reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Jezyk a czopki twoj synek jak znosi??Bo nasz zaraz ma rozwolnienie po czopku nie wiem dlaczego.U nas tylko syrop
Ja zgadzam sie z golimkiem, moze elwis jedz do lekarza.
 
mamaflavii A flavia ma dziś urodziny??? jeśli tak to wszystkiego co najlepsze dla małej dziewuszki, dużo kolorowych dni i mnóstwo radości.

kamylka
nasz kacper na szczęście bardzo rzadko gorączkuję a czopki może mu podałam 3 lub 4 razy i wtedy temperatura bardzo szybko mu spada i nie zauważyłam żeby miał po tym rozwolnienie. no ale ostatni czopek to on wziął jakiś rok temu
 
Elwis w zeszłym roku jak Dominik miał taka wysoką goraczke to wzywałam pogotowie i lekarz kazał co 4 godziny dawac paracetamol i dodatkowo ibufen co 12 godz i pomogło ale on nie miał zadnych innych objawów lepiej faktycznie wezwij lekarza lub pogotowie bo to moze byc grozna infekcja

Dziekuje za gratulacje dla siostry ja tez zyłam nadzieja ze drugi porod łatwiejszy a tu niestety nie ma reguły ale ona pierwszy poród miała łatwy i dziecko było duzo mniejsze niz teraz wiec moze dlatego teraz było jej trudniej
 
Nasz ma dosc czesto infekcje.Teraz rzadziej,bo zrezygnowalismy ze zlobka,bo tydzien chodzil i potem miesiac chorowal a tutaj niestety podejscie lekarzy jest takie,ze szkoda gadac .
Lece wstawic pranie,bo mam cala fure.Do nastepnego;-)
Szczesliwa1,ja tez gratuluje siostrze.Dla pocieszenia dodam,ze moj drugi porod byl o wiele latwiejszy,takze rzeczywiscie nie ma reguly.
 
jezyku, dziekujemy, tak Flavia dzis skonczyla 2 latka. :happy: Wlasnie otworzyla swoje prezenty. Samo otwieranie i darcie papieru chyba najbardziej jej sie podobalo. :rofl2: Wlasnie wczoraj sobie przypominalam, jak to o 6-tej rano zaczely sie skurcze a o 14-tej pojechalismy juz do szpitala. A urodzilam dopiero 11-go o 2-giej rano.

elwis- ja bym jechala do lekarza albo wezwala go do domu. Flavia nigdy nie byla az tak chora. Miala jakiegos wirusa ze 2 razy i wtedy skonczylo sie tylko na paracetamolu.
 
elwis zdrowia dla was wszystkich, oby to sie dobrze i szybko skonczylo
co to za swinstwo sie przypaletalo - w TV pokazuja zapchane szpitale dzieciece, u nas nawet na korytarzach musza dzieciaczki klasc :no: byle sie szybko to skonczylo .... AKYSZ :growl:
 
mamaflavii wszystkiego naj naj dla córci .
jezyk mój pediatra jak zaczyna się jakaś infekcja to niezależnie od temperatury każe tak przez 2-3 dni podawać 3 razy dziennie Nurofen właśnie dlatego że działa on też przeciwzapalnie .
Elwis bardzo Ci współczuję , już nie miały kiedy te wirusy się na Was zwalić tylko teraz . Oby jak najszybciej poszły precz .
 
Ale tu dziś puściutko. My z kacperkiem czytaliśmy sobie bajeczki (tzn. ja czytałam) i synuś usnął, ale to dobrze niech spi i zbiera siły żeby przegonić tą chorobę. Ja za to pobuszuję na allegro. mamy teraz dwa roczki jeden 28 stycznia a drugi 4 lutego i nie wiem jakie prezenty kupić, w obu przypadkach jesteśmy chrzestnymi. może wy macie jakieś pomysły???
 
reklama
Nie wiem czy w dobrym miejscu o tym pisze, ale mam nadzieje , że sie komuś przyda:) Byłam ostatnio u położnej na czymś w rodzaju "przygotowanie do porodu", taka mini szkoła rodzenia :) i chcialam się podzielić dobrą radą (dla tych dziewczyn, które jeszcze nie wiedzą, bo tu juz dużo doświadczonych mam:) ) Położna poleciła hartowanie piersi :) to dla tych które zamierzają karmić, aby zminimalizować ryzyko pękania brodawek. Przez ok dwa tygodnie po kąpieli pocierać suchym ręcznikiem brodawki ( tak z góry na dół i do góry i znowu w dół-czyli trzy jakby przetarcia) a później po tych dwóch tygodniach to samo, tylko wilgotnym ręcznikiem. Nie wolno ponoć więcej razy tego stosować, ponieważ (jak pewnie wiecie) drażnienie brodawek może przyspieszyć poród.... Ale jak nie ma żadnego zagrożenia przedwczesnym porodem to chyba można stosować bez obaw ..mam nadzieję :)
 
Do góry