reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Melduję się posłusznie. ;-) Nadal u koleżanki, także jestem z doskoku. Ciekawe co tam u Was. :-( niestety nie mam czasu poczytać.

U mnie z ciążą wszystko ok, czuję się w miarę ok, nic mi nie dolega. Za to Ingusia jest chora, ma zapalenie migdałków, temperaturę 40 stopni, nic nie je, dobrze, że pije... także mam teraz małe kongo. Mąż też chory, a i mnie gardło od tygodnia boli...

Całuski dla Was i Waszych brzuszków. :happy2:

no wracaj już do nas!!!! tęsknimy tu.
no i ZDRÓWKA dla Was!!!!
 
reklama
-j-, wiesz co, ja chcę mieć cc!!! czuję obawę przed naturalnym porodem :baffled::baffled::baffled:.
mam kuzynkę-położną w szpitalu gdzie miałam cc za pierwszym razem i ten sam lekarz ma mnie ciąć i tym razem. Już moja Hania z nim pogadała i wszystko ustaliła :tak::tak::tak:, jest za duże ryzyko naturalnego porodu, przede wszystkiem lekarz jest tego zdania.
Ja szczerze powiedziawszy tez już się napaliłam na cc.:tak:I panicznie boję się porodu SN. Ale o tym nie chcę pisać by nie wystraszyć inne.;-):tak:
Dobrze jednak mieć jakiekolwiek znajomości w szpitalu.:tak:

Co do tego kto pierwszy się rozpakuje to ja stawiam na ANTAR.
 
elwis to duża ta twoja dzidzia i najważniejsze że zdrowo rośnie.

nathalie
dużo zdrówka dla córeczki

ardzesh dla Ciebie również dużo zdrówka

habcia
antybiotyk to nie tragedia i naprawdę przestań czytać tyle w necie bo to ci nic nie daje a tylko panikujesz i denerwujesz się bez potrzeby.

antar fajnie czytać że u Ciebie wszystko dobrze

U mnie też jest dobrze brzuszek odpoczywa oby tak dalej.
teraz muszę uciekać odezwę się wieczorem
 
Dzięki :)
4 serie psiknięć w gardło - a dzisiaj ropniaka brak :szok:
A o leku wczoraj poczytałam w necie i jest to jedyny antybiotyk zapisywany na gardło dla kobiet w ciąży. Co prawda mnie nic nie bolało, ale nieleczone mogło skończyć się anginą. Dzisiaj psiknę jeszcze kilka razy i chyba już odstawię :)
 
Elwis, super że z malutką dobrze:-) Już duża babka z niej;-) Nie dziwię się, że chcesz mieć cc, zresztą ja sama bym sie obraziła, gdyby mi chcieli zrobić, z Frankiem bardzo chcialłam sn rodzić, a teraz już nie ma we mnie tyle entuzjazmu.
Nathalie, duż zdrówka dla Ingusi i mam nadzieję, że niedługo będziesz się częsciej pojawiać.
-j-, myślę, że dziewuszka będzie, a chłopcu nic się nie stanie jak przez 3 m-ce będzie w rózowym chodzić:-)
Antar, widzisz nie jest tak źle:-) Teraz ze spokojem sobie będziesz szykować rzeczy dla Zosi.
Ardzesh bioparox może brałaś??? Dobrze, że już nie masz tego padkudztwa.

a ja jeszcze się nie zabrałam za porządki, chyba dzisiaj zacznę. Tylko cholera, kolor paskudny na ścianie wyszedł i musze pojechać inna farbę kupić i przemalować ;/
Jeszcze dziadek dzisiaj wraca...a ja jestem potwornie zmęczona, już powoli brzuch zaczyna mnie boleć od noszenia Franka, a jeszcze 2 m-ce zostały. Mam nadzieję, że urodzę na początku lutego, a nie na początku marca.
 
Ja akurat w ciązy nie używałam bioparoxu, ale znam ten lek i słyszałam, że ciężarne mogą go stować. Najważniejsze, że skuteczny:-)
 
Witam :-)
Ja z powodu remontu nie mam czasu na zaglądanie na forum i nie jestem na bieżąco dlatego pogratuluję tylko tym które miały już USG , cieszę się że wszystko u Was i maluszków w porządku :tak:
golimek widzę że Tobie remont też nosem wychodzi , najgorsze że święta tuż , tuż . Z jakiej firmy masz farbę i jaki kolor ? U mnie dziś skończą korytarz i zaczną w kuchni , mam nadzieję że do połowy przyszłego tygodnia się wyniosą , wtedy w miarę spokojnie zdążę ze świętami .

Ja w poniedziałek jadę do diabetologa , a usg mam 20 grudnia w sobotę o 12.30 , mam nadzieję że tak jak i u Was wszystko będzie ok.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo zdrówka , a dla brzuszków całuski :-D
 
Asus, na pewno będzie dobrze:-) Farbę kupiliśmy duluxa zieloną, ale z mieszalnika i kolor wyszedł zupełnie inny;/ wyrzucona kasa. widzę, ze u Was jeszcze trochę roboty, pilnuj wszystkich, żeby zdążyli przed świetami.
 
reklama
golimek ten facet co robi u mnie chwali dekoral . U mnie jak zawsze sama muszę wszystko kupić , dopilnować itd dlatego w pilnowaniu jestem na bieżąco . Tobie też życzę szybkiego finiszu prac remontowych i pięknego koloru - tym razem .
Uciekam do sprzątania .
A i jeszcze moja Kasia znów chora idę z nią na 19.00 do lekarza .
Pozdrawiam . pa
 
Do góry