reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Asus, mam nadzieję, że u diabetologa i na usg będzie wszystko ok :-)
no nie myślę inaczej!!!


Kurcze, pól lutego remontuje chawirki przed przyjściem maluszków na świat :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, to jest dopiero wicie gniazd!!!
fajnie tak wejść z maluszynką do czystego odnowionego domku czy mieszkanka :tak::tak::tak::tak::tak:
 
a ja mam już tego wszystkiego po dziurki w nosie:-( chyba wolałabym miec jakis mega remont niż chłopa z nogą w gipsie:baffled: wszystko sama musze robic..na zakupy sama, sprzątac sama..a ja juz czasem nie mam sił..i jeszcze musze latac w koło niego z obiadkami herbatkami itd..masakra:-( a kiedy ja odpocznę?? noga w gipsie conajmniej 4 tygodnie..więc do połowy stycznia..:wściekła/y: mam już dosyc!!!
 
Dzięki :)
4 serie psiknięć w gardło - a dzisiaj ropniaka brak :szok:
A o leku wczoraj poczytałam w necie i jest to jedyny antybiotyk zapisywany na gardło dla kobiet w ciąży. Co prawda mnie nic nie bolało, ale nieleczone mogło skończyć się anginą. Dzisiaj psiknę jeszcze kilka razy i chyba już odstawię :)

Ardzesh jeśli lekarz przepisał Ci lek np. na 5 dni to weź go lepiej do końca ..nie powinno przerywac sie kuracji wcześniej ...bo nie usuniesz bakterii z organizmu do końca ...wiem że jak nie boli to by to świństwo najlepiej do kosza wrzucić ...ale dawkuj wg wskazań :tak: Wiem jak to było z Kubą jak chorował mi na uszy ;-);-)
I wcinaj jogurciki naturalne :-D
 
Ewelinka, biedaczko, może ktoś z rodziny Tobie pomoże? Dla pocieszenia dodam, że mimo iż mój chłop nie ma nogi w gipsie to też ja wszystko robię sama (bo on się remontem zajmuje) plus jescze Frankiem się zajmuje, trzeba jakoś przetrwać. Wiem że nie jest lekko, ale my kobiety wiele możemy i twarde z nas sztuki;-) Głowa do góry.
Asus, ja też wszystko nadzoruję, zawsze tak jest:-) Dużo zdrówka dla Kasi.
 
Asus ....wszystko będzie dobrze tak jak i u nas :-D
Ewelinka ... wytrwałości Ci życzę i oby mężuś jak najszybciej wyzdrowiał ..
golimek a może wybierz jakiś gotowy kolorek np. z duluxa maja prześliczne palety kolorków...
jezyk :-D:-D:-D...
 
ardzesh no to super, że Ci ten antybiotyk pomaga bo dla mnie akurat okazał się nieskuteczny, brałam go jak byłam w Polsce przez jakieś 3 tyg. i powiem szczerze, ze zupełnie był do niczego, wiec dobrze, że dla Ciebie jest skuteczny :)

Pozdrawiam i optymizmu i zdrówka życzę wszystkim :*
 
reklama
elwis to był soczysty melon :))) mam ten sam w pokoju dla syncia :))).
asus dekoral ?? pan poleca ?? nie jest rewelacyjny. my nim malowaliśmy właśnie, tzn dekoralem jednokrotnego malowania akrylit W. Nie przykrył za pierwszym razem, ale kolory wyszły podobne jak na wzornikach. Podobne dlatego, że wsklepach stosują specjalne światła dla uzyskania ładniejszych kolorów, tak jest np przy owocach. Wybieraliśmy przy świetle jarzeniówek a w domu zwykłe żarówki. Ale i tak mnie nie rozczarowały kolory. Tylko musisz malować dwa razy. Nie przykryją raz i dlatego uważam dekoral za gównianą farbę. Piszą jednokrotna a malować trzeba dwa razy, a mało nie kosztowała 40zł za 2,5l.
Asus a twoja dzidzia rusza się mocniej czy nadal tak mało??
ardzesh dobrze, że pomaga i nie będzie gorzej. Lajfik ma rację, lepiej weź to ***** jak kazał lekarz. Skoro dał ci lek dla kobiet w ciąży należy się sugerować, że wie co robi. Bakterie czasem potrzebują dłuższego czasu, żeby je zabić.
golimek a ty już po remoncie ?? powoli a posprzątasz wszystko. ja mam jeszcze parę rzeczy po remoncie do ogarnięcia. przez około półtora tygodnia sprzątałam, a mieszkanie nie duże ponad 60m2.
 
Do góry