reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

i tak mam mieć cc, więc jeszcze jedno wskazanie do cięcia :-)

a Ty musisz jeszcze troszkę poczekać :-), jeszcze tylko parę dni :-)
z jakiej przyczyny masz miec cc chyba, ominełam Ciebie jako jedna ze wskazanych na cc?
A ja juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze moje małe serduszko :-D
 
reklama
widzę, że dziś jakiś antybiotykowy dzień !!!

Habcia i Ardzesh trzymajcie się cieplutko !!!

elwisku jaką masz już dużą niunię ??? gratulacje !!!
-j- to dobrze, że z twoim samopoczuciem lepiej.

Ucieszyłam się, bo miałam mieć usg 17 ale doktorek idzie na urlop i przepisał mnie na 13 superowo:-) ciekawe ile waży moje szczęście ?
 
Melduję się posłusznie. ;-) Nadal u koleżanki, także jestem z doskoku. Ciekawe co tam u Was. :-( niestety nie mam czasu poczytać.

U mnie z ciążą wszystko ok, czuję się w miarę ok, nic mi nie dolega. Za to Ingusia jest chora, ma zapalenie migdałków, temperaturę 40 stopni, nic nie je, dobrze, że pije... także mam teraz małe kongo. Mąż też chory, a i mnie gardło od tygodnia boli...

Całuski dla Was i Waszych brzuszków. :happy2:
 
Elwisku super że dzidzia taka duża już:)
My dalej sprzątamy po remoncie, mąż dzisiaj poprzykręcał wszystkie akcesoria łazienkowe, dla tesciowej oczywiście jedno za wysoko drugie z anisko i ogólnie " żałuje że was nie dopilnowałam". Ale jest po naszemu czyli wygodnie i pod kątem dziecka i to sie liczy. Mieszkanie ogólnie jest po prostu boskie. Wszytsko nowiutkie, masa przestrzeni, nowe wygodnie sprzety, nie powinnam narzekać, a jednak cała ta sytuacja z opóżnieniem remontu i to że musimy mieszkac w kurzu i z robotnikami na głowie, i teściowa która wszystkiego pilnuje, i liczy się dla niej wygląd a nie funkcjonalność, to mnie dobija czasem. Ale Michał jest i dzięki temu i tak jest super. Ostatecznie stwierdzam, że jestem szczęściarą, że teraz wszytsko będzie juz szło bez takich grud jak kiedyś
 
Elwis_m gratuluje dużego Malenstwa :) super że wszystko dobrze :*

Antar najwazniejsze by skończyć remont a później to już sami zostaniecie i zrobicie jak wam sie podoba... :) a tesciowa niech sobie pogdera, tyle jej...

Pozdrawim wszystkie Mamuski i Brzuszki :*
 
Witam z rana:-)
Ja od kilku dni budzę się o 6-stej ..lub szybciej i nie mam co ze sobą robić :confused:
Jak już pójdę do łazienki to potem nie mogę zasnąć:no:

Maran-atha..jak tam twoja koleżanka po porodzie? ..napisz co nie co na naszym wątku porodowym..jak tam Irlandzka służba zdrowia się sprawdziła;-) jestem ciekawa:-)
Antar fajnie widzieć Cie "uśmiechniętą" Dobrze że z mężusiem Ci się układa ...oby wszystko szło tak dobrze jak do teraz ...:-):-)... Buziole ogromne dla Ciebie za wytrwałość;-)
Nathalie a za toba to już naprawdę się stęskniłam :-D...myślałam ostatnio i chyba Cię przywołałam myślami ....Dużo zdrówka dla Ingusi...i ty kuruj gardełko ...kiedy do Nas wrócisz juz na stałe :-D?
zapmarta daj znać jak po usg;-)
Habcia głowa do góry ..i czytaj trochę mniej na necie ...żebyś się nie nakręcała ..pamiętaj że w twoim przypadku spokój i odpoczynek to NUMER JEDEN!!! ;-)
golimek jak tam akcja PORZĄDKI ? Żyjesz kobieto?:-)
-J- po scanie szybciutko napisz czy wiesz co bedzię....ja stawiam na dziewczynkę :-D:-D:-D:-D.... a ty co byś chciała? aaa dobrze że twoję wyniki są coraz lepsze;-)
Buziole dla reszty :-D
 
elwis mam nadzieję , że ta cała dramatyczna sytuacja nie powtórzy się już. Trzymam mocno kciuki, aby tym razem wszystko było po twojej myśli. A ty chcesz sama cc czy lekarze nastawiają cię na nią? masz już jakieś zaświadczenie?

Widzę , że co niektóre tez mają usg w przyszłym tygodniu. Super.:tak::-)Ja swojego się nie mogę już doczekać.:tak:
lajfik ja bym chciała ..... dziewczynkę:-D:tak::-D. Chociaż wszystko mi wsio. Ale jednak chcę dziewuszkę. Nie zdecydowana jestem.:baffled:. Po rozmowach z dziećmi , oni też chcą siostry. Próbuje nie nastawiać się, ale.... Oni nawet imię już wybrali dla siostry. A co jak brat będzie?:dry:Trudno,najwyżej będzie chodził w różowych śpioszkach i przez pierwsze 3 miesiące będziemy udawać , że to dziewczynka. Oby na psychice mu się to nie odbiło.:baffled:;-)

U mnie tak jak wczoraj bodajże pisałam z samopoczuciem juz wszystko ok. Humor powrócił:tak:. Zdrówko dopisuje, mimo wszystko , że wszystkie gnaty już mnie bolą.

habcia a co u ciebie? Kiedy cię wypuszczają?

Tym , które miały juz usg gratuluje zdrowej i dużej pociechy. Oby tak dalej dziewczyny. Luty zbliża się już wielkimi krokami ( choć mnie się dłuży) i niedługo zobaczymy juz nasze maluszki.
 
Elwisku super że dzidzia taka duża już:)
My dalej sprzątamy po remoncie, mąż dzisiaj poprzykręcał wszystkie akcesoria łazienkowe, dla tesciowej oczywiście jedno za wysoko drugie z anisko i ogólnie " żałuje że was nie dopilnowałam". Ale jest po naszemu czyli wygodnie i pod kątem dziecka i to sie liczy. Mieszkanie ogólnie jest po prostu boskie. Wszytsko nowiutkie, masa przestrzeni, nowe wygodnie sprzety, nie powinnam narzekać, a jednak cała ta sytuacja z opóżnieniem remontu i to że musimy mieszkac w kurzu i z robotnikami na głowie, i teściowa która wszystkiego pilnuje, i liczy się dla niej wygląd a nie funkcjonalność, to mnie dobija czasem. Ale Michał jest i dzięki temu i tak jest super. Ostatecznie stwierdzam, że jestem szczęściarą, że teraz wszytsko będzie juz szło bez takich grud jak kiedyś

jak dobrze słyszeć to szczęście w twoim głosie/poście :-)
fajnie, że już na wykończeniu remontu jesteście :-)
a na teściową nie zwracaj większej uwagi :-), niech mąż z nią gada, ty się nie denerwuj :-)
 
reklama
ja jestem bardzo ciekawa, która z nas jako pierwsza się rozdwoi :-)))

-j-, wiesz co, ja chcę mieć cc!!! czuję obawę przed naturalnym porodem :baffled::baffled::baffled:.
mam kuzynkę-położną w szpitalu gdzie miałam cc za pierwszym razem i ten sam lekarz ma mnie ciąć i tym razem. Już moja Hania z nim pogadała i wszystko ustaliła :tak::tak::tak:, jest za duże ryzyko naturalnego porodu, przede wszystkiem lekarz jest tego zdania.
 
Do góry