosia ma kolki i płacze to dają jej te herbatki z kopru włoskiego i brzuszek masują... a ostatnio też się odparzyła to dałam im linomag wypróbowac bo sudokrem i bephanten nie za bardzo skutkował. Ale jaka juz fajniutka jest ta jej Zosia... taka grubsza jak taki prawdziwy bobas a nie malutki chudziaczek :)
 
Do góry