reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

No i moja siostra jest juz po wszystkim urodziła dzisiaj w południe drugiego syna sn ale było ciezko wazył 3400 i ponoc było duzo gorzej niz przy pierwszm porodzie
teraz to do mnie dotarło ze trzeba kompletowac wyprawke do konca i pakowac sie bo to juz nie duzo czasu zostało

pogratuluj siostrze!!!!
każdy poród to osobna historia :tak::tak::tak:, ciężko przewidywać jaki będzie nasz :-)
 
reklama
My tez uwazamy, ze jesli chodzi o pieluchy to tylko Huggies, a chusteczki to Pampersy sensitive - ale nasza Flavia nigdy nie miala zadnej alergii na pieluchy, chusteczki czy kremy - wyprobowalismy ich sporo, ale te najlepiej sie sprawdzily. :tak:
Jezyku, a to plamienie to nie po badaniu ginekologicznym? Ja pamietam, ze w ostatnich tygodniach z Flavia, gdy lekarz sprawdzal szyjke tez raz mialam lekkie jednorazowe plamienie.

Szczesliwa1 - gratulacje dla siostry :tak:, ale musze przyznac, ze mnie podlamalas troche, ja naprawde licze, ze drugi porod bedzie lzejszy :sorry2:

Dziewczynki, moj brzuszek tez juz sie obnizyl, miewam coraz czesciej jakies przelotne dziwne bole tu i owdzie, przypuszczam, ze synek cos tam uciska. Z reguly jednak mijaja tak szybko jak sie pojawiaja.
My dzis spedzilismy cale popoludnie na zakupach i dokupilam kilka ciuszkow i kolejny kombinezonik tym razem w H&M - maz juz nic nie komentowal mojej manii kupowania, machnal tylko reka :baffled:
A u nas w domku w Berlinie jeszcze nic nie gotowe, ani lozeczko, ani szafa nieprzygotowana, ani ciuszki nie poprane ani poukladane. Przygotowalam tylko torbe do szpitala. Zaczynam panikowac, tymbardziej, ze czytam, ze Wy wszystkie, ktore macie terminy nieco dalej, juz wszystko przygotowalyscie :szok: Nic, musze sie, ze wszystkim uporac w przyszlym tygodniu.

Co do chemii - to oczywiscie im mniej tym lepiej. Tu w Niemczech nawet na poczatku zalecaja nie kapac maluszka zbyt czesto (1-2 razy w tygodniu), by nie wysuszac skory i nie niszczyc jej naturalnej warstwy ochronnej. My tak robilismy i nie bylo zadnych problemow.:tak:
 
szczęśliwa gartulacje dla siostry

mamaflavii
to nie było po badaniu tylko po kąpieli:baffled::baffled:

Ale od wczoraj mam spokój więc naprawdę się tym nie przejmuje.
Kacperek przespał całą nockę i teraz ma 37,6 właściwie cały czas mu się tak utrzymuje więc nie daję mu nic na gorączke, zresztą podaję mu tylko jak przekroczy 38. A wy jak dajecie swoim dzieciaczkom?
 
co u nas
ja już przez dreszcze przeszłam, P. też dreszcze miał, no i wczoraj ok 23 Kuba miał dreszcze, czyli temperatura nadchodziła.
no i o 24 miał 40,07 stopniiiiiiiiii, nigdy tyle nie miał!!! gorący był jak patelnia, dosłownie. Cała noc temperatura, najpierw dałam paracetamol i trochę spadła. o 6 rano znów gorący, miał 39,7 dałam czopek efferalgan.

ja już nie wiem co mu dawać, jak go(nas!!) leczyć????
 
Jezyk ja daje tez powyzej 38.5,nurofen w syropie bo on dodatkowo dziala przeciwzapalnie.Paracetamol jakos mojemu maluchowi nie sluzy.
Dzisiaj moja mama przyjezdza..Z przygotowaniami ciuszkow ,praniem itd jestem w polu,ale ten tydzien wrzucam na luz;-)jeszcze.
Elwis,to wysoka temperatura!!Infekcja musi byc spora,skoro organizm az taka temepratura sie broni.Ja ten nurofen polecam,u nas naprawde dziala i to dluzej niz paracetamol.Zdrowka zycze.
 
Ostatnia edycja:
Szczęsliwa, gratulacje dla siotry.
Elwis, ja bym lekarza wezwała. Nigdy nie byliśmy jeszcze w takiej sytacji a temperatura ponad 40 stopni jest bardzo niebezpieczna. Cholera ale Was dopadło ;/
Jezyk, jak Franek nie ma za wysokiej temperatu to ja tez nic nie podaje. To ważne aby organizm sam walczył, bo przez to się uodparnia.
 
reklama
elwis jak mu taka temperatura się utrzymuje po czopkach to jedźcie naprawdę do lekarza, myslę że bez antybiotyku się nie obejdzie:-:)-(
 
Do góry